665 Shares 9666 views

Jak dodać SIFCO w „VC”: krok po kroku

W tym artykule przyjrzymy się, jak dodać SIFCO w „VC”. Pliki tego typu mogą zostać umieszczone w dokumentach opublikowanych na ścianie lub do przesyłania wiadomości do innych użytkowników w sieci społecznej.


PC

Zastanów się, w praktyce, jak pobrać SIFCO w „VC”, za pomocą komputera osobistego. Odbywa się to za pomocą kilku kliknięć myszką. Ale najpierw musimy uporać się z pytaniem: gdzie SIFCO przechowywanych w VC?

Tego typu pliki są umieszczone w sekcji „Dokumenty”. Więc pobrać lub tworzyć animacje. Dodaj go do „Dokumenty”. Aby to zrobić, wystarczy kliknąć na odpowiedniej sekcji w menu po lewej stronie. Otwiera listę przesłanych dokumentów. Jeśli są nieobecne, to nie będzie wyświetlana lista.

Przystępujemy do kolejnego etapu rozwiązania kwestii „Jak dodać SIFCO w” WE „” Kliknij przycisk „Dodaj dokument”. Spowoduje to załadowanie materiału z dysku twardego. Jest okno z ograniczeniami. To oznacza, że plik nie powinien naruszać prawa autorskie, a jego rozmiar nie może przekraczać 200 MB. Również wymienia rodzaje materiałów wspierających projekt. Wśród nich znajduje się interesujące nas gif.

Używanie „Wybierz plik”. Wskazuje na potrzebę nam animować na komputerze. Po pobraniu pojawi się okno, w którym należy wybrać rodzaj naszego dokumentu. Jeżeli określono, że osobiste rzeczy, nie będą dostępne dla innych użytkowników sieci społecznościowej. Kliknij przycisk „Zapisz”. Plik pojawi się w naszych dokumentach. Teraz może on być stosowany.

aplikacja

Teraz przyjrzymy się, jak dodać SIFCO w „VC” i umieszczać je na ścianie. Przejdź do osobistej strony. Zaczynamy wypełnić wiadomości na ścianie. Docieramy do punktu, w którym chcesz wstawić animację. A następnie naciśnij przycisk „Więcej”. Wybierz opcję „dokument”. istnieje lista materiałów przed nami. Wręcz przeciwnie niezbędne animacja naciśnij przycisk „Dołącz”.

Na ścianie można dodać materiały tego typu, nie tylko poprzez wybranie ich z dokumentów. Format pliku, w którym jesteśmy zainteresowani The Social Network „VK” tysięcy. W związku z tym, można użyć pola wyszukiwania, aby dodać dokument. Aby to zrobić, należy określić odpowiednie słowo kluczowe, a następnie naciśnij Enter. Otrzymujemy wynik. Wśród opcji są prawdopodobnie i animacji. Wręcz przeciwnie kliknięcia odpowiedniego pliku na przycisk „Dołącz”. Gdy animacja jest dodawana do okna, naciśnij przycisk „Wyślij”.

list

Teraz przyjrzymy się, jak dodać SIFCO w „VC” i wysłać do nich wiadomość osobistą. Omówiliśmy już jak szukać i pobierz animację. Aby przekazać go w osobistej wiadomości, znaleźć kumpla, który chcesz wysłać plik. Pisząc tekst listu. Następnie należy wybrać funkcję „więcej”. Po tym – „dokument”. Wykonujemy procedurę opisaną powyżej – załączyć animację. Po tym, możemy wysłać wiadomość.

Nasz rozmówca otrzyma w wyniku materiału animowanego. Aby go zobaczyć, wystarczy kliknąć lewym przyciskiem myszy na pliku. Zauważ, że format GIF jest grafika bitmap. Taki materiał jest zdolny do przechowywania skompresowanych obrazów bez utraty jakości, jeśli zawierają one nie więcej niż 256 kolorów. Format ten jest niezależny od sprzętu.