798 Shares 3224 views

Kaski IXS i ich cechy

Wśród fanów dwukołowy sprzętu transportowego ze szwajcarskiej marki IXS cieszy się zasłużoną cześć. Wiele biegacze wybierają produkty tego konkretnego producenta. Nasz przegląd powie o kaski i będzie przydatna dla tych, którzy są dręczeni w poszukiwaniu idealnej ochrony głowy.

IXS Kaski spełniają wszystkie aktualne wymogi bezpieczeństwa. Producent zawarte w nich idee i komfort podczas jazdy.

Solidna marka lineup oferuje szeroką gamę przed przedstawicielami różnych kierunkach. Jaki styl jazdy nie woleliby, w katalogu firmy są zobowiązane, aby znaleźć coś, co jest dla Ciebie.

informacje producenta

Historia IXS rozpoczął ponad sto lat temu. Gdy mały warsztat zajmował się naprawą rowerów i innego sprzętu dwukołowy, tchnąć nowe życie w nim. Stopniowo firma rosła w siłę. A do połowy ubiegłego wieku podjęła tak silna pozycję, która otrzymała kontrakt z „studni” i stał się oficjalnym dystrybutorem w Szwajcarii.

W późnych latach 70-tych rozpoczęto produkcję sprzętu. Między innymi, że rozpoczęła produkcję kasków motocyklowych IXS. Obecnie produkty marki dostępne są w wielu krajach na całym świecie.

lineup

Jaki styl jazdy preferuje kupującego, a to zależy od tego, co kask motocyklowy IXS lepszego dopasowania go.

W katalogu producenta, można znaleźć sportu i całek ze wzmocnionej ochrony podbródka i zintegrowanego wewnętrznego osłony przeciwsłonecznej i klasycznej otwartej kask z wyjmowaną przednią szybę i super stylowe opcje dla miłośników enduro. Powszechnie dostępny model zmniejszonych wymiarach przeznaczonych dla młodych jeźdźców. Dla wielu rodziców, wybierając strój dla dziecka, decydujący argument na rzecz kask IXS coraz wiele pozytywnych opinii. Potwierdzają one zasłużoną renomę szwajcarskiej jakości.

Rozważmy kilka przykładów

Jednym z najbardziej popularnych modeli jest kask motocyklowy IXS HX 1000. Średnia cena w 6000 rubli, co czyni ten model dostępny dla wielu fanów sprzętu wysokiej jakości. Mamy zwrócić uwagę na następujące cechy: niski ciężar 1,3 kg, wbudowany odpowietrznik oddychanie, zintegrowany daszek oraz dodatkowe osłony przeciwsłonecznej (oba moduły można regulować za pomocą jednej ręki). Kask wykonany jest z poliwęglanu – niezawodne i lekkiego materiału.

opinie klientów kask IXS HX 114 zadziwiająco jednomyślni. Model ten odnosi się również do średniej kategorii cenowej, ale wielu właścicieli nazwać przedłużeniem ciała – tak siedzi wygodnie. Kask jest pokryta strukturą odpornego na uderzenia, która chroni paznokci i przedłuża żywotność urządzenia. Wybierz kasku rowerzyści twierdzą, że raz wydałeś na zakup, otrzymał ochronę przez 4-5 lat lub więcej. Ta opcja nie rozpadnie się pod koniec pierwszego sezonu, możesz być pewien.

Jeden z najdroższych modeli marki – motocykla kask IXS HX 325. Jest to stylowy modułowe, które zostały wprowadzone w życie przez cały producent osiągnięć, zwiększając bezpieczeństwo pilota i gwarantuje mu komfort. Cena tag od 12 tys jest dość wysoka, ale, sądząc po opiniach właścicieli, żaden z nich nie żałować pieniędzy.

Rzeczy do rozważenia przed zakupem

Wewnątrz większości kasków IXS posiada wkładkę piankową. Gdy nosisz te rzeczy dać trochę skurcz, więc przy zakupie wybrać kask, który siedzi mocno w głowę. Jednak pchnąć go w żadnym wypadku nie powinny.

Wielu właścicieli zalecamy dokonywania pierwszego zakupu w sklepie stacjonarnym, gdzie masz okazję do przymierzenia. W przyszłości, wiedząc, rozmiar, można zamówić towar od sprzedawcy.

Nawiasem mówiąc, firma oferuje także szeroką gamę akcesoriów i części zamiennych, które uczynią swój hełm jeszcze lepiej i przedłużyć jego żywotność.