209 Shares 3847 views

Sulfatsil sodu (krople do oczu) Charakterystyka leku

„Sulfatsil sodu” (krople do oczu) jest dziś uważany za bardzo skuteczne środki. Jest ona stosowana do leczenia i zapobiegania chorobom oczu wywołanych przez infekcję bakteryjną.

„Sulfatsil sodu” (krople do oczu) opis i kompozycji. Główny składnik aktywny leku – to sulfacetamid o stężeniu 20% lub 30% (w zależności od leku, określona na opakowania). Jako dodatkowy składnik, specjalny Oczyszczona woda do iniekcji, i tiosiarczan sodu.

Co do postaci zwolnienia te krople do oczu sprzedawane są w plastikowych butelkach z wygodnym zakraplaczem – to pozwala szybko i łatwo kapać oczy, bez pomocy innych urządzeń. Objętość fiolki lub 5 lub 10 ml.

„Sulfatsil sodu” (krople do oczu) właściwości leku. Lek ten występuje w wielu bakterii Gram-ujemnych i Gram-dodatnich bakterii – to pneumokoki, Chlamydia, E. coli, Streptococcus i organizmy grzybów, takich jak o nazwie promieniowców.

Krople są miejscem głównie wpływa na śluzówkę oka i jego okolic. Organizm wnika jedynie niewielką ilość zasiarczenia.

„Sulfatsil sodu” (krople do oczu) wskazania. Jak już wspomniano, środki korzystnie podaje się w leczeniu chorób zapalnych, które są wywołane przez zakażenia bakteryjnego lub grzybowego. Krople do oczu skuteczne spojówek, oczne powikłania rzeżączki, ropne owrzodzenie rogówki, powiek, etc. W niektórych przypadkach, składowisko jest prowadzone jako prewencji zakażeń u noworodków.

„Sulfatsil sodu” (krople do oczu): instrukcje użytkowania. Na ogół, do leczenia dorosłych pacjentów z użyciem 30% spadek, gdy dziecko jest pokazany stężenia leku w 20%. Sposób użycia i dawkowanie musi wyznaczyć traktując okulisty – stosować lek nie jest zalecany bez zezwolenia.

Przed pierwszym użyciem, aby przebić dziurę w zakraplacz. Aby to zrobić za pomocą śruby zasilania i przesunąć pokrywę do plastikowej pipety. Przed zabiegiem trzymać fiolkę w dłoni – ciecz musi rozgrzać temperaturę ciała pacjenta. Bury lek musi być w worka spojówkowego około dwa lub trzy krople do każdego oka. Leczenie powinno być powtarzane co pięć godzin.

Jeśli używasz miękkich soczewek kontaktowych, należy je usunąć przed zakropleniu. Dalsze korzystanie z soczewek razreshenone wcześniej niż dwadzieścia minut po zabiegu.

Przechowywanie preparatu zaleca się w ciemnym i chłodnym miejscu (korzystnie zamrażarka), przy czym odczyty temperatury były w zakresie od 8 do 15 stopni Celsjusza. Produkt przechowywać po otwarciu pozwala nie więcej niż miesiąc.

"Sulfatsil sodu" (krople do oczu): przeciwwskazania. Użyj spadek nie może być w przypadku, gdy pacjent rozwinęły zwiększonej wrażliwości na ten lek. Należy zauważyć, że u pacjentów z alergią na sulfonylomocznika, furosemid i tiazyny diuretyków często postrzegane rozwój reakcji alergicznej podczas odbierania sulfatsil sodu – w tym przypadku, należy powiadomić lekarza. Środki te nie mogą być używane jednocześnie z odbiorem preparatów zawierających srebro (Argentum).

Jeśli chodzi o skutki uboczne, przeważająca większość przypadków jest to alergia. Przejawia się zaczerwienienie oka, obrzęk powiek, świąd i pieczenie ciężkiej. Nawiasem mówiąc, ten sam lek objawy przedawkowania. Jeśli zauważyłeś u niektórych objawów, należy przerwać stosowanie leku przez kilka dni i wznowić już w mniejszych dawkach.

„Sulfatsil sodu” (krople do oczu) oceny. Konsumenci uważają te krople dość skuteczny i łatwy w użyciu preparatu. Szczególnie często stosowane podczas spojówek – główne objawy ustępują po około dwóch godzinach. Niekorzystne reakcje są bardzo rzadkie.