539 Shares 1433 views

Co ciekawe, podczas jakiegoś morza w Wietnamie?

Wietnam – jeden z najciekawszych krajów w Azji Południowo-Wschodniej. „Ten kraj jest w południowej części Wietnamu”, jak dosłownie przetłumaczyć nazwę rzeczywiście znajduje się w południowej części Azji – na subkontynencie indyjskim. Graniczy z takimi krajami jak Kambodży, Laosie i Chinach. Ale dla osób podróżujących, oprócz tej wiedzy, zazwyczaj bardziej interesującą odpowiedź na pytanie, co morze myte Wietnam?

W rzeczywistości stan jest znany nie tylko dla rozwiniętego systemu obrotu, ciekawej historii i kulinarnych, które przemawiają do Viet wielu turystów z całego świata. W tym kraju, piękny nadmorski kurort Nha Trang, Ha Long, Da Nang, Vung Tau lub Cape Saint Jacques. Wszystko znajduje się na wybrzeżu i jest doskonałym miejscem na wakacje nad morzem. Ale pozostaje pytanie: „Co jest morze w Wietnamie?” Oczywiście, ciepły. I przez cały rok średnia temperatura waha się od 20 do 27 stopni Celsjusza. Pozwala to prawie przez cały rok, aby zapewnić napływ turystów do plaż w kraju. Ale poważnie, w odpowiedzi na co morze w Wietnamie, po prostu patrzeć na świecie: jak jego wielkim sąsiadem, Chiny, jest stanem graniczącym z South China Sea.

Leży między Pacyfiku i Oceanie Indyjskim i obejmuje obszar 3500000 kilometrów kwadratowych całości. Jego głębokość sięga 5,560 metrów w najniższym punkcie. Ale jeśli spojrzeć globalnie, odpowiedź na pytanie o to, co nad morzem w Wietnamie, to nie jest dokładne. Można też powiedzieć, że w rzeczywistości ten kraj jest myte przez Australian Morza Śródziemnego – termin używany dla oznaczenia geograficznego basenu morskiego między Azją i Australią w zachodnim Pacyfiku.

W ogóle, South China Sea jest bardzo piękne i jest idealnym miejscem do nurkowania, ponieważ głównym piętrze jest ulga swoich licznych raf koralowych i atoli. Ze względu na to, żagiel na jego wodach jest dość niebezpieczne zajęcie – niedoświadczeni kapitanowie mogą z łatwością umieścić statek na mieliźnie lub dostać się do rafy. Przyczynić się do tego, jak monsuny i tajfuny.

Dlatego dobra znajomość tzw głównego szlaku morskiego dostać się tam drogą morską z Chin lub Rosji do Wietnamu. Które morze obmywa brzegi tego kraju, my rzeczywiście znaleźć. Ale tu jest ciekawy fakt – za Filipińczycy i Indonezyjczycy nazywania go – źle. Faktem jest, że tradycyjnie, mieszkańcy Indonezji nazwie Morze Południowochińskie tylko indonezyjski. A w 2012 roku podobną własność sentyment dołączył również i Filipiny. Prezydent tego kraju Benigno Aquino III wydał dekret w dniu 5 września w ubiegłym roku przemianowano ją na Morzu na Zachodnim Filipin. Tak, to już ma aż 4 tytuły, które można znaleźć na mapach.

Teraz, gdy wiesz, co morskiej w Wietnamie, stanowią piękno, ciepło i wspaniałe podwodne widoki, nadszedł czas, aby zebrać swoje torby i przygotować się do podróży, ze względu na Morzu Południowochińskim jest teraz cieplejsze miesiące, a więc to dobry czas na to niezwykłe i fascynujące rekreacji.