355 Shares 2417 views

Jak stworzyć serwer „Minecraft”

Jeśli jesteś zmęczony grając w mega grze komputerowej stworzonej przez Markusa Perssona, w splendid isolation, następnie przeczytaniu tego artykułu dowiesz się, jak stworzyć «» Minecraft serwer dla siebie i znajomych, nie wydając zbyt wiele czasu.

Zaczynajmy. Aby rozpocząć, trzeba Java – ponieważ serwer jest napisane w tym języku programowania. Sprawdź, czy masz pakiet lub nie, upewnij się przed stworzyć serwer do Minecraft «». Odbywa się to po prostu: jeśli gra jest uruchomiona w trybie dla pojedynczego gracza, to masz wszystkie wymagane zestaw – jeśli nie, pobierz najnowszą wersję dla swojego systemu operacyjnego można na stronie internetowej dewelopera, firma Oracle.

Teraz trzeba przejść do oficjalnej stronie dewelopera gier, patrz „Multi-server” zobaczysz kilka opcji dostępnych dla użytkowników. Po pierwsze, jest to plik .exe, który nadaje się tylko do tych, którzy są zainteresowani jak stworzyć serwer «» Minecraft dla OS Vindous. należy pobrać plik .jar dla wszystkich innych systemów operacyjnych (wersja uniwersalna). Kliknij na link i zapisz plik w katalogu, w którym jest teraz żyć serwera. Niech to być folder D: Minecraft.

Jeśli zrobiłeś wszystko, co zostało opisane powyżej, nadszedł czas, aby zacząć instalować naszym serwerze. Przejdź do nowo utworzonego tatusia «» Minecraft i uruchom plik, który właśnie ściągnięty. Rozpocząć proces generowania wyrównane w folderze pojawią się nowe pliki, to w porządku. Poczekać na zakończenie, i powinien być gotowy w konfiguracji, jeśli nie stracił chęci do nauki, jak utworzyć lokalny serwer «» Minecraft.

Jeśli uważasz, że w tym momencie po prostu trzeba uruchomić serwer i rozpocząć grę, to jesteś w błędzie. Najciekawszym czeka na ciebie dalej, ale teraz trzeba dostosować grę do łączenia użytkowników.

Jak stworzyć serwer «» Minecraft dla internautów

Jeśli Twoi znajomi nie są w sieci lokalnej, ale znajdują się w różnych częściach miasta, a nawet kraju, a następnie trzeba będzie zrobić kilka operacji i zbierać pewne informacje. Po pierwsze, możemy zdefiniować swój adres IP. Można to zrobić na przykład w ip.arax.md. Jeśli wpisałeś wszystko poprawnie, a następnie pojawi się Państwo na stronie, duże jasne znaki grupa 4 liczb oddzielonych kropkami w stylu ***. ***. ***. ***

Jest to ten sam adres IP, który szukaliśmy. Zapisz go gdzieś i powiedzieć swoim znajomym, będą mogli znaleźć serwer z jego pomocą.

Podłączanie graczy na serwerze

Jeśli ktoś chce prikonnektitsya na serwerze, konieczne jest wprowadzenie w jego klienta w „Adres serwera” to adres IP, który mu powiedział.

Znajomych nie może przyjść do ciebie? Prawdopodobnie winę zaporę lub jakichkolwiek innych okoliczności, które nie pozwalają grać z nimi na tym samym serwerze. Więcej informacji można dowiedzieć się wpisując kod błędu w Google.

Jeśli wszystko inne zawiedzie, można pomóc tak prosty i wygodny program jako P2PLauncher. Ten produkt jest specjalnie zaprojektowany dla tych, którzy mają problemy, gdy próbuje się połączyć z innymi ludźmi za pośrednictwem Internetu.

Wszystko, co musisz zrobić po pobraniu i rozpakowałem go – jest kopiowany do folderu z kopią programu gry i metę.

Następnie twoje działania są następujące. Mamy wprowadzić pseudonim (nazwa serwera) oraz nazwę sali, a następnie kliknij przycisk „Start Server”.

Możemy wysłać tylko do znajomych nazwę swojego pokoju i pseudonim jego charakteru.

Mają też wykonać następujące czynności: „Począwszy od klienta” Start P2PLauncher one wprowadzić swoją nazwę użytkownika oraz nazwę sali i potrząśnij W imię Server jest wpisany pseudonim Stwórz swój serwer player.

Jak widać, nic naprawdę skomplikowane, więc teraz wiesz jak stworzyć serwer «Minecraft» i zdolni w swoim wolnym czasie, wydając kwotę nieokreślony czas, aby uruchomić własny projekt gra, która nie wstydzi się nazywać wszystkich swoich przyjaciół i kolegów, i baw się dobrze razem z nimi!