674 Shares 5628 views

Przykład wykonania perfekcyjną BMW M3 GTR

Model BMW M3 GTR opiera się na wariancie przegroda trzeciej serii, ale wygląda naprawdę sportowy. Pojazd niewiele się zmieniły zewnętrznie zmieniony przedni spoiler, lustro stało się nieznacznie różne gatunki pojawiły 4 wydechowy pokryty chromem. Model obute w 18-calowe koła.


Co do napełniania, pod maską BMW M3 GTR pyszni zupełnie nowy silnik, który ma 8 cylindrów zamiast poprzedniego 6. Ich wielkość wynosiła 4 litry. Deweloperzy powiedział, że ten silnik – wersja z tym samym 5-litrowy V-10, który jest zamontowany na M5. W 8200 moc obr / min silnik osiąga 421 KM Inżynierowie byli w stanie osiągnąć dobre wyniki w rozwoju tego modelu. Tak, technologia zmiany faz rozrządu, prawie 85% dostępnego momentu obrotowego przy 2000 obr / min. W połączeniu z tym stosuje się silnik 6 skrzynią biegów. Razem tworzą duet, zdolną pozwalające na przyspieszenie do stu w zaledwie 4,7 sekundy. Maksymalna prędkość, która jest ograniczona elektronicznie wynosi 250 km / h.

Zostań w samochodzie jest bardzo, bardzo ładny, jak tam jest wszystko, co trzeba i nie trzeba współczesnego człowieka. To krzesło elektryczne, a pokładowy system rozrywki, a wszystko, wszystko, wszystko. Jak to jest w zwyczaju u producentów BMW – prawie wszystkie są dostosowane do kierowcy. Miłe dla oka okrągłe instrumenty, które są instalowane w pojazdach serii M i doskonałe wykończenia w skórzanej i włókna węglowego. Wszystko to stwarza wspaniałe uczucie wewnątrz BMW M3 GTR.

Tak wiele uczuć, chociaż nawet nie przyniósł jego silnik. Za kierownicą zdajesz sobie sprawę, że przed jeździć w wózku. Wszyscy w samochodzie tylko krzyczy: „Krok na gaz!”. I naciskać, może chcesz przekazać jeden po drugim. Będziesz po prostu poczekać na moment, gdy znak daje zielone światło do wyprzedzania. Dynamika pojazdu jest zrozumiałe. Po tym wszystkim, zanim ty 8-cylindrowym silnikiem V. Niedoświadczony kierowca za kierownicą M3 GTR Bmw zrobić absolutnie nic. Byłoby nawet prawo do wprowadzenia specjalnego kursu dla kierowców, aby uzyskać dostęp do jego prowadzenia.

Doświadczenie pokazuje, że wielu właścicieli BMW M3 GTR jazdy E46 lepiej nie używać niepotrzebnie klimatyzację i sprzęt elektryczny. Do tego jest wentylator. Ruch bez rozgrzewania lepiej nie uruchomić, a podczas jazdy na kilka sekund zastanowić się nad sytuacją. Zauważmy, że wcześniej nie zauważył. Pomoże to w jakiś sposób zmniejszyć zużycie paliwa żarłoczne BMW M3 2012.

Cała reszta z was myśli inżynierów. Wpływa to przede wszystkim na bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów. Co masz na myśli? Poduszki powietrzne mają za każdego pasażera i kierowcy. Ich zarządzanie jest zaangażowany w inteligentny system. Zapewnia niezbędne działania poduszki powietrznej. Aby być precyzyjnym, to pozwala im wywołać żądany kąt. Dodatkowo inżynierowie mogą pochwalić adaptacyjne reflektory, które zostały stworzone w celu zmniejszenia liczby wypadków. Ksenony oświetlają obszar, w którym pojazd się obraca, co poprawia widoczność dla kierowcy. Inżynierowie poprawiło aerodynamikę samochodu, stabilizowane docisku. Wszystko w najlepszym niemieckiej tradycji.