311 Shares 1152 views

Fontanna w Dubaju

Budynek, znana na całym świecie, znajduje się w centrum miasta Dubaj nad jeziorem Burj Khalifa. Fontanna w Dubaju, opracowany przez USA – WET projekt. Podkreślił 25 kolorowych reflektorów i 6600 latarnie. Jeśli mówimy o wielkości tej struktury, jej długość wynosi 275 metrów, a woda wznosi się na wysokość 150 metrów. Ruch strumieniami wody towarzyszy nowoczesnych i klasycznych dzieł muzyki arabskiej i światowej.

Śpiewająca Fontanna w Dubaju – to pokaz na dużą skalę, co prowadzi do nieopisanej uciesze tysięcy turystów. widok woda zaczyna się wraz z pojawieniem się dymu na powierzchni wody. W tym czasie, słupy świetlne na nadmorskiej off. Fontanna w Dubaju jest widoczny z każdego punktu brzegiem jeziora lub pobliskich okolic.

widok woda

Strumienie fontanny rośnie kilkadziesiąt metrów w górę, po prostu się w rytm muzyki. W jej piękno, różnorodność kształtów i rozmiarów fontanna w Dubaju nie ma sobie równych na całym świecie. Co drugi podnosi fontannę do powietrzu do 83 tysięcy litrów wody, która tworzy dziwaczne figury, uderzając jego różnorodne kombinacje wszystkich widzów. światła widoczne z odległości 20 mil wieczne światło.

Cechy konstrukcyjne

Fontanna składa się z ogromnej ilości wody, które sprawiają, że roboty wody ruch do muzyki. Roboty te są również nazywane strzelców wodnych. Takie części są stosowane bardzo rzadko, ponieważ ciśnienie wtrysku wystarczające, aby wydalić wodę do wielkiej odległości, potrzebują dużo energii i czasu.

Wyświetlacz pokazuje wykres

Prezentacja spektaklu światła i muzyki, towarzyszy taniec strumieniami wody, jest pokazane co pół godziny w pomiędzy 18 i 22 godzin w dni robocze. Prezentacja weekendu trwa jeden godzinę dłużej. Wszystkie inne pokazy są wykonywane bez akompaniamentu muzycznego. W ciągu dnia, z około godzinę w ciągu dnia, można korzystać z dwóch koncertów w ciągu dnia. Warto zauważyć, że wszystkie odwiedzane Dubai fontanna pokaz można oglądać za darmo.

Słynne fontanny śpiew są jednym z najbardziej atrakcyjnych i spektakularnych zabytków Dubaju. Codziennie, aby zobaczyć wielkie show dzieje się tysiące turystów. Jest niesamowity widok jest nieporównywalny z jakimkolwiek innym fontanny nie tylko w ZEA, ale na całym świecie.

Milionom turystów mogą cieszyć się spektakularne show na żywo wydano około $ 200 milionów dolarów. To właśnie w tej kwocie było fontanny budowa śpiew.

Porady podróży

Jeśli chcesz korzystać z tego wspaniałego widowiska, można zauważyć, że wieczorem pokaz wygląda o wiele jaśniejsze i bardziej atrakcyjne niż w ciągu dnia. Wieczorem, wraz z reprezentacją efektów świetlnych i śpiewające fontanny są opalizujące.

Ponadto żadna kombinacja powtarza reprezentacja dźwięku i świetle powyższych. Grupa robocza do czynienia z rozwojem produkcji, za każdym razem tworząc nowe kombinacje światła, muzyka i taniec wodnych dysz. Dlatego ludzie, raz odwiedził Fountain śpiewu w Dubaju, znowu i znowu tu wrócić. Za każdym razem jest to nowy wyjątkowy i niezwykle piękny spektakl.