877 Shares 4492 views

Szczegółowe informacje na temat jak usunąć konto na „YouTube”

Użytkownicy, którzy prowadzą swoje kanały na popularnej stronie udostępniania wideo rachunki „YouTube” są związane z głównym kontem „Google”. Firma jest właścicielem serwisu. W związku z tym, jeśli masz chęć poznania odpowiedzi na pytanie o tym, jak usunąć konto w „YouTube” (2014 wykonane zadanie szczególnie popularne), również muszą być usunięte, a główny rachunek „Google”. Najciekawsze jest to, że jeśli jedziesz w tym samym czasie, kilka kanałów, w tym przypadku są one traktowane jako odrębne rachunki, a zatem można usunąć je jeden po drugim. Dziś będziemy rozmawiać o tym, jak usunąć konto w „YouTube”. To pytanie ma obecnie dużą popularnością wśród użytkowników.

System trik

W bierze „Youtube” Rejestracja konta umieścić znacznie łatwiejsze niż usunięcie go, więc dzisiaj zdecydowaliśmy się dać instrukcje krok po kroku dla Ciebie. Używając go, można szybko rozwiązać kwestię. Zacznijmy więc do czynienia z tym, jak usunąć konto w „YouTube”.

instrukcja

Pierwszą rzeczą do zrobienia – jest wejście do kanału, który w przyszłości, który chcesz usunąć. Jak już się zapewne w stanie zrozumieć każdy z nich ma swoje własne konto w „Google Plus” i innych usług firmy. Natychmiast należy przypomnieć, że po usunięciu swój kanał na „YouTube” zniknie, a konto „Google Plus”. Opcja ta jest szczególnie ważne w przypadku, gdy masz dostępne kilka osobistych stron na zasobu. Oczywiście, ten problem szybko podjąć decyzję i trzeba usunąć całe konto. Następnie powrót do „Youtube” wejście pod uwagę inny kanał może być realizowana w następujący sposób. Aby rozpocząć zezwalająca gdy „Google”, a następnie udać się do usługi hostingu wideo. Następnie zauważysz obok nazwy obrazu, na którym należy kliknąć. Jeśli okaże się, że trudno jest się poruszać, a następnie zwrócić uwagę, że pożądany obszar znajduje się w górnym prawym rogu. Następnie należy w menu, które się pojawi, kliknij na koncie przycisk przełącznika, a następnie wybrać żądany kanał, który chcesz wyłączyć. Możemy przejść do następnego kroku. Gdy kanał jest otwarty, można bezpiecznie przejść na pytanie, jak usunąć konto w „YouTube”. Teraz należy przejść do ustawień kanałów, a do tego należy kliknąć na mały symbol w postaci sprzętu, oraz w menu, które się pojawi, wybierz ustawienia parametrów YouTube. Następnie należy udać się do zaawansowanego linku, zauważysz Przegląd elementu.

potwierdzenie

Kiedy wszystko zostało zrobione, możemy bezpiecznie przejść do drugiego punktu. Twoim zadaniem jest, aby kliknąć na przycisk Delete kanału, co oznacza „kanał do odinstalowania.” Po kliknięciu tego przycisku, usługa będzie wymagać, aby wpisać swoje dane osobowe. Podać login i hasło, które jest właścicielem konta, który otworzy nową stronę. Jeśli zrobiłeś wszystko poprawnie, na ekranie będą mogli zobaczyć swoje playlisty, co będzie dalej usunięte. Pamiętaj, że po leczeniu kanałowym można również stracić wszystkich swoich abonentów i komentarze one pozostawione filmów.

Usunięcie dostępu do innych usług

Więc teraz można bezpiecznie przejść do następnego elementu. Od ponownie trzeba kliknąć na przycisk Usuń kanał – musi wykonać, aby całkowicie usunąć swój kanał. Najciekawsze jest to, że jeśli po tym kroku na koncie „Google” nie zostaną usunięte. W związku z tym, można nadal z nich korzystać. Należy teraz przejść do następnego kroku – usuwanie stron, „Google”, do którego został przydzielony kanał. Ważne jest, aby pamiętać, że nadal masz dostęp do markowych sieci społecznej „Plus”. W celu rozwiązania tego problemu, jak usunąć konto w „YouTube” całkowicie, musisz zalogować się do „Google”. Pamiętaj, że podstawowym usunąć swój profil w całości, nie można w żaden sposób, ponieważ usługa po prostu nie ma takiej funkcji.

Usuń stronę

Kiedy jesteś już zalogowany w „Google”, należy przesunąć kursor myszy do domu, a następnie z menu rozwijanego wybierz sekcję Ustawienia. Gdy dojdziesz do nowej strony, trzeba przewinąć go do samego końca, można zauważyć, przycisk strony Usuń. Teraz konieczne jest, aby potwierdzić, że chcesz usunąć swoją stronę, a następnie kliknij ponownie na pozycję. Należy zaznaczyć pole wyboru obok wszystkich usług, a następnie dokonać ostatecznego potwierdzenia usunięcia konta. Oczywiście, dla początkujących do tych instrukcji może wydawać się trudne. Jednakże, jeśli jest ona dokładnie przeczytać, jeśli pojawiają się jakieś trudności nie powinny.

Nazywamy kluczowe etapy usuwania.

  1. Wkraczamy na kanał.
  2. Aby uzyskać dostęp do dodatkowych ustawień konta.
  3. Kliknij na ikonę kanału w prawym górnym rogu.
  4. Ustawienia YouTube otworzyć.
  5. Wybierz element „Informacje ogólne”.
  6. Kliknij „Zaawansowane” pod nazwą kanału.
  7. Użyj przycisku „Usuń”.