751 Shares 2193 views

Zatoka: Liczba turystów

fale upałów i piaszczyste plaże, które zbierają dużo turystów z różnych krajów. Specjalne oferty wakacyjne regionu Odessa. Jednym z najbardziej popularnych ośrodków w tym kierunku jest Zatoka. Planując budżet wakacje nad Morzem Czarnym, opcja ta powinna być traktowana jako jeden z przyjęcia.


Zatoka, które zapewniają różne reakcje turystów, ma wiele zalet i wad. O nich powinien wiedzieć przed wyjazdem. Zasady i rozrywkowe, które oferuje spa, odpowiedni zarówno dla amatorów spokojnej rodzinne wakacje, jak i dużych firm młodych ludzi. Przed wyjazdem, dobrze jest zastanowić się, co ośrodek ma do zaoferowania swoim gościom, co powinniśmy być przygotowani, aby uniknąć rozczarowania w czasie letnich wakacji. Opinie turystów z różnych krajów, aby pomóc w tym.

Trochę historii

wieś Zatoka jest obecnie jednym z najbardziej popularnych ośrodków w regionie Odessy. Jest na rożnie Carolino Bugazskaya. Wieś została założona w 1827 roku podczas budowy latarni.

Zatoka znajduje się w dwóch częściach mierzei łączącej most drogowo-kolejowej w 1955 roku. Trzymał ujście Dniestru.

Plaża 22 km długości zapewnia turystom wspaniałe wakacje w Zatoka. Recenzje Białorusinów, Rosjan, Ukraińców, było jasne, że jest to przestronny nadmorski. Plaże mają szerokość od 300 do 900 m są one na jednej myjni ręcznych Morza Czarnego (gdzie znajduje się duża część ośrodków wypoczynkowych), a po drugiej -. Ujścia Dniestru (świeżej wody w nim).

Zatoka jest w pobliżu miasta Biełgorod-Dniestru (20 km). Do Odessy będzie trzeba jechać 65 km.

Jak się tam dostać?

Aby dotrzeć do ośrodka, należy wybrać jedną z możliwych dróg. Różne rodzaje komunikatów ma Zatoka (zdjęcia, opinie przedstawione poniżej). Do Odessy można dojechać samochodem na wąskiej drodze wzdłuż morza. Ona przechodzi przez The Chernomorsk (dawny Ilyichevsk).

Do Odessy z Kijowa położył Trasa o długości 520 km. W kierunku na południe od drogi oznaczone ruinę. W tym celu musimy być przygotowani.

Jeśli czas przeznaczony na wypoczynek pozwala, można dotrzeć do Odessy koleją. Przed pociąg Zatoki idzie od 2 odstępie Chasa. Ale jest o wiele łatwiej i szybciej dostać się do wsi autobusem. Po drodze trzeba będzie wydać około godzinę. Ale wysyłanie autobusów występuje znacznie częściej niż pociągi. Idą do centralnego dworca / stacji kolejowej i dworca autobusowego „Privoz”.

geografia osadnictwa

Zatoka, które zapewniają różne odpowiedzi kempingowych, podzielona na kilka części (pod nazwą m / stacji). Główne obszary ośrodku są Liman, położenie centralne i słonecznie. Istnieje również obszar morski i Bugaz.

Planując wakacje, tętniącego życiem, żywy, należy rozważyć propozycje Okręgu Centralnego. Stacja „Marine” położony jest w najwęższej części mierzei, więc tutaj są blisko morza i ujścia.

Większość domów, pensjonatach znajduje się w części Liman. Przy wejściu do Zatoka jest najbardziej spokojny obszar, który jest bardziej odpowiedni dla rodzin z dziećmi.

Wieś szczyci się ciepły, suchy klimat. Średnia temperatura latem wynosi od +26 do +31 ° C, i wodę – od 20 do 24 ° C W tym obszarze, liczba dni słonecznych osiągnie rekord 290 dni w roku. To przyciąga wielu turystów.

obudowa

Szeroka gama pensjonatach, domach prywatnych, domków kilka pokoi posiada wioskę Zatoka. Recenzje wypoczynku, obudowa jest dość niejednoznaczne. Przede wszystkim konieczne jest, aby wybrać odpowiedni obszar (zgodnie z ich preferencjami).

Nie zatrzymuj się w centralnej części, jeśli planujesz spędzić wakacje cichej i rozmiary. Chce iść do łóżka wcześnie, to lepiej, aby dać pierwszeństwo do niskich obszarach.

wybór mieszkań jest bardzo zróżnicowana. klasa gospodarka zaczyna się od 150 rubli. od osoby za pokój z żadnych udogodnień. Dlatego konieczne jest, aby być przygotowanym na dość trudnych warunkach bytowych (WC, prysznic na zewnątrz, nie ma ciepłej wody, i tak dalej. D.). Za 2-2,5 tys. RUB. dziennie można usunąć całkiem dobry pokój ze wspólną kuchnią i ciepłej wody.

Wielu właścicieli bardzo wrażliwe na temat warunków życia swoich gości. To sprawia, że pobyt był komfortowy. Dom wolnostojący dla 3-4 osób to koszt około 4-6 tys. RUB. dziennie.

Recenzje w obiekcie

Ośrodek jest dość duży Zatoka. Opinie turystów są bardzo zróżnicowane. Wiele znaleziono zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie. I rozczarowań nie może być ubezpieczony, nawet wybór elitarnej domku.

Tani pokój z żadnych udogodnień lepiej wybrać tylko na krótki pobyt. Wiele przytulnych opcji mieszkaniowych może dostarczyć Zatoki. rekreacyjnych, z których większość opinie są pozytywne, wyposażone ze smakiem, oferować dodatkowe usługi. Turystycznych pojedyncze rent takie jak "ten" gwiazdy "Casablanca", "Laguna" i t. D.

Jednakże, istnieje wiele negatywnych opinii, nawet dość drogie mieszkaniowych. Fasady domów wygląda jak pałac, ale w pozostałych pokojach są zmuszeni żyć w nędznych kabin dla bardzo zawyżonej cenie. Dlatego lepiej nie płacić mieszkania dla całej wakacje. Możesz zajrzeć na miejscu najlepszym rozwiązaniem.

plaża

Ciepłe morze i piasek – to zalety, które słynie z miejscowości Zatoka. Opinie o reszcie powiedzieć, że w zatłoczonych miejscach (szczególnie w sezonie) istnieje wiele śmieci. Ale jest to możliwe, aby znaleźć i dość czyste plaże.

Prawie wszędzie za niewielką opłatą można wynająć parasole i leżaki. Lepiej jest, jeśli są one ponumerowane. W przeciwnym razie, odszedł do niektórych przypadkach, nie można znaleźć po powrocie jego zapasów. To tylko czasami odpocząć nie jest bardzo rzetelny.

Na plaży, zauważył obfitość handlu. Tutaj, bez wychodzenia z leżaków, można kupić ciastka kukurydziane, owoce morza, baklava i wiele innych egzotycznych i znane żywności, napojów.

morze

Dość mieszane opinie o morzu, które myje ośrodka. Jest to dość zmienna. A to wpływa na wygląd wsi Zatoka. Opinie turystów jasno wynika, że w sierpniu woda morska częściej brudne niż w czerwcu. Pod koniec letnich burz doprowadzić do plaży dużo glonów.

W zależności od przebiegu grubym zielonym szlamem roślinności morskiej może blisko brzegu w godzinach wieczornych, lub odwrotnie, w godzinach porannych. Również w wodzie zamieszkałego przez wiele dużych meduzy. Glony nie może ich zobaczyć. Potykając się o tym życiu morskim, można spodziewać się jadowity atak. Minor oparzenie może ciemnieć odpocząć przez kilka godzin. Mniej meduzy na początku lata. Woda w tym okresie do czyszczenia, ale zimniej.

żywność

Ci, którzy chcą zrelaksować się przy minimalnych kosztach mogą rozważyć możliwość self-catering. Prawie wszystkie pensjonaty, domki mają kuchnie. Właściciele są skłonni dostarczyć niezbędne naczynia, sprzęt.

Jedzenie jest lepiej kupić rano na miejscowym rynku. Przez lunchu złożony wachlarz produktów jest znacznie zredukowane. Znacznie większy wybór produktów zapewnić rynki i sklepy w pobliskim Biełgorod-Dniestru. Ceny są więcej niż przystępne.

Różnorodność kawiarni, restauracji bogata Zatoka. Recenzje Białorusinów, Ukraińców i naszych rodaków mówić o przystępnych cenach i bardzo dobre, gdyż podobnych instytucji.

W wielu prywatnych pensjonatach, gości właściciele domów sami przygotować obiad, obiad i śniadanie. Niektóre z nich mogą uwzględniać życzenia swoich gości o menu. Ale w tym samym czasie, wielu właścicieli są często skłonni banalne półprodukty z supermarketu.

rozrywka

Zatoka, których opinie w lewo wiele turystów, oferuje szeroki wybór rozrywki. Na terenie znajduje się park rozrywki, zjeżdżalnie na plaży, spadochroniarstwo woda i sprzęt silnikowy. Zainteresowani mogą nurkować, łowić ryby.

Można również udać się na wycieczkę do pobliskich miast. Shabo oferty wina odwiedzić Centrum Kultury. Biełgorod-Dniestr słynie z ruin dawnych czasach. Miasto jest również słynie z wielu sanktuariów, kościołów różnych wyznań.

Można również udać się do Odessy. Przy wjeździe do miasta działa ogromny park wodny. Różnorodne slajdy zachwyci zarówno dzieci jak i dorosłych. W Odessie, to będzie ciekawe do odwiedzenia centrów rozrywki, aby dostać się do najbardziej znanych plaż. Różnorodność kawiarni, atrakcji, handlu różnych produktów koncentruje się na tym, jak popularnej plaży Arcadia.

Mnóstwo interesujących wycieczek dostępne są w Zatoki. Przy odpowiednim podejściu do organizacji działań, ośrodek ten pozostawia wiele pozytywnych wrażeń. Potwierdza to ogromna liczba turystów, którzy każdego roku przychodzą do Zatoki. Negatywne opinie o tym ośrodku są również miejscem. Jednak, aby uniknąć rozczarowania, trzeba zaplanować wakacje prawidłowo. Lepiej zatrzymać się w jednym hostów na dzień lub dwa, a następnie ocenić warunki w otoczeniu domków jednorodzinnych i pensjonatach.

Wiele z wygodnym, przytulnym obiekcie oferuje swoim gościom Zatoka. Opinie mówią, że wakacje tutaj mogą być jasne, pozytywne i niezapomniane w nadchodzących latach.