239 Shares 2468 views

Piwo Efes: szczegółowy opis i recenzje produktów

Wydaje się, że niedawno Efes piwo było oryginalne nowość. Obecnie produkt ten jest sprzedawany we wszystkich specjalistycznych sklepach spożywczych i Rosji. W krótkim czasie udało mu się znaleźć swoich konsumentów, i stał się dość popularny wśród fanów starego piwa.

Opis produktu

Piwo Efes – to low-alkohol pić, stworzony przez specjalistów tureckich prawie pół wieku temu. Nazywa wziął od miasta, które jest najstarszą centrum Anatolii (jeden z najbardziej znanych regionów geograficznych kraju). Teraz dalej dobrze znany na całym świecie międzynarodowego znaku towarowego.

W produkcji napoju opiera się na przepisie, który jest nadal używany w dawnych tureckich producentów piwa. Produkt zawiera chmiel, woda, słód jęczmienny , syrop maltozę. Wśród tych elementów, okazuje napojowi piękny złoty kolor z wyraźnym smakiem i świeżym, lekko słodki smak i lekki goryczką. Należy również zwrócić uwagę na korzyści, jakie przynosi piwo Efes ludzkie ciało. W ostatnich latach lekarze mówią więcej o korzyściach i unikalnych właściwościach takich napojów. Przy umiarkowanym stosowania tego produktu jest w stanie obniżyć ciśnienie krwi i poprawić naturalny krzepnięciu krwi. Ponadto przyspiesza przemianę i usuwa ciała jako całości z różnych toksyn.

Szeroka gama

Dziś piwo Efes reprezentowane na rynku międzynarodowym w kilku odmianach:

Zakres piwo Efes
№ p / s określenie zawartość alkoholu, procent
1 Pilsner 5.0
2 światło 3.0
3 ciemny 6.1
4 lód 4.2
5 Xtra 7.5
6 fuzja 4.7
7 Strzał Xtra 9.0

Technolodzy firmy stale pracuje do tworzenia wszelkiego rodzaju nowych produktów. W duchem czasu, firma zaczęła produkować wyroby o niskiej zawartości alkoholu. Wielu konsumentów cieszyć Efes bezalkoholowe (0,5%). Cieszyć się jego smak może być wszędzie, nie zwracając uwagi na porę dnia. Ponadto, w 2014 roku, na półkach jest inna nowość – Efes Radler. Ze względu na obecność w kompozycji wyrobu 60% koncentratu soku cytrynowego i alkoholu wapna zawartości mniejszej niż 2%. Napój ten jest dobry do picia w upale. On jest nie tylko wspaniałym gasi pragnienie, ale również dużo zabawy z jego wspaniałym, niepowtarzalnym smakiem i przyjemnym posmakiem.

opinie klientów

W ostatnich latach wielu miłośników produktu piankowego coraz częściej zwracają uwagę na Efes piwa. Recenzje większości z nich są pozytywne o tym napoju. Chociaż niektórzy tego nie mogą zgodzić. Faktem jest, że oryginalne, wyprodukowane w Turcji, znacznie różni się od produktu, który jest produkowany przez rosyjską licencją przedsiębiorstw.

W pierwszym przypadku, produkt jest słodka i trochę smak miodu z nutą kwiatów i ledwo wyczuwalny przyjemnej kwasowości. Głównie dobre kije pianki do szkła, a przez długi czas utrzymuje się na powierzchni. Jednak smak trochę blef, i czułem się nieco wyraźniejszy gorycz chmielu. Ale to nie psują ogólny obraz. Ale rosyjskie Efes bardzo różne. W kolorze to trochę ciemniejszy od oryginału. A cechy smakowe są całkowicie przeciwny do niego. Po pierwsze, jaśniejszy czuć aromat chmielu. Ale gorycz w nim znacznie mniejsze. Więcej słodyczy z dodatkiem niektórych nut zapachowych. W zasadzie oba produkty są godne uwagi. I wybór należy do kupującego.

producent

Piwo Efes – jest produktem XX stulecia. dla spółki produkcyjnej powstała w Turcji w 1969 roku. Wszystko zaczęło się od dwóch małych browarów.

Grupa firm Efes napoje Grupa powstała po ich zjednoczeniu. Produkcja została natychmiast położyć na wielką skalę i w stosunkowo krótkim czasie na terenie samej Turcji wkrótce pojawił się pięć dość dużych przedsiębiorstw. W późnych latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, firma zdecydowała się wejść na rynek międzynarodowy. Zaczęła się w innych krajach istniejących zakładów i wybudować nową fabrykę do produkcji piwa. Dziś produkty tej marki jest znany wielu. Siedem krajów zagranicznych wynosi 14 browary, których statki towary mają być sprzedawane w czterdziestu różnych krajach. Wśród nich są USA, Wielkiej Brytanii, Brazylii, a nawet Niemcy. Na terenie naszego kraju działa przedsiębiorstwem piwowarskim Efes Rus, w posiadaniu których ma sześć zakładów i jeden zestaw do produkcji słodu. popularność pić w dalszym ciągu rosnąć. W efekcie, dziś firma jest wliczone już w pierwszej czwórce na dostawę piwa w kraju.