550 Shares 1807 views

Aerator własnymi rękami: pomysły na tworzenie

Jeśli trawnik lub trawnik wyblakły, konieczne jest zapewnienie im z aeratora. Bez tego urządzenia terenów zielonych nie rosną prawidłowo, ponieważ potrzebują one powietrze, które nie jest w stanie przejść przez dość twardym gruncie.


Potrzeba użyć narzędzia opisanego

Jeśli rośliny nie są zaopatrywane w tlen, w szczególności w odniesieniu do ich korzeni, będą stopniowo obumierać. Jest to prawdziwe w odniesieniu do obszarów, w których grunt jest wysoka gęstość różni. Aerator można składać do trawnika z własnymi rękami, to nie musi zaopatrzyć się w niektórych specjalnych materiałów i narzędzi. Do pracy, można wybrać jeden z istniejących modeli jest właśnie dla Ciebie.

Napowietrzające – urządzenia pierwszej pomocy

Tlen jest niezbędny dla roślin w celu utlenienia składników mineralnych i organicznych rozkładowi. Bez tej manipulacji, bez nawozu, podlewanie i uważać, aby nie być w stanie zatrzymać gnicie trawy. Trawnik w dowolnym celu, czy jest to sport lub uniwersalne, będą dusić bez procedury, takie jak napowietrzania gleby. Dotyczy to zwłaszcza powłok na których ludzie poruszają się często. Potrzebujesz aerator do trawnika z własnymi rękami, można to zrobić. Jest to konieczne także dla tych obszarów, które są często narażone na opady atmosferyczne. Wzbogacić glebę tlenu niezbędnego do okresowego śledzić pewien rozkład.

Częstotliwość wzbogacania tlenu w glebie

Takie zabiegi muszą być wykonywane nie rzadziej niż raz w trakcie sezonu. Jednak to prawda, jeśli mówimy o glebach dość lekkie. Jeśli witryna gleba glina aerator do trawnika z własnymi rękami muszą być wykonane, ponieważ będzie coraz częściej stosowane. Okresowość procedur opisanych w tym przypadku będzie konieczne zwiększenie 2 razy.

Napowietrzanie jest potrzebne w harmonogramie kiedy susza została przedłużona. Dzieje się tak nawet wtedy, gdy ciepły sezon towarzyszy niekończący się deszcz. Aby to zrobić, można korzystać z urządzeń elektrycznych lub benzyny. Awaryjne mogą być stosowane do roślin i narzędzi ręcznych. Określić objawy ze niewystarczającą ilość powietrza, która jest dostarczana do korzeni roślin, przy użyciu konwencjonalnych wideł. Muszą przebić darni, która przeszła głębokie 15 cm, jeśli dziura nie jest różne rośliny aktywny i pracowity, a następnie kontynuować piercing w taki sposób musi być kontynuowany. Pierce powierzchnia trawnika z narzędzi ręcznych jest konieczne, odchodząc 10 cm od siebie na przebicie.

Produkcja obrabiarek

Aerator własnymi rękami można łatwo wytwarzane. Można użyć konstrukcji, które nazywane są gazonostupami. Mogą wytwarzać stosując konwencjonalne obuwia. W tym przypadku, na podeszwach trzeba będzie dołączyć paznokcie. W rezultacie, powinieneś dostać buty z kolcami. Aby taki domowej roboty własnymi rękami do wykonania, trzeba użyć parę butów, które będą w przyszłości być wykorzystywane wyłącznie do manipulacji danymi.

Rozmiar buta przygotować desek, które mogą być cięte elektrycznej wyrzynarki. Powinieneś dostać coś w podeszwie, która przypomina jeża. Jako szablon, zaleca się stosować żadnych butów. Musisz wybrać płytę, która różni się dość imponującą grubość. Zapewni to utrzymanie paznokcie w jej ciele. Gotowa płyta należy dokręcić długich gwoździ można stosować w tym celu są długości śruby, które przykręca się do podeszwy przygotowany. Istotne jest, że gwoździe gruntowe składają się z nie mniej niż 10 centymetrów. Tylko wtedy możemy zapewnić skuteczność tych prac. Teraz trzeba dołączyć do buta otrzymał deskę z gwoździami stałych na nią. Można używać taśm, w których jakość jest dopuszczalne wykorzystanie tych, które zostały zaczerpnięte z dawnych plecaków. Teraz trzeba przymocować dwie struktury do siebie, a po spacerze po trawniku i cieszyć się efekt w ciągu kilku dni. Trawnik będzie znowu oddychać.

Dokonywanie aerator duży obszar

Domowe własne ręce mogą być wykonywane przez odpowiednio dużym trawniku. Pozwoli to nie tylko prędkość, ale również uproszczenie wykonanie robót budowlanych. Takie narzędzie może wykonać żadnego mistrza. W tej części rury, która ma być wytworzona, który winien mieć średnicę, jego długość powinna być równa 50 cm. Trzeba żelaza i gwoździe o długości równej 10 cm. Będzie to niezbędne, aby przygotować i maszyna do spawania, a także łożyska i łojowych rur. Proces produkcji nie towarzyszy większej złożoności. Piękny trawnik uzyskuje się, gdy stosuje się takie urządzenie, które jest wytwarzane przez wprowadzenie rury ze stali i cylindra. Poprzez ten element musi przejść łożyska wału. Pusta przestrzeń wewnątrz rury powinien zostać wypełniony piaskiem, ale bardziej efektywne wykorzystywanie małych frakcji żwiru. Na zewnętrznym obwodzie rury musi być przymocowana gwoździami do spawania, umieszczenie ich w układzie szachownicy. Końcówka łączników powinny być wypłacone. W rezultacie, należy uzyskać element podobny metalowy jeża.

praca końcowa

Piękny trawnik będzie w stanie uzyskać poprzez narzędzie, które jest opisane w artykule. Na ostatnim etapie zostać wzmocnione elementy uzyskane na wsporniku, który ma drewnianą rączką. To pozwala używać narzędzie bardziej komfortowe. Pchnąć to będzie bardzo łatwe.

Alternatywą narzędzie produkcja

Aeratory dla elektrycznego trawnika korzystne kupić w sklepie, ale tutaj jako urządzenia mechaniczne, które czynią je po prostu siebie. Pierwszy szereg narzędzi przeznaczonych do obsługi trawniki duży obszar. Własnością prywatną Najczęstszymi trawniki, które nie mają takiego imponującą powierzchnię. Kolejna wersja produkcji aeratora jest dość prosta. Do prac będzie konieczne, aby przygotować śrubokręt, stali lub drewnianych płyt mających szerokość równą 5 cm. W odniesieniu do długości płyty, może mieć dowolne wymiary. Taki mechaniczny aerator do trawnika nie mogą być wytwarzane bez użycia śrub.

niezależny instrument Technologia produkcji

Płyty będą musieli wykonać otwory, umieszczając je tak, że są one zorientowane w sposób rozłożony w czasie. Następnie za pomocą śrubokręta zainstalować śruby. Płyty mogą być montowane na ramie, która właśnie trafiła powierzchni stoisk. Wertykulator benzyna, oczywiście, to będzie działać w czasie krótszym niż krótki czas, ale jego użycie wymaga koszty paliwa, co zwiększa koszty utrzymania trawników. To nie zawsze jest doceniane przez tych, którzy utrzymać trawnik dla własnej przyjemności na terytorium miejscu kraju.