467 Shares 5296 views

Plik laser na obcasy: jak korzystać?

Niektórzy ludzie uważają, że tylko w piękno nóg salonowych kobiety może doprowadzić do perfekcji. Rzeczywiście, wcześniej w domu trudno było osiągnąć doskonałość. Ale ostatnio w segmencie narzędzi dla pedicure pojawił się plik laserem obcasach, a kobiety mają pytania na temat, jak skuteczne jest to, zrobię stopy idealnie gładka. Jak to osiągnąć za pomocą nowego akcesorium?

Niedogodności znanych urządzeń

Przez długi czas, kobiety zostały wykorzystane jedynie pumeksu i metalu pływaka bez alternatywy. Pumeks jest całkowicie bezpieczny i nie uszkodzić skóry właściwej, ale efekt był zauważalny, zanim konieczna jest procedura długo Steam piętę. Na samym przetwarzanie zajmuje więcej czasu, a wynik jest słaba i wymaga częstego powtarzania. Metalowa tarka trochę lepiej radzić sobie z problemami. Jednak mamy dwie nieprzyjemne wady: szybko blunta i często ranią skórę.

Wady pumeksu i tarki zmusił kobiety do konsultacji specjalistów. Teraz istnieje możliwość wyboru – plik laser na obcasach. Informacje zwrotne od tych, którzy doświadczyli jego skutków, potwierdzają, że jest to idealne nogi napędowe w porządku i utrzymuje ten stan.

Co to jest

Urządzenie wykonane jest ze stali nierdzewnej i wyposażony w uchwyt wykonane z gumowanego tworzywa sztucznego. Metalowa powierzchnia usiana jest wieloma drobnymi zębami akcesoriów nie więcej niż 0,1 mm. Specyficzny samolot praca ulga jest tworzony za pomocą urządzeń laserowych. W sprzedaży są różne modele, które różnią się pod względem kształtu i materiału ściernego tekstury. Krawędź ząbki wycina część cienkiej warstwy, a następnie polerowanie. Ta właściwość sprawia, że powierzchnia narzędzia laserowego jest uniwersalny, zdolny nie tylko do czyszczenia stopy, ale także je wypolerować.

Korzyści z dostosowaniem

Oprócz zapewniania jakości wyników plik lasera na obcasach ma inne cenne właściwości:

 • Bezpieczeństwo. Akcesoria zaprojektowane dla ultra delikatnego oczyszczania. Ryzyko uszkodzenia podczas jego stosowania jest zredukowana do zera. Dlatego urządzenie może być nawet zalecane dla osób cierpiących na cukrzycę, a te z bardzo cienkiej skóry i problemów naczyniowych.
 • Trwałość. Materiały, z których wykonane tarce trwać długo, a w operacji poziomu wydajności praktycznie bez zmian. Szlifowanie powierzchni narzędzia nie jest zablokowany, może być myte pod bieżącą wodą i dezynfekcji przed i po obróbce stopu.

Jak wybrać odpowiedni produkt

Laser plik na obcasach Mertz 755 – uniwersalny model. Ma dużą powierzchnię roboczą i długi uchwyt, który jest miły w dotyku. Ten asystent jest szczególnie ważne dla salonie pedicure, a także może być polecany do mężczyzn.

Mertz saws Models 607 i 608 są szczególnie popularne u kobiet ze względu na zakrzywionej rękojeści. Ich konfiguracja jest specjalnie zaprojektowany, aby łatwo radzić sobie z trudno dostępnych obszarów stopy, bez podejmowania w tych dziwnych i niebezpiecznych pozycjach.

Obsługuje wszystkie modele tej marki są wykonane z gumowanego tworzywa, co gwarantuje trwałość. Materiał nie ślizga nawet w ręce mydłem.

Plik laser na obcasy: Jak korzystać

Nogi narzędzia przetwarzanie nie powinno powodować problemy, ponieważ proces jest podobny do oczyszczania pumeks stopu i innych tarki (metal, ceramika). Istnieją trzy sposoby, aby przeprowadzić procedurę. Każdy z nich ma wady i zalety, więc kobieta powinna wybrać ten, który najlepiej pasuje do niej:

 • Suche.
 • Rasparivaniem C (mokrego).
 • Z wstępnej obróbki śmietany.

Niektórzy producenci sugerują, że stosowanie piłowanie korzystnie wstępnie gotowane na parze lub namoczone ich stóp krem. Dlaczego jest to przewidziane, i jaka jest droga najbezpieczniejsza?

Suche pedicure (europejski)

Metoda ta nie wymaga szkolenia. Jest szybki i łatwy w użyciu: file laser na obcasach podnosi i zaczyna problemowych obszarów przetwarzania. będzie odwoływać się do tych, którzy nie lubią się do pary. Ponadto, proces ten jest uważany za bardziej ostrożny i delikatny. Metoda sucha nadaje się dla kobiet o delikatnej i wrażliwej skóry na piętach.

Istnieją jednak wady. Na przykład sposób, aby zapewnić niewielki wpływ, jeśli nie zależało na nogach. Ponadto, to lepiej nie ćwiczyć dla osób z pęknięć na piętach. Skóra właściwa jest w tym przypadku najczęściej rannych, ponieważ ma mniejszą elastyczność niż na parze. Niektóre kobiety odmawiają procedurę wyschnięcia powodu kielichowania drobnego pyłu podczas szlifowania.

mokro pedicure

Jest to najbardziej popularny sposób, który sprzyja wielu użytkowników i ekspertów. Nogi parze z gorącą wodą w zbiorniku. Po skóra stóp zmiękcza, można przystąpić do obsługi zgrzyt chropowatej powierzchni. To naprawdę jest najbardziej skuteczny sposób, zwłaszcza jeśli plik jest używany do pielęgnacji lasera na obcasy (fot daje możliwość oceny wyników).

Wady:

 • Skóra po manipulacji schnie niż zwykle;
 • w procesie on spędził dużo czasu.

Procedura wstępnej obróbki śmietany

Uważa się, że jest to rodzaj suchego pedicure, ponieważ za pomocą tej metody, nie ma potrzeby do pary z nogą. Na czystym krem jest stosowany, o konsystencji tłuszczowej. Proces usuwania zrogowacenia i szorstkie obszary rozpoczyna się po jego całkowitego wchłonięcia.

W tej metodzie wiele plusów:

 • gdy pył nie rozrzut wokół złuszczania;
 • zrelaksowany stóp skóra staje się jędrna i bardziej bezpieczne uchwycenie piłowanie zębów;
 • Następnie ma suchość;
 • proces trwa trochę czasu.

Minus: efekt jest nieco słabsza niż w na parze.

Leczenie po zabiegu

Gdy skóra jest obrane i polerowane stóp powinno być obficie nasmarować odważne odżywcze środowisko dla stóp. Członkowie zauważyć, że skóra zaczęła wysychać silniejsza, gdy plik laser na obcasach stał się ich głównym asystent wykonać pedicure. Jednak to nie zawsze – aktywnego wzrostu skóry właściwej wkrótce przestać. W pierwszym tygodniu po zabiegu jest lepiej powtórzyć kilkakrotnie. Potem sytuacja się zmieni, i stopy mogą być przetwarzane tylko raz na siedem dni.

Przeciwwskazania

Pływak laser ma takie same przeciwwskazania jak inne narzędzia do pedicure:

 • Naruszenie integralności skóry na nogach (oparzenia, skaleczenia, pęknięcia).
 • chorób grzybiczych.
 • Wysypki i inne problemy dermatologiczne.

Przed rozpoczęciem zrobić pedicure, należy rozwiązać te problemy, należy skonsultować się z lekarzem.

Plik laser na obcasy Mertz 755: Opinie

Konsumenci narzędzie dla pedicure zostało ocenione bardzo mało. Najczęstszym opis pracy z nim, który koncentruje się na następujących cechach:

 • doskonały wynik, pięta się idealnie gładkie;
 • łatwość manipulacji;
 • wszechstronność: z jednej strony z uchwytem, a z drugiej – pasty;
 • korzystanie z bezpieczeństwem;
 • skrócenie czasu poświęconego na procedury.

Wady: wysoka cena.

Eksperci zalecają, aby uzyskać narzędzie tylko w bezpiecznym sklepie. Fałszerstwo nie daje pożądanych rezultatów, sprawi, że Twoje stopy nawet bardziej szorstki niż były przed leczeniem.