726 Shares 1233 views

Egipt w listopadzie: pogoda, opinie o nim, rozrywka

Listopad – czas, gdy każdy obywatel naszego kraju zaczyna się wydostać z szaf ciepłe ubrania, buty, owinięte w szaliki wełniane, poszaleć w gorącej herbaty lub kawy. Jest to czas, kiedy większość chce w letnim upale, w palącym słońcu na piaszczystych plażach. Jest to czas, gdy marzenie następnych wakacji coraz zaciągnie sporu z depresji jesiennej. I w takiej chwili to najlepiej lecieć do Egiptu.


Co studiuje turystę przy planowaniu podróży do Egiptu w listopadzie?

Pogoda, opinie, atrakcje, rozrywki możliwe – to omówimy.

Visa, lot, cena: subtelności i osobliwości

Wycieczki do Egiptu w listopadzie można kupić w bardzo korzystnych cenach, ponieważ sezon wakacyjny już dawno się skończyła, a ogromny napływ turystów tam. Dlatego wielu touroperatorów oferuje swoim klientom najnowsze propozycje i bardzo niskie koszty opcji odpoczynku, co najważniejsze – prawo wykorzystać ten moment.

W tym sezonie w Egipcie – odpoczynek. Ceny w listopadzie może być regulowana chyba pora deszczowa. W tym okresie, oczywiście, znacznie tańsze niż zwykle, można kupić bilet, ale również kompletne reszta jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces, ponieważ nie będzie w stanie w pełni cieszyć się piaszczyste plaże, morze i słońce.

Przeciętnie bilet na 7 dni dla jednej osoby kosztuje około $ 300-400, koszt będzie zależał od kilku czynników:

  • Comfort Hotel;
  • moc;
  • lokalizacja, itd.

Jeśli chodzi o wizy, nasi obywatele nie mogą być wydawane na lotnisku po przybyciu do Egiptu. W tym celu wystarczy tylko paszport, którego akcja dla dłuższych niż dwa miesiące pobytu, a także zapłacić 15 $, to jesteś mile widziany w Egipcie przez 30 dni.

Warto zauważyć, że tylko cztery godziny w samolocie – i już chłonąć ciepłe promienie egipskiego słońca, spróbuj na swoje ulubione stroje kąpielowe i okulary.

Egipt w listopadzie: pogoda, opinie o nim

Przed wyjazdem na wycieczkę, każdy kraj docelowy turystyczny studiuje tryb temperatury, ponieważ wpływa na całą resztę, a także zawartość walizki. Co temperatura przygotowuje Egipt w listopadzie? Pogoda (Opinie o niej są potwierdzone) mile zadowolony wczasowiczów. W tym miesiącu, to jest doskonała, ponieważ okres ekstremalnej aktywności słonecznej odbyła. W listopadzie, będziesz cieszyć się ciepłą i delikatne słońce, to nie będzie tak upalny. Temperatura powietrza wynosi około 25-26 °, a woda ogrzewa się w ten sam sposób. Po obiedzie, aktywność słoneczna jest ograniczona, co oznacza, że można bezpiecznie przejść na wycieczki, wyjazdy na zakupy lub po prostu na wieczorny spacer promenadą.

Jedyną rzeczą, która może zawieść – to pora deszczowa. W listopadzie Zdarza się więc, reszta może zostać zniszczony, więc przed wyjazdem najlepiej jest wyjaśnić, prognozę pogody na następny miesiąc.

W ogóle, turyści są bardzo zadowoleni z reżimu temperatury w listopadzie w Egipcie, wiele z nich o nazwie aksamitny sezon.

rozrywka

Masz doskonałą okazję do spędzenia czasu na ATV lub jeepem, marszcząc połacie piaszczystych pustyniach i zwróć uwagę wszystko to odbędzie się nie w palącym słońcu, a pod jego delikatnymi promieniami.

Jedna postać cienkiej aktywnym zajęciu surfuje. Jednak warto zauważyć, że oprócz tradycyjnego surfingu, będzie oferowane coś nowego i niezapomniany, i to jest surfing na falach piaskowych. To, jak się okazuje, nie ma nic dziwnego, wszystko jest łatwe, ale adrenalina dodaje.

Dla nurków najlepszym wyborem – to Egipt w listopadzie. Oprócz nurkowania na dużych ośrodków Morze Czerwone jest po prostu niesamowite – bogaty podwodny świat zachwyci Cię swoim kolorach i formach. Tłoczenie na dnie morza, a chcesz kupić coś do zapamiętania, ale w niektórych przypadkach nie jest zalecane, ponieważ istnieją również pewne niebezpieczne trujące okazy wśród podwodnych mieszkańców.

Wycieczka do Egiptu w listopadzie może również być zapamiętany na dobre zakupy. Po tym wszystkim, aby iść na zakupy to zawsze przyjemność, ale z końcem sezonu czasami sprzedający obniży ceny na wiele towarów. Nie bój się targować przez kilka dolarów na konkretnym pamiątkę, to zawsze przyjemność.

Turyści są zachwyceni pięknem Egiptu. Po tym wszystkim, oprócz doskonałej opalenizny, przynoszą wiele wrażeń.

Zabytków i co to trzeba odwiedzić

Praktycznie każdy operator hotelu lub wycieczka oferuje swoim klientom, aby wypełnić czas spędzony na plaży, to nie tylko przyjemne doświadczenie, ale także żywe emocje, poznawcze wycieczki historyczne, i po prostu idzie do miejsc o wartości historycznej. Więc dlaczego nie połączyć wypoczynek w Egipcie w listopadzie, żywe wspomnienia?

Pierwszym miejscem, które chce odwiedzić każdy turysta nagłówek do Egiptu – piramidy. Podziwiam ich swoją wielkość, wysokość myśli architektonicznej i mocy. Drugie miejsce przeznaczenia w programie wycieczka jest Latarnia morska na Faros. Cóż, po odwiedzeniu tych miejsc można przejść do Doliny mumii, do Wielkiego Sfinksa lub Synaju. Należy zauważyć, że historyczne miejsca w Egipcie bardzo dużo, a wszystkie z nich do odwiedzenia jednej podróży jest po prostu niemożliwe, więc warto zastanowić się kilka etapów relaksacji.

Wybierz miasto dla wypoczynku

Dla wielu formach różnych wycieczek do Egiptu w listopadzie, pogoda, Opinie, ceny i innych kluczowych składników. Najpopularniejsze kurorty w Egipcie Sharm El Sheikh i Hurghada. Tam turystów czekają hotele międzynarodowych standardów, jak również opcje budżetowe dla rekreacji.

Jeśli planujesz podróż z dziećmi, to najlepiej nadaje się do tego spokoju i ciszy Hurghady. Ale dla miłośników modnym hobby jest, aby dać pierwszeństwo do Szarm el-Szejk.

Dla tych, którzy chcą poświęcić więcej czasu na wycieczki, zamiast pławić się na plaży, trzeba zwrócić uwagę na Nuweiba, a jego położenie najwygodniejsze do tego celu.

Nie tylko turystów, ale także jesteśmy traktowani

Dla osób cierpiących na łuszczycę, astmę i zapalenie oskrzeli, listopad – idealny czas, aby odwiedzić błoto egipski kurort Safaga. Kliniki oferują procedury, które wzmocnią nie tylko swój system odpornościowy i będzie profilaktyka powyższych chorób, ale również doskonale utwardzone już przejawiające objawy.

Red Sea Resort znajduje się w górach, to jest bardzo rzadko burze piaskowe, a powietrze jest pełen świeżości. Zyskał międzynarodową sławę dzięki ośrodek jest bardzo czysty piasek, które przyczyniają się nie tylko do leczenia chorób skóry, ale również do układu mięśniowo-szkieletowego.