357 Shares 6581 views

Depilacja pachy: jak to robić w domu?

usuwanie włosów pod pachami nie jest takie trudne zadanie, ale chcesz, aby zmaksymalizować efekt był trwały, skóra – piękny, a procedura – bezbolesne. Czy to możliwe? Poniżej zamieszczona jest napisane o jakie metody mogą być prowadzone pod pachami usuwanie włosów w domu.


golenie

Jest to prawdopodobnie najbardziej popularny sposób – jest golenie. Mimo to, golarkę można kupić w każdym sklepie, a procedura nie zajmie dużo czasu. Są jednak pewne wady. Po pierwsze, skóra może być uszkodzona. Ponadto stymulacja może się rozpocząć, i wygląda nieładnie. I nawet ogolone włosy w zaledwie dzień lub dwa zaczną znowu rosnąć i stać się bardziej szorstki i ciemne, nie są „konopie”.

woskowanie

pachy depilacji może być przeprowadzone za pomocą wosku. Istotą tej procedury jest to, że ogrzewa się i zmiękczoną wosk stosuje się do strefy przetwarzania i pozostaje tam tak długo, jak długo nie twardnieją. I po tym wszystkim wlać usuwa włosy naturalnie z nadmiarem, który, nawiasem mówiąc, są zebrane razem z korzeniami. Należy zauważyć, że procedura ta jest bardzo bolesna. Ponadto, nie może być zaczerwienienie.

Depilacja laserowa

Laserowe usuwanie włosów pod pachami, opinie o bardzo pozytywne, mogą być wykonywane w domu, ale tylko wtedy, gdy istnieje depilator laserowy domu. Taka metoda usuwania włosów jest bardzo skuteczny, na przykład, po kilku sesjach włosy praktycznie przestają rosnąć lub staje się całkowicie niewidzialny. Jednakże ten sposób ma kilka przeciwwskazań (na przykład, uszkodzenia i chorób skóry, zakażenia lub cukrzyca) jest wykonywane zgodnie z przepisami (zakaz garbowania). Ponadto, depilator laserowy kosztuje.

Fotoepilacja

Jeśli kupujesz przenośny photoepilator, takie pacha usuwanie włosów jest całkiem możliwe. Musimy wydać znaczną sumę, ale efekt będzie długa. Ale są pewne cechy procedury i przeciwwskazania.

depilator elektryczny

Takie urządzenie jest dość przystępne i jest używany przez wiele dziewcząt i kobiet. Jednak warto zauważyć, że w przypadku leczenia przez to urządzenie obszarze pod pachami, nie może być ból i zaczerwienienie. Ponadto istnieje ryzyko wrastania włosków.

Shugaring

To tak zwane depilacji cukrowej pachy, która wiąże się z wykorzystaniem wstępnie gotowanej paście cukrowej, która jest zagęszczonej wskutek ocieplenia mieszankę cukru, wody i soku z cytryny.

Krem do depilacji

Akcja znaczy do usuwania włosów w oparciu o fakt, że substancja czynna jest dosłownie rozpuszczone włosy, tak że zostały one pomyślnie usunięty. Ale korzeń jest nadal na swoim miejscu, tak, że po jakimś czasie będzie musiał powtórzyć procedurę. Nawiasem mówiąc, istnieje ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych i zaczerwienienia. Przed zastosowaniem koniecznych środków, aby przetestować na małej powierzchni.

Konieczne jest, aby wybrać sposób depilacji, który będzie najbardziej odpowiedni w danym przypadku.