547 Shares 6268 views

Jak zrobić tymczasowy tatuaż w domu

Nie jest tajemnicą, że moda ma tendencję do zmiany. Odnosi się to również do tatuaży. Na przykład w tym roku szczególnie popularne wizerunki węży. W 2014 roku, postać jest koń. Ale to nie znaczy, że pilna potrzeba, aby je usunąć i zrobić nowy tatuaż. Mimo to, że skóra jest dużo stresu. Ponadto, nie wszystkie salony przestrzegać odpowiednich warunków sanitarnych. Jeśli chcesz wiedzieć, jakie postać będzie wyglądać lepiej, to najlepszym rozwiązaniem byłoby tatuaż na jeden dzień. Stosuje się go do specjalnego pędzla załadowane z henny. Jeśli wynik nie jest przyciągany do ciebie, można prać rysunek.


Przed udzieleniem odpowiedzi na pytanie, jak zrobić tymczasowy tatuaż w domu, możemy wymienić wszystkie niezbędne elementy i składniki:

  • Henna w proszku (sprzedawane w sklepach i salonach kosmetycznych);
  • małe naczynia;
  • wacikiem lub wymaz;
  • wyróżnienia;
  • sok z cytryny;
  • tatuaż eyeliner;
  • szczotek;
  • olejek eukaliptusowy.

Jak zrobić tymczasowy tatuaż w domu:

1) Najczęściej, aby utworzyć tymczasowy tatuaż zastosowany proszek henna i sok z cytryny. Teraz mieszać te dwa składniki w małym zbiorniku. Powinniśmy uzyskać gęstą papkę. Jeśli chodzi o proporcje, zaleca się przyjmować 2 łyżek henny na kubku ¼ soku z cytryny. Liczba gotowej mieszanki zależy od wielkości obrazu, masz zamiar umieścić na swojej skórze. Przed użyciem trzeba dać napar mieszaniny przez pół godziny.

2) obszar skóry, na którym następnie wybiera obrazu pojawiły się, należy traktować olejek eukaliptusowy. Ta potrzeba jest więcej nasyconych kolorów. Skórę należy oczyścić z mydłem lub szorowania. Pamiętaj, aby wysuszyć i stosować dezodorantu.

3) Wiele osób zastanawia się, co tatuaż pióro. W rzeczywistości nie ma nic skomplikowanego. Jednak najlepiej jest wykorzystać do tego pióra. Weź kawałek papieru, narysuj wzory na nim, a następnie nakłada się na skórę, delikatnie naciskając. Ciało powinno pozostać odbicie, które w przyszłości powinny być pokryte henną. Do stosowania na ogół używane drobnym pędzelkiem. Jeśli nie, to będzie odpowiadał wykałaczkę.

4) Henna powinny być zupełnie suche. Dopiero wtedy rysunek jest wytrzeć do sucha chusteczką. Pożądane jest, przynajmniej nie na mokry świeżo upieczony kilka dekoracji dni. Jeśli chcesz to trwać tak długo, jak to możliwe, smarować codziennie olej rysowania.

5) W przypadku niektórych kobiet kwestionuje się, jak zrobić tymczasowy tatuaż w domu, ma drugorzędne znaczenie. Dla nich jest to bardzo ważne, aby zrozumieć dokładnie to, co jest konieczne do jego użytkowania. Na przykład, ktoś robi rysunki ołówkiem na tatuaż. Aby nie popełniać błędów, to najlepiej zrobić szkic na papierze, a następnie rysować wzory na ręce lub na ciele. Nawet jeśli niektóre linie są nierówne, można łatwo naprawić je z olejem.

Teraz już wiesz, jak zrobić tymczasowy tatuaż w domu. Bez bólu i łez. Proces ten może być nawet nazywany interesujące i ekscytujące. Ozdobić swoje ciało różnorodne wzory. Nie bój się eksperymentować. Po tatuażu henną nie zaszkodzi skórze.