249 Shares 4309 views

„Teddy” (sok): skład i opinie

Na półkach naszych sklepów czasami trudno jest znaleźć smaczne i zdrowe w tym samym czasie (lub przynajmniej nie szkodliwe) soku, co może być pitnej dla dzieci i dorosłych. Wątpliwości powoduje mnóstwo cukru, w obecności barwników i środków chemicznych. Naukowcy udowodnili, że w ogóle zęby opakowanych soków pogarszać tak szybko jak z sodą. Wśród całego sklepu przyciąga obfitość wzroku „Teddy” – sok, który nie może pozostać obojętny.

Naturalna radość, że dzieci mówią?

Wiele małych dzieci są bardzo obojętny na marchew. Odnoszą się one do nieciekawej formie, bez wyraźnego smaku słodyczy i kwaśności, wytrzymałość warzyw. A jednak ma bardzo nieprzyjemny marchew nieruchomość utknąć w Zubkowa dzieci, które jeszcze nikt nie lubi. Ale to jest niezwykle przydatne warzyw, które daje obfity zapas naszego organizmu witamin, makroelementów. Tak więc, jego sok – to oryginalna kombinacja dobre i smak!

„Teddy” – sok z marchwi, która jest wzbogacona w witaminę C. Jedna butelka zawiera zalecaną dawkę witaminy A i C. Ale, być może, aby przyciągnąć publiczność, nie wystarczy zadeklarować sok użytkową, trzeba również zapewnić naprawdę bogate i pełne brzmienie smak. Dzieci, które próbują go po raz pierwszy, powiedzmy miły gęstość, która wydaje się być otaczającej żołądku, odżywia i dodaje energii. Sok pociąga jego niejednorodności, odpowiednie włączenie owoców i warzyw, a odpowiednią ilość cukru w kompozycji. Ale rodzice skupili się na bardzo nieoczekiwanym momencie: po dzieciom pić sok, „Miś”, nie mają poczucia pragnienia, które nie wygasa nawet po sody lub mleka. Mała butelka wystarczy, aby dziecko i dorosły, aby ugasić pragnienie i może być rozpraszany przez inne rzeczy.

Kto daje smak?

Kto by pomyślał, aby sok ze zdrowych składników? W kolumnie „kraj pochodzenia” Polska wskazują, że zwiększa rating produktu w oczach obywateli: nadal nie za rogiem w piwnicy wylewa, a sama z Polski napędzany sok, „Teddy”. Producent – Grupa Maspex Wadowice, który, nawiasem mówiąc, jest liderem w segmencie żywności wśród firm w Europie Środkowej i Wschodniej. Było właściwą strategię marketingową – postawić na wąskiej kategorii towarów. Firma zajmuje się produkcją soków, nektarów i napojów. Przesyłki objęte nie tylko Polska, ale także Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Litwa, i, oczywiście, Rosja. Nasz kraj po prostu nie mógł trzymać się z dala. Z biegiem czasu firma sprawdziła się w produkcji produktów instant – cappuccino, kakao, herbata, aw Rumunii działa jako wiodącego dostawcy makaronu.

Strategia produkcji soku

Marketerzy zrozumieć, że nie można zrobić produkt bez jasnego celu i orientacji na klienta, w przeciwnym razie nie ma pomysł, któremu będzie musiał. „Teddy” – sok, który popełnił zakładów na zdrowie. Dlaczego dodać dziwne chemikalia, jeśli sama ziemia daje wszystko za doskonały smak? To zgadza się z producentów, wiele matek, bo czasami tak trudno dostać dziecku przyjemność jedli zdrowe warzywa i owoce. Aby oznaczyć wziął swoje miejsce w umysłach konsumentów, konieczne jest, aby regularnie pracować nad jego poprawą. Grupa Maspex Wadowice prawie rynku ćwierć wieku – znaczny okres, podczas którego odbyła 15 przejęć i objęły ponad 50 krajów. Wystarczy, aby spowodować szacunek dla konsumenta, który jest ważny status firmy i jej osiągnięć.

Dla najmłodszych

Co jest ważne dla małych dzieci w produkcie? Po tym wszystkim, kiedy idą do sklepu, nie przestudiować etykietę, a czasem nawet nie patrzeć na nazwiska. Najważniejsze – to jasność, ciepło, pozytywne. Muszę powiedzieć, że pod tym względem, „Teddy” – sok niezrównane. Gdzie mogę znaleźć ładne i wygodne butelkę? Dzieci w wieku szkolnym pierwotnym jak sok i dzięki oryginalnym opakowaniu. Mówią, że jest łatwo i wygodnie mieści się w dłoni. Od 2010 roku producent włącza do pojemności 0,3 litra oraz specjalnej postaci pojemnika z gładką rowek, dzięki którym produkt jest łatwy do przechowywania. Opieka rodziców ważne jest, że butelka jest wykonana z grubego szkła, więc jest to bardzo trudne do złamania. Butelka top ozdobiony jest „nogi” AS „Teddy” – elementy marki sok i oryginalnym wzornictwem. Sok ten jest wygodny, aby dać dziecku do szkoły. Młode matki zgadzają się, że ten produkt naturalny byłby to świetny obiad.

Zakres smakach

Być może byłoby nudne kupić za każdym razem po prostu sok „Teddy” z marchwi. Liczba matek i ojców na całym świecie wskazują, że smakuje dzieci są kapryśne: dzisiaj dziecko uwielbia marchewkę, ale jutro odmawia jedzenia, nawet w minimalnych ilościach. Jakie jest rozwiązanie? Oczywiście, nie mieszać! Aby odpocząć, dorośli piją koktajle, a dzieci – sok. Oryginalna kombinacja marchwi i bananów z dodatkiem malin i truskawek. Zepsuć smak jest niemożliwe, ale wzbogacić – proszę! Element marchew pozostaje bez zmian, czyli podaż karotenu i witamin nie zmniejsza, ale przynęta w postaci bananów i malin będą przyciągać najbardziej kapryśnych dzieci.

pytanie techniczne

Smak – to w porządku, ale dla ludzi, aby wybrać sok, „Teddy”, kompozycja musi być wiarygodny. Jest napisane na etykiecie? Jest to naturalny sok z marchwi z pulpy. Żadne białko w postaci tłuszczu, a węglowodany 11,2 g – skład – puree z marchwi, wodą, cukrem, kwasem cytrynowym, który reguluje kwasowość i witaminę C. 100 g soku – około 42 kalorii. Wielu młodych pań siedzi na diecie, zauważając, że zbyt dużo kalorii, ale sok jest szybko nasycony, co jest bardzo miłe. Girls-sportowcy mówią, że opakowanie jest wygodne, aby zabrać ze sobą na przekąskę po treningu. W smaku jest wielki, a korzyści jest wiele, a będzie spalić kalorie przez cały dzień. Przed użyciem, sok powinien być wzburzony, gdy miazga ma tendencję do osiadania na dnie. Firma produkcyjna zauważa, że „Miś” – sok, który jest wykonany przy użyciu nowoczesnego systemu pasteryzacja, homogenizacja i odpowietrzania. I nalał gorącej, czyli możliwość zarazków coraz wyeliminowane całkowicie.

korzyść

Można stwierdzić, że „Miś” – sok, pomocny w każdy sposób, ponieważ marchew jest potrzebne w zimnych porach roku. Jego skład – enzymy i lotny, który w siłach do walki z patogenami, chcąc uderzyć swoje dziecko i siebie. Nie jest konieczne, aby oddać do użytku osobistego soku, „Teddy”. Tu i potas, i magnez, fosfor i jod – wzmocnienie kości i naładować witaminy użyteczne w każdym wieku. Nadużycie, oczywiście, także nie warto, ale jeśli pijesz sok z umiarem, powiedzmy, szkło rano, to jest możliwe, aby zapewnić doskonałą profilaktykę przeziębień dolegliwości. Układ odpornościowy będzie silniejszy układ nerwowy – stabilny, a ominie stres, bo trzymają tylko gdy nerwy są na krawędzi.

Marchew świadomie zaleca się choroby nerek, wątroby i pęcherzyka żółciowego. Dobre do jedzenia na surowo, ale nie zawsze smaczne, ale jeśli startej marchewki zalać gęsty sok jest gotowy do wielkiego deser, który stymuluje układ trawienny, aby zapewnić prawidłowe działanie. Dietetycy słusznie zauważyć, że sok niskokaloryczne nie nazwę, mimo wszystko, i jest częścią cukru i kalorii, jest porównywalna z mlekiem lub sody. Ale ten produkt normalizuje przemianę materii, chroni zęby przed próchnicą, odżywia paznokcie, włosy i skórę. Czy wiesz, że sok z marchwi może w niektórych przypadkach zwrócić się ostrością widzenia? Te brzydkie choroby, takie jak zapalenie powiek, zapalenie spojówek, banalnej krótkowzroczności, można łatwo znikają. Gruby miękki sok może być dobrą przekąskę w pracy, gdyż odżywia, redukuje zmęczenie, odżywia. Ponadto, mała butelka z łatwością zmieści się w nawet najbardziej dokładny torebkę bez dając zapachy i przerażającą możliwość rozlania.

Kto nie powinien?

Obraz byłby absolutnie doskonała, jeśli nie powiedzieć o tych, którzy lepiej powstrzymać się od korzystania z produktu z marchwi. Choć bardzo cenny sok, „Miś”, sugerują, że konieczne jest, aby pić z umiarem, takich jak butelka dziennie. Przedawkowanie może mieć wpływ na wszystko inaczej. Ktoś czuje się świetnie, a ktoś nagle zaczyna odczuwać zmęczenie, nudności. Marchew może stać się alergen, więc najlepszym rozwiązaniem jest powstrzymanie się od jego wykorzystania, jeśli jesteś uczulony, lub żółte plamy na skórze nie może uciec. Niestety, to lepiej zrezygnować z soku z marchwi do osób cierpiących na nadkwaśność żołądka, wrzody, zapalenie lub cukrzycy. Aby zminimalizować liczbę kategorii obywateli, którzy nie mogą smak soku, producent produkuje wszystkie nowe smaki „Teddy” z dużą ilością jabłek, malin, kiwi, a nawet truskawki.