586 Shares 4169 views

Jak narysować obrazek na 9 maja w przedszkolu i szkole

Dzień Zwycięstwa – specjalne święto, które jest związane ze świętymi stronach naszej historii. Cokolwiek oceniliśmy zdarzenia w byłych republikach radzieckich, aby tuszować go, umniejsza bohaterstwa żołnierzy radzieckich – prawdziwe przestępstwa przeciwko pamięci przodków, do tych rodzin, które poszedł do przodu swych mężów, synów, córek, braci i sióstr. Dlatego ważne jest, aby zaszczepić u dzieci szacunku dla przyczynę ich dziadków i wielkich dziadków, aby je wychowywać tak, że patriotyczne i międzynarodowy jakość, tolerancja, harmonia obecne w każdej małej osoby.


Na zdolność umiejętności

Jak narysować obrazek na 9 maja, na przykład, w starszej grupie przedszkola? Nie jest konieczne, aby oferować dzieciom złożony skład wielu rysunku. Będą łatwiej zacząć od symbolicznych obrazów, alegorycznych obrazów. Chociaż, oczywiście, jeśli jedno z dzieci ma szczególny talent artystyczny, że można zaufać, aby dowiedzieć się, jak narysować obrazek na 9 maja. Reszta jest zaproponowanie takiego dość proste, ale w tym samym czasie, a kolorowe wariant: salut i odpowiedni napis na jego tle. Z pewnością wielu facetów mają pradziadków, którzy, jeśli nie uczestniczył w II wojnie światowej w osobie, nadal są jej świadkami i współczesnych. Ich rysunki mogą być wydawane w formie kart, które zostaną następnie oddanej do świętowania. W ten sposób hartowania ciągu więzi rodzinnych, dzieci są nadawane pewne moralne i ludzkie normy i tradycje. I każde dziecko, fantazjować jak narysować obraz na 9 maja będzie szczególnie bolesny. Po tym wszystkim, jego praca nie jest wykonywana tylko przez wzgląd na zatwierdzenie opiekuna lub oceny, jak również jako prezent!

karty wzorcowe

Tak więc, od czego zacząć? Zaproponuj uczniom złożyć papier na pół krajobrazu, książeczki. Przednia strona jest widokówka. Wewnątrz, na przełomie, to jest on napisany tekst gratulacyjny. Jak narysować obrazek na 9 maja „Victory Salute”? Dzieci potrzebują zestaw kredek i markerów. Ołówka, narysuj jasne błyski. Mogą one przybierać postaci pasków, połysk lub pociski, pozostawiając kolorowy ślad. Mentor musi wyjaśnić i pokazać uczniom, jak łączyć kolory, dzięki czemu nie są one zabijane siebie i ruszył i podkreślił. Ponieważ rysunki są wykonane przez 9 maja, ołówek, czy raczej, ołówek, nie farba, obraz może okazać się kilka wyblakłe. Aby tego uniknąć, należy doradzić chłopców wybrać soczyste odcienie i naciśnij wystarczająco mocno na łupków, a także korzystać z wielu cieniowania. Kiedy fajerwerki jako główny obraz w tle jest gotowy, należy przystąpić do napisów symbolicznych. Proste ołówek dziecko może ręcznie lub za pomocą objętościowego szablon do rysowania konturów „9” cyfrowym a słowo „może”. Poniżej – kręcone, jak wiatr, St. George wstążka. Napis jest konieczne do malowania na długopisy ołówki nie widoczne. Kiedy przód karty jest gotowy, może być razlinovyvat i znak.

Bądź kreatywny

Działki pod rysunkami „9 maja”, „Dzień Zwycięstwa” może oczywiście bardziej skomplikowana. Oferują one, co do zasady, uczniów. W ramach wstążki St. George, umieścić bukiet czerwonych goździków – symbol młodości, romans, wiary, odwagi. Górny i dolny kolory sprawiają odpowiedni napis. Rygor, elegancja składu, lakoniczny postać nie może być bardziej będzie odpowiadać tematów wakacji. Dobry także dla kart są symbolem męstwa wojskowej i pamięci jako wiecznego płomienia, zarysy pomnika, gałązki wawrzynu. Automatyczny, lufa, którą wkłada się do tych samych goździków przewiązane wstążką St. George, jest również dobrze byłoby zastanowić spokoju i życia potwierdzając patos wakacje.

narysować obrazek

Dla uczniów klas 5-6 w pełni w stanie poradzić sobie z całych obrazów, zdjęć wysokiej jakości na temat wojskowego. Chłopcy wydają się być przyciągane do niej realiach wojskowych. Oni przedstawiają bitwy, broń, strzelanie technikę. Dziewczyny bliżej obrazy indywidualne osiągnięcia. Malują żołnierz rzuca granat lub przykrycie do dziecka. Często tematyka prac przedstawić dziecku dzierżąc globu, gołębie, uosabiające świat i inne znaki mówiące.