602 Shares 8175 views

Chemioterapia raka piersi i innych onkologii

Wszystkie nowotwory są teraz boją się ludzi. Przede wszystkim wynika to z faktu, że choroby te prowadzą do przerażające konsekwencje. Nie jest tajemnicą, że każdy wynik rak bez właściwego leczenia jest śmierć. Szczególnie złośliwy patologia polega na tym, że bardzo trudno jest uleczalna. Jakie są jedynymi metodami Nie używać leku w ostatnich latach: najnowsze zabiegi chirurgiczne z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i leków.


Wydawałoby się, że medycyna poczyniła pewność krok w ostatnich latach, a nawet skok do przodu, zwłaszcza w takich dziedzinach, jak transplantacji, mikrochirurgii i inne. Jednak niestety zgłosić w nowotworach taki „krok do przodu” nie wystąpił. Dlatego teraz, w leczeniu raka w późniejszych etapach z przerzutami wielka odpowiedzialność spoczywa na drugim nie jest to nowy chemioterapii. Destrukcyjne! Tak, destrukcyjne dla wszystkich ludzkich narządów i układów organizmu, ale tylko w stanie leczyć choroby.

Skuteczność chemioterapii w zaawansowanym stadium raka jest bardzo niska, jednak w odniesieniu do raka na wcześniejszych etapach – chemioterapia (w wielu przypadkach) po prostu niezastąpiony.

Pomówmy o tej metodzie leczenia dla poszczególnych nowotworów.

Najczęściej stosowane w chemioterapii raka piersi. Nie tylko jako lek, ale również jako środek do zapobiegania kolejnych nawrotów. Kiedy w okolicy klatki piersiowej Onkologii Limited i jego węzłów chłonnych Ten rodzaj terapii jest stosowany po zabiegu. W przypadkach większego rozprzestrzeniania nowotworu chemioterapii raka piersi jest przypisany do operacji, które hamują działanie procesu i zmniejszenia wielkości guza. Funkcja ta zapewnia mniej nawrót po terapii wykonywanej manipulacji chirurgicznych.

Terapia w leczeniu raka piersi jest podzielony na adiuwant i terapeutycznych.

Powyższy przykład pierwszego traktowania przed lub po operacji nie jako przykład leczenia uzupełniającego.

Lecznicze chemioterapii w przypadku raka piersi, jest stosowany w przypadkach konieczności mnogie przerzuty w celu zmniejszenia ich rozmiaru, zgniatanie ich w procesie raka (niekontrolowanego rozmnażania komórek chorobowych).

Typowe guzy miejscowe, nieoperacyjnych, traktowano metody chemioterapii indukcyjnej. Ta chemioterapia w raku piersi jest wykonywana w celu zmniejszenia wielkości guza, w których jest to możliwe do przeprowadzenia operacji chirurgicznych.

Te same zasady odpowiedzialnego i chemioterapii na raka żołądka. Kiedy guzy w chemioterapii nowotworów złośliwych żołądka jest również obowiązkowe. Najczęściej ten opcją leczenia jest stosowany w połączeniu z operacją, niekiedy w połączeniu z radioterapią.

Leczenie raka żołądka, jak również w innych narządach i tkankach, ma swoje własne cechy, ale celem chemioterapii w leczeniu takich nowotworów jest ten sam – zawieszenie nieprawidłowego namnażania się komórek nowotworowych, zmniejszenie objętości nowotworu i w konsekwencji złagodzenie objawów i klinicznych objawów choroby.

Chemioterapia w raku jajnika najczęściej reprezentowane adyuvanivnoy terapię, która dalej trwa powtórzeń (cztery – sześć razy) kursy terapii przez 3-6 miesięcy po zabiegu.

Stosowane w leczeniu nowotworów złośliwych urządzeń medycznych, w szczególności – chemioterapii, nie tylko zapewnić pacjentom nadziei odzyskania, ale w rzeczywistości, w większości przypadków, uratować życie.