893 Shares 7885 views

antena wifi z rąk

Najnowsze technologie są tak mocno zakorzeniona w życiu współczesnego człowieka, że bardzo niewielu ludzi jest dzień bez korzystania z nich. Jednym z najbardziej progresywnych gałęziach przemysłu, których rozwój idzie szybko, jest w dziedzinie sieci bezprzewodowych. telefon bezprzewodowy, a także dostęp do globalnej sieci , bez obecności stałej pracy stały się powszechne i przyziemne, między wygodą carry-materialne i zwiększa poziom sprawności praw pracowniczych, a także podnieść poziom komfortu i przyjemności w procesie rozrywki, który dostał dzisiaj wymienić cyfrowy. Z kolei jedną z wiodących technologii w tym aspekcie jest Wi-Fi – podstawą sieci bezprzewodowych są wszechobecne. W naszym kraju, punkty dostępowe Wi-Fi można znaleźć wszędzie – są one wykorzystywane do organizacji sieci na skalę wielu firm, w małych mieszkaniach i dużych rezydencji, z ich pomocą, bezpłatny dostęp do Internetu w pomieszczeniach z dużymi stężeniami ludzi itp

Oczywiście, realia życia w naszym kraju powoduje różnicę naszych współobywateli od ludzi z innych krajów, a korzystanie z Wi-Fi nie jest wyjątkiem. Na przykład wysoki koszt sprzętu, użytkownik zdalny i urządzenia przeznaczone do odbioru sygnału Wi-Fi z punktami dostępowymi, i wielu innych czynników doprowadzić do tego, że niektórzy myślą o jak zrobić antenę WiFi osobiście. Ta antena wifi z rąk wykonane z tanich materiałów dostępne i jest przeznaczony nie tylko zwiększyć poziom odbioru sygnału z punktu dostępowego, ale także zrobić to z minimalnym kosztem i wysiłkiem. Domowy wifi antena może pomóc, gdy używany do odbierania niestandardowego lub przestarzałego sprzętu, istnieje potrzeba lub odbiór sygnału wifi w takich zamkniętych przestrzeniach, gdzie możliwość nabywania specjalną antenę po prostu nieobecny.

antena wifi z Twoich rękach – czy to możliwe? Jest to nie tylko możliwe, ale jest powszechnie stosowane na terytorium naszego państwa. Produkować podobne mogą być dziesiątki sposobów – różnych urządzeń domowych, dostosowane do różnych celów, to jest dosyć powszechne. W internecie można znaleźć listę składającą się z wzorów wifi antena, stworzonych przez rzemieślników, wykorzystanie wiedzy w dziedzinie fizyki, wiedza o cechach technologii i materiałów pod ręką. Nie będziemy rozwodzić się nad złożonymi strukturami, które mogą być wifi anteny rękami i patrzeć na najprostsze z nich.

Tak, wifi antena z rąk, jest wykonana z puszka (!). Wynalazek ten jest odpowiedni dla bezprzewodowych sieci pracujących w standardzie 802.11 i prawdopodobnie mogą być odpowiednie do zastosowania w innych przypadkach zastosowanie tych częstotliwości.

Na potrzeby wytwarzania cyna, N-gniazdo typu „macierzystego”, parę małych śrub, a także kawałek drutu miedzianego o średnicy 2 mm

Cyny może się niczego, ale jej ściany musi być gładka, czyli nie jest rowkowany i średnicy w zakresie 7,5-10 cm, wysokość większą niż 13 cm. Optymalna średnica 9.2-9.5 cm n., gniazdo może być zakupiony w dowolnych elementów radiowych przechowywania, albo pochodzących z urządzenia zepsute. Przewód miedziany długości około 3 cm, może być uzyskane poprzez usunięcie izolacji z każdego drutu wykorzystywanego przy pracy elektrycznego, dopóki jej średnica wynosiła 2 mm.

Produkcja nie powinna powodować trudności. Przewód jest lutowany do gniazda bolcu. Następnie, w ściance otworu walcami z wywierconymi otworami, których położenie będzie obliczana stosując proste obliczenia i wiedzy w dziedzinie fizyki. Odległość od falowodu, który to drut miedziany na dno puszki powinna wynosić około ź fali przewodu. Obliczanie odległości i wiercenia otworów w ścianie złącze banków stałych przylutowane do dyrygenta. W tej produkcji można uznać za zakończone. Pozostaje tylko ustalić kierunek, w którym antena jest zorientowany i można rozpocząć testowanie.