846 Shares 8282 views

Kosza tarczy samochodowym do produkcji

Środki do smażenia mięsa może, oczywiście, dostępne w sklepach odpowiednich towarów. Jednakże takie konstrukcje są dość drogie, a ponadto są czasami zupełnie nie nadają się do pewnych warunkach z powodu zbyt dużej lub małej wielkości. Alternatywnie, adres może osiągać obejmuje wytwarzanie takich samych urządzeń. Grill może być wykonana z napędu samochodu.


Przygotowanie do pracy

Do wytwarzania mangala trzeba zaopatrzyć dwa koła pojazdu mechanicznego, nakrętek i śrub w dużej ilości 3 części, jak również przewód o średnicy 8 mm, której długość wynosi do jednego metra. Będzie trzeba rurę prostokątną (na jeden metr), a nakrętki 10 mm w ilości 4 szt. Ważne jest, aby martwić się o obecności spawarki, elektrody, szlifierki, i maski spawalnicze i rękawiczki są potrzebne dla ochrony osobistej.

Zalecenia dotyczące doboru materiału

Jeśli zdecydujesz się zrobić grilla tarczy motoryzacyjnym, składniki korzystnie wszystkie pożyczyć od starego samochodu krajowego zgodnie z „Lada”. Podstawowym warunkiem tego – jednego kawałka stali, zamiast stopu aluminium. Dziś znalezienie takiego zbioru nie jest trudne, łatwiej jest to zrobić na opony usługi montażu, który może dać płyt za darmo lub po niskich kosztach. Jeżeli takie podejście jest nie do przyjęcia, a następnie dyski można kupić za pośrednictwem sklepu internetowego. Elementy, które były w użyciu, istnieje bardzo niewiele. Pozostałe składniki typu rurki, śruby, druty i nakrętek można kupić w każdym sklepie z artykułami żelaznymi.

tarcze

Jeśli będzie wytwarzana z napędem kosza samochodem, ważne jest, aby myśleć o tym, jak będzie to miało miejsce cięcia. Początkowo trzeba przygotować otwory dla śrub, jest to dość łatwe do zrobienia przez Bułgarów. Cięcie należy zrobić otwory fabryczne, co czyni go tak, aby zachować maksymalną ilość czasu i wysiłku. Elementy wycinane należy wyrzucić, jak grill może się bez nich obejść. Teraz mistrz musi usunąć partycję, należy wykonać te prace najprostsze z pomocą palnika do cięcia. Jeśli jest tylko bułgarski, najpierw trzeba wykonać nacięcie, którego długość jest równa 2 cm, przechodząc od zgrzeiny punktowej wykonana w fabryce. Po usunięciu partycji, nadwyżka pozostanie w magazynie, z którego będzie można się pozbyć za pomocą śrubokręta lub młotkiem. To będzie całkiem zgrabny obręcz, która jest pozbawiona partycji.

Przeprowadzenie prac spawalniczych

Produkcji BBQ tarczy motoryzacyjnym, następnym krokiem jest przeprowadzenie prac spawalniczych. Dyski są instalowane w taki sposób, aby otrzymać jednoczęściowy grill. Krystalicznie dysku z partycji powinien być ustawiony w dół, partycja będzie w dół. Druga płyta, która jest już pozbawiony przegród, trzeba zainstalować na wierzchu. Przed wykonaniem spawania należy wykonać wyrównanie teraz dyski mogą być spawane na obwodzie.

W celu przeprowadzenia drzwi, należy zrobić dwa zorientowane pionowo wycięcie spawać znajdujący się w centralnej części przyszłości drzwi. W dolnej części należy pozostawić pas, którego wysokość wynosi 4 cm. To sprawi, że próg żar nie wypadają. Jeśli dokonujesz kosza napędu samochodowego ze swoimi rękami, a następnie jak najszybciej drzwi są wykonane, powinny być wykonane z pętli. Aby to zrobić, należy użyć śrub i nakrętek. Pierwszy nawinięte na drugi i przyspawane do kosza.

Na to możemy założyć, że drzwi jest gotowy, będzie traktować tylko krawędzie pilnikiem usunąć „zadziorów”. W następnym etapie zgrzewane uchwytu. Aby to zrobić, drzwiczki znajduje się otwór do kąpieli i połowu dużych spawanie śruby.

Mocowanie uchwytów do przenoszenia

Jeśli zrobić grilla z dysków samochodowych, zdjęcia, które należy rozważyć przed datą rozpoczęcia pracy. Aby korzystać konstrukcja była bardziej komfortowa, trzeba dostarczyć z uchwytami. W tym celu użyć 8- albo 10-mm i przewód. Vice i młot wygnie się do obrabianego przedmiotu w postaci uchwytów. Na końcach nakrętki drutu zakładanie i przyspawane do korpusu.

Kreator Zalecenie

Aby uniknąć naciśnięcia rękojeści na końcach drutu kosza i ogrzewania powinna być zagięte pod kątem 90 stopni. Pozwoli to, aby umieścić uchwyt tak, że oparła się kadłuba.

Dokonywanie nogi

Jeśli potrzebujesz grill napędu samochodu, jak sprawić, by taka struktura jest opisana w artykule. Można teraz do nóg, które są potrzebne do wytwarzania rury prostokątnej. Jest on pocięty na trzy części, z których każda ma długość 40 cm. Na dole tarczy posiada otwory fabryczne na ścianie, będą one ułatwić manipulację spawania i pomóc zaoszczędzić czas w zaznaczonych punktów pod stopami. Elementy te są przyspawane do otworów w płycie.

wniosek

Na to możemy założyć, że grill napędu samochodu, instrukcje dla których produkcja jest przedstawiony w artykule jest gotowy. Urządzenie jest na tyle mała, że umożliwia przenoszenie nawet w bagażniku samochodu, który nie jest model fabryki, które mogą mieć większe wymiary.