371 Shares 9166 views

Stas Bondarenko: od „Talizman Miłości” do „złotej klatce”

Ostatnio wiele widzowie są zainteresowani w osobistym życiu młodego aktora, który grał Igor w „Księżnej” z Chruszczowem i Mark Zorina w „prowincjonalny”, Wiktor Zavyalov do „grzechu” i Denis w „dzieci kapitana.” Więc Stas Bondarenko: obayashka, szczęście, ulubionym słabej połowy ludzkości, utalentowany aktor teatru i kina.

Dzieciństwo przyszłego zdobywcy serc kobiecych

02 lipca 1985 w rodzinie, która miała już jedno dziecko, zobaczyć świat małego chłopca. Jego matka – asystent stylista i tata naprawia samochody i buduje. Przy urodzeniu, dziecko nadano imię Stanisława – Stas Bondarenko. Urodził się na Ukrainie (Zaporoże regionu, miasto Dneproprudnyi). Ma starszego przyrodniego brata i dwie siostry, bliźniaki, młodsi Staś dziewięć lat.

Jest w Dneproprudnyi chłopiec spędził pierwsze jedenaście lat. A potem rodzina przeniosła się do Moskwy, gdzie żyją teraz.

Och, mój, Moskwa …

Badania w szkole nadano Stanislav dość łatwo, a on bardzo się starała. Dorastał aktywnego chłopca z wielu hobby. Udał się do karate, zajmował się tańca towarzyskiego. I nawet w najśmielszych myślach nie myślałem o tym, jak pojawią się na dużym ekranie.

Więc zadzwonił szkolny dzwonek pożegnanie, i umieścić wszystkie egzaminy. Stas Bondarenko ma zamiar wprowadzić Instytut Lotnictwa w Moskwie. Ale wszystko się zmieniło wszechmocnego Pana przypadek. Pewnego dnia, studio tańca, w którym wzięło udział młodzi ludzie są zaproszeni na wieczorny koncert GITIS. Podczas swojego przemówienia, młody człowiek, musujące entuzjazm, energia i pewien talent, mówi jeden z liderów szkolnych. To właśnie on zaproponował faceta przyjść na przesłuchanie. Stas Bondarenko, którego głównym zadaniem było jeszcze przed nami, postanowił nie przegapić tej szansy. I czynił, stając się uczniem!

Badania i debiut

Tak zaczęła się magiczny czas dla studentów w warsztacie Teplyakova i Chomsky. Podobnie jak w latach szkolnych, Stanislav Studiował bardzo starannie, poważnie i odpowiedzialnie. Dlatego w GITIS on bardzo szybko stał się jednym z najlepszych studentów na kursie. Przy okazji, dzięki starannego badania i zachęca swoich przyznawanych stypendiów wzrosła z burmistrzem.

Pomimo jego „sweetie” wygląd, zanim został studentem trzeciego roku, Stas Bondarenko nie pojawia się na ekranie. A gdy asystent reżysera serii „Talisman of Love” zaczęły wybierać aktorów do kręcenia, chodzi o film nie został jeszcze myśleć. A on rzucał zupełnie przypadkiem zdecydował się uruchomić na chwilę, a następnie – za radą swojego agenta. Wyobrazić jego zaskoczenie, gdy zatwierdzona, ale nadal jedną z głównych ról (nieostrożny i beztroski najmłodszy syn rodziny Uvarov – Paul). Najwyraźniej grał rolę wielki urok aktora i ciekawy wygląd przyszedł również przydać. Ze względu na te cechy jego charakteru były konieczne, ponieważ Paweł Uvarov, scenariusz był człowiekiem uroczym damskie, kto mógł oprzeć się tylko jednostki pięknych pań w każdym wieku. Po osiągnięciu ekran to wiele dziewcząt pokazać serce drżało tylko na wspomnienie imienia młodego aktora.

Teatr i kino

Badanie zakończyło się w 2006 roku i od razu Stas Bondarenko, filmografia, która właśnie się rozpoczęła, został przyjęty do Teatru. Rada miasta Moskwa. Role, które zaproponowano mu dokładnie dopasowane swoje role: bohatera-kochanka, kobieciarzem. Młody aktor gra bardzo starannie, z duszy, z prostotą i naturalnością żywych obrazów swoich bohaterów.

Jednak jego rola Stanislav wykorzystuje się nie tylko na scenie, ale przed obiektywem kamery. I to jest jak najbardziej możliwe. Po pierwszej roli brak ofert nie czuje. Aktor miał szczęście dotknąć historii Rosji, gra mordercę Michaił Lermontow – Nikolai Martynow. On doskonale poradził sobie z jego charakteru – śmiałym, ale nieco zarozumiały i arogancki człowieka, który często przychodził do konfliktu pięknych pań.

W następnych latach było kilka obrazów, wśród których znajdują się „Dzieci kapitana” i „Pułapka”.

Dwa lata po zakończeniu Stanislav GITIS zaproponował małą rolę w filmie „Prowincji”. Grał tam syn bogatych rodziców, którzy mieszkali na wszystko gotowe i bardzo rozpieszczone wygodnej egzystencji. Po pierwsze, zgodnie ze scenariuszem jego charakteru – tylko zwykłe niemowlęcego typu, ale ze względu na fakt, że jest on grany przez Stanisława Marka Gorin był ciekawy, dowcipny, miły facet. Na początku po prostu powiewa przez życie, ale kiedy spotyka dziewczynę w obracając całe życie staje się bardzo odpowiedzialna osoba i celowy. Po taśmie w roku aktor wystąpił w trzech do pięciu zdjęć.

Miłość, rodzina, syn,

Jego przyszła żona Stas Bondarenko, filmy, których udział w ostatnich latach, często można zobaczyć w niebieskie ekrany, spotkał się piętnaście lat temu, jako student. Poznali się w teatrze edukacyjnym, kiedy przyszła gwiazda była w GITIS i Julia Chiplieva (przyszłą narzeczoną) uczestniczyli lekcje aktorstwa. Poznali się, lubiłem siebie, zaczął rozmawiać przez telefon. Ale po krótkim okresie czasu, Stanislav Zagubiona tożsamość, a komunikacja jest do niczego.

Za drugim razem ich znajomość się kilka lat później, przy okazji wspólnego przyjaciela urodziny. To właśnie wtedy rozpoczął poważny związek, który w 2008 roku zakończył się małżeństwem. Mieli syna, który w tym roku poszedł do pierwszej klasy. Ale na początku tego roku, aktor popełnił wiadomo swoich fanów, że ich małżeństwo z Julią nie wyszło i rozstali się. To prawda, że w dniu 1 września, zagrali razem jego mały syn do szkoły.