816 Shares 8517 views

„LEMAX” Kotły Przegląd, charakterystyka, typy, instrukcje i opinie

Centralne ogrzewanie w domu poza miastem lub w sektorze prywatnym można nazwać luksusem, więc właściciele takich nieruchomości stale poszukują innych metod ogrzewania. Gdy wieś jest wyposażony w gaz, roztwór staje się kotły. Sprzęt grzewczy, który jest wytwarzany w warunkach rosyjskich zakładach, niemal nie sposób gorszej jakości, co jest dostarczone do nas z Europy. Nowoczesne instalacje gazowe są funkcjonalne i praktyczne. Jako przykład rozważmy kotłów „LEMAX”.

Przegląd funkcji

Jeśli weźmiemy pod uwagę szereg oszczędności paliwa kotłów gazowych Spółki „LEMAX”, można zauważyć, że mogą być jedno- lub dwukrotnie kontur. Jak ich charakterystycznych cech wystaje imponującą wydajność, która osiąga 90%. Należy również zauważyć, długą żywotność, która jest przy użyciu odpowiedniego sprzętu może wynosić do 25 lat, te czynniki są najlepszym dowodem udanej współpracy między firmami w różnych krajach.

Kotły „LEMAX” – to sprzęt, który ma w sobie prostotę obsługi i eksploatacji, są one przygotowane do sprzedaży w szerokim zakresie i mieć rozsądną cenę, jak również estetyczny wygląd. Ten sprzęt ma nowoczesny design, który można nazwać wielkim atutem. Każdy użytkownik tego urządzenia będą stać, ponieważ oszacowano koszty kotła „LEMAX-premium” (40 B) 35 000 rubli. Urządzenia tego producenta charakteryzują się wysoką adaptacji, dlatego projekt może konkurować z nie tylko krajowych, ale także zagranicznych analogów. Głównymi produktami są rywalizujące kotły Baxi „Seabury” i Navien.

Główne rodzaje

Kotły „LEMAX” wydany w postaci sprzętu podłogowego i instalacji ściennych. W pierwszym przypadku, wymiennik ciepła może być wykonane ze stali lub żeliwa. Jeśli chodzi o stal wymienników ciepła, kotły te pracują w układach zamkniętych, ale ich ciśnienie robocze powinno być 2 atmosfera. Urządzenia te są przeznaczone do ogrzewania małych mieszkań, jak i domów prywatnych. W procesie wytwarzania wymiennika ciepła, jest wykonana z materiału odpornego na korozję, która chroni produkt przed negatywnym wpływem olejów mineralnych, gdy ochrona ta była następnie produkt, który ma chronić przed roztworów soli.

Kotły specyfikacje podłogowe z wymiennikiem ciepła ze stali

Opisane powyżej kotły Floor „LEMAX” może mieć pojemność mieści się w zakresie od 7,5 do 60 kW. Sprzęt posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem, system trakcji przerwania ognia, wieje i powstawania sadzy. Wszystko to funkcjonalność zapewnia bezpieczną pracę. elementy okładzinowe są urządzenia wymienne posiadają oprzyrządowanie profilu, a górny panel umożliwia obsługę i terminowe czyszczenie kotła. Dodatkowym elementem jest gorąca woda.

Charakterystyka kotłów na zewnątrz z żeliwnym wymiennikiem ciepła

Ciśnienie robocze tego urządzenia osiąga 4 bar, to jest możliwe wykorzystanie kotła do ogrzewania mieszkań, które osiąga 500 m2 powierzchni. W procesie wytwarzania wymiennika ciepła, jest pokryta przez hamowanie rozwiązanie zapobiega procesów korozji.

Specyfikacje jednostki zewnętrzne z żeliwnym wymiennikiem ciepła

Kocioł „LEMAX” wymiennik ciepła, który wytwarzany jest z żeliwa szarego, mogą mieć potencjał w zakresie od 16 do 50 kW. Bezpieczeństwo jest gwarantowane poprzez obecność systemów bezpieczeństwa z przerwy trakcji, przegrzaniem i sadzy. Sprzęt posiada zawór gazowy, który jest wykonany we Włoszech, ten suplement może zmniejszyć zużycie paliwa nawet o 30%. Nie jest w tym urządzeniu, a funkcja gorącej wody, ale zwiększa się nieznacznie wyższe i wynosi 91%.

Charakterystyka kotłów wiszących

Kotły „LEMAX” wciąż może być zamontowany na ścianie, są bardziej wygodne do stosowania w mieszkaniu, ponieważ zajmują mniej miejsca. Ciśnienie w systemie nie przekracza 3 bar, a ogrzewana budynku może wynosić 240 m 2. Ten sprzęt został lotny, a poniżej będzie można zapoznać się z jego specyfikacją. wskaźnik zasilania wynosi od 10 do 24 kW. Zwiększa się wydajność 93%, ma funkcję gorącej wody. Niezawodność jest zawór ciśnienia, termostat i zabezpieczenie przed zamarzaniem.

Recenzje serii kotłów podłogowe „Premium KSG-10”

Kocioł „DRG LEMAX” ma wymiennik ciepła ze stali. Jego koszt to 16 500 rubli. Zdaniem użytkowników, to urządzenie może być używane w systemach z naturalnym lub wymuszonym obiegiem chłodzącym. Kotły produkowane są zgodnie z normami jakości, więc mają wysoką niezawodność i poziom bezpieczeństwa. Konsumenci w szczególności zauważyć, trwałość jest gwarantowana emaliowany odporny na korozję powierzchni wymiennika ciepła. Produkt posiada warstwę izolacyjną, która chroni przed zamarzaniem i przegrzania. Sprzęt ma pezorozzhigom, a jego pojemność wynosi 10 kW. Od słów konsumentów podgrzewana powierzchnia może osiągnąć 100 m2, a średnia szybkość przepływu gazu na godzinę wynosi 0,6 m3. Kocioł gazowy „LEMAX emisyjne” zakres ma zakres regulacji temperatury od 60 do 90 ° C, a ciśnienie w obwodzie podgrzewania pracy może zmieniać się od 0,2 do 1,9 bar.

Średnica komina wynosi 100 mm, a średnica rury doprowadzającej gaz 1/2 cala. Konsumenci twierdzą, że wielkość kompaktowego urządzenia, ale jeśli zdecydujesz się dopasować go do kotłowni swojego domu, ważne jest, aby znać dokładne wymiary, w tym modelu robią 748x330x499 mm.

instrukcja obsługi

Należy pamiętać, że prace instalacyjne powinny być wykonywane przez wyspecjalizowaną organizację, odnosi się to również do konserwacji zapobiegawczej. właściciel kocioł może sprawdzać i czyścić komin, a także aby naprawić system ogrzewania wody ciepłej. Kocioł „LEMAX-Premium”, aby być stosowany w miejscach, które nie posiadają niebezpieczne warunki. Nie używać bez podłączenia kotła do komina, przed rozpoczęciem prac, czego potrzeba, aby upewnić się, że komin nie jest zablokowany. Projekt powinien być wystarczający zapewnione, jeśli był słaby, urządzenie nie może być używany. Konserwacja jest przeprowadzane przez wykwalifikowany personel. Urządzenie nie może być instalowane w pomieszczeniach o agresywnych oparów i pyłów.

wniosek

Ważne jest nie tylko, aby wybrać odpowiedni kocioł marki „LEMAX”, ale także do wykonania czynności konserwacyjnych. Mówią, że Kindle sprzęt, który nie jest podłączony do systemu grzewczego, to jest niemożliwe, jak również w celu wykorzystania go z uszkodzona automatyczna.