425 Shares 2400 views

Jak Marynuj cebula – kilka receptur

Jeśli ktoś jest zainteresowany w kwestii jak marynowane cebule, to ten artykuł będzie bardzo mile widziane. Tu zaczyna się gotowanie będzie oferowane kilka receptur, które uczynią witaminy obiad lub nawet ozdobić swoje świątecznym stole z tradycyjnym łukiem – Tani, ale smaczne!


Od przygotowania cebulki smaczne możliwe tylko za pomocą kwasu, preparat musi zawierać lub różne octy lub soku kwasowych lub ocet istoty. Choć pokazano tutaj w ostatnim kwasu przepis jest stosowany zamiast musztardy.

Przepis 1. Jak marynować cebulę w soku jabłkowym na zimę

Cebuli (kilogram), powinny być oczyszczone z łuskę i praniu. Jeśli używasz małe cebule, a następnie mogą być natychmiast wprowadzone do sterylnych słoików. Duża jako głowa musi być pocięte na pierścienie. W każdym słoju można umieścić na czarnej grochu i grochu ziele i jedną śrubę. W tym czasie, na wolnym ogniu należy umieścić miskę ze świeżo wyciśniętego soku jabłkowego (600 g), dodać sól i cukier (50 g) i ogrzewa do wrzenia. Jest to konieczne, aby wypełnić wrzącej marynaty pakowane w puszki cebuli, a następnie sterylizować je w ciągu 10 minut i pokrywy rolki metalu.

Przepis 2. Jak marynować cebulę w soku jabłkowym na przekąskę

Preparat ten zawiera również cebuli wytrawiania pocięte na pierścienie. Marynata otrzymuje się tak samo jak w poprzednim przepisie, ale dodaje się do oleju słonecznikowego i sok z buraków – dowolny numer. Potem przekąska zamknięto i umieszczono w lodówce, ale nie w zamrażarce do dziobu nie zamieni się w „papkę” z peremorozheniya. soku z buraków może napełnić naczynie tuż przed obiadem, posypać posiekanymi świeżymi ziołami. Niektórzy smakosze poszukujący specjalne oryginalnego smaku przekąski, dodając cebulki, a nawet wina.

Przepis 3. Jak marynować łuk octowego istocie zimie

Aby przygotować cebulę w zimie jest również używany marynaty. Jest on wykonany z obliczenia: sól łyżką i tej samej ilości cukru, na 200 g wody z dodatkiem 70% esencji octowym w łyżkę ilości. Wylewa wrzenia marynaty cebulę dotychczas wprowadzenie do naczynia niezbędne przyprawy: pieprz, liść laurowy, suche liści. Przed zaciśnięciem można dodać łyżkę do banku suchej musztardy.

Przepis 4. Jak marynowane cebule na przekąskę z octowego istocie?

W tym przystawkę cebulę pokroić w cienkie pół-pierścieni. Może być używany jako zwykły białej cebuli, i słodkie red – sałatki. Jeśli preparat jest brane gorzki cebulę, można zalać wrzącą go najpierw, w celu usunięcia nadmiaru goryczy. To również rozdrobniony koper. Marynata oddzielnego przygotowania szkła wodnego, dwie łyżeczki 70% esencji i sole z cukru – łyżka bez szyn. Następnie należy wlać cebulę marynaty, zamknąć pokrywę szczelne i czyste przez pół godziny w chłodnym miejscu. Marynata powinna być odprowadzana bezpośrednio przed użyciem.

Przepis 5. Jak marynować cebuli w soku z cytryny

Sposób ten różni się od powyżej tym, że zamiast soku jabłkowego jest używany albo w suchym kwas cytrynowy, lub z soku z jednego cytrynowy ściskany.

Przepis 6. Cebula, marynowane w musztardzie

Receptura ta różni się od używane w tym artykule, ponieważ ciecz nie jest absolutnie niezbędne do tego sposobu marynowania. Aby przygotować oryginalnych słodkie przekąski używany cebulę, która jest cięta pierścienie. Co za tym idzie jest gotowa podjąć ostrą musztardę (30 gramów 2-3 średnie cebule) i wymieszać z cebulą.

Po dodaniu do mieszaniny zmielonego czarnego lub czerwonego pieprzu, soli, cukru i oregano i łyżeczką rafinowanego oleju słonecznikowego i dwie łyżki majonezu przekąskę należy umieścić w lodówce, a dwie godziny później będzie gotowy do użytku. Ta przystawka jest inny ekskluzywny smak, niezwykły sposób gotowania i jest dość prosty przepis.