504 Shares 5394 views

Szczegółowe informacje na temat sposobu, aby zobaczyć abonentów „Ask”

Jeśli są pytania i odpowiedzi słynny obsługę użytkownika, to pewnie zastanawialiście się, jak zobaczyć abonentów „ask”. Niestety, twórcy tego popularnego systemu nie przewiduje taką funkcję. Użytkownik nie ma nawet możliwości, aby wiedzieć, kto zapisz się na jego stronie. Z jednej strony, jest to rzeczywiście zaskakujące, dlaczego ukryć te informacje. Deweloperzy mogą jeszcze dodać do funkcjonalności serwisu takiej możliwości, bo jeśli spojrzeć na szereg pytań dotyczących tego tematu, możemy powiedzieć z pewnością, że to, że użytkownicy brakuje.

wyimaginowany różnorodność

Jak już wcześniej wspomniano, każdy użytkownik pojawiają się co najmniej raz w chęci do nauki i spojrzeć na gości. Pytanie, w jaki sposób dostać się do abonentów „Ask” nie jest tak proste, a to wszystko ze względu na fakt, że uczestnicy projektu jest niezwykle trudne, aby wybrać program prac. Obecnie istnieje wystarczająco duża liczba programistów, oferując wszystkim użytkownikom swoich rozwiązań. Ale nie sądzę, że rzeczywiście istnieje duża liczba programów prac. W ponad połowie z tych aplikacji zawierać wirusy, które mogą poważnie uszkodzić system operacyjny.

oszustwo

Program do rozwiązania problemu jak widać abonentom „Ask” musi być wybrana starannie i ostrożnie. Jeśli przed wami kilku takich decyzji, zalecamy, aby nie spieszyć się z ich stosowania. Aby rozpocząć, sprawdź nasze zalecenia, ponieważ w nich podjęliśmy pod uwagę informacje zwrotne od użytkowników, którzy wcześniej mieli do czynienia z podobnymi programami. Pomożemy Ci dokonać właściwego wyboru. To jest teraz również można spotkać wielu ludzi, którzy oferują swoje usługi, a oni mówią, można zrobić tak, że będzie w stanie wyświetlać abonentów bezpośrednio w przeglądarce. Niestety, duża liczba „dziobania” uczestników sztuczki oszustów i dać im pieniądze w zamian, oczywiście, nie dać pożądanego rezultatu, a wokalista zniknął.

Attraction „przyjaciół”

Oszukiwać abonentów do „Zapytaj” mogą być również wykonywane przy użyciu specjalistycznego oprogramowania. Jeśli nigdy wcześniej nie miał do czynienia z takimi działaniami, szukać, aby uruchomić odpowiednią aplikację. Oszukiwać abonentów do „Zapytaj” może również odbywać się bez użycia dodatkowego oprogramowania. Jednak w tym przypadku trzeba poświęcić dużo więcej czasu. Drugim sposobem oszukiwania jest bardziej bezlopasnym, ponieważ będziesz zapraszając prawdziwych abonentów, a program może dogonić i botów, które nie jest zbyt dobre dla Twojego konta.

instrukcja

Porozmawiajmy teraz o wolnej drodze do rozwiązania problemu, w jaki sposób, aby zobaczyć abonentów „Ask”. Być może teraz stracił swoją wyjątkowość, ale został przetestowany i działa. Metoda ta jest bardzo interesująca, oczywiście, z pomocą tym, że nie będzie w stanie natychmiast zidentyfikować wszystkich swoich abonentów, ale większość z nich musi dokładnie ujawnić. Tak, trzeba zadać sobie pytanie, od Anonima. Będzie to wymagało, aby wydostać się ze swojego konta, aby stać się „incognito”. Następnie należy pozostawić to pytanie: „Kto podpisaną dla ciebie” Teraz przejdź do swojego konta i odpowiedzieć, że nie wiem, ale chciałoby się uczyć, i poprosić o „przyjaciół” husky ująć. Widać, kwestia sposobu, aby zobaczyć abonentów „Ask” nie jest tak trudne, najważniejsze – aby pokazać wyobraźnię. Co do samego projektu, jest to sieć, w której uczestnicy mogą zadawać pytania i otrzymywać odpowiedzi do nich, jak wynika z tytułu.