324 Shares 8003 views

Depilacji twarzy. Przegląd najlepszych produktów do depilacji

Nadmiar zarost mogą być tylko mężczyźni, kobiety muszą także radzić sobie z nim. Aby mieć pewność w siebie, trzeba pozbyć się wszystkich kompleksów. Zacznij od swojego wyglądu!

Jak bezboleśnie usunąć włosy na twarzy?

Usuwanie zarostu – raczej delikatny problem, w obliczu wielu kobiet. Czasy Frida Kahlo dawna zatopiony w zapomnienie, a teraz każdy zarost u kobiet jest prawie wstyd: jest mało prawdopodobne, znajdziesz kobietę, która teraz jest dumna ze swojej anteny.

Nie wolno nam zapominać, że skóra twarzy jest bardzo delikatna, więc w każdym przypadku jest to niemożliwe, aby użyć maszynki. Techniki takie jak wosk lub shugaring, wielu uważa bolesny: dla kobiet o niskim progu bólu, procedura ta zamienia się tortury.

Tanie i smaczne

Szczególna uwaga jest jednym ze sposobów, aby usunąć zbędne owłosienie zasługuje na krem do depilacji. Nadaje się idealnie dla tych dziewczyn, które nie mogą sobie pozwolić depilacji laserowej w domu lub w salonie. Zakup depilator laserowy dom może latać dużo pieniędzy, a depilacja laserowa w salonie wymaga wielu sesji z każdej sesji na potrzeby płacenia znaczną sumę. Ponadto, jeżeli wzrost włosów jest związana z czynnikami hormonalnymi, depilacja laserowa jest surowo zabronione.

Wybierając krem do depilacji na twarz należy podchodzić odpowiedzialnie: jeśli nie zwracają wystarczającej uwagi do instrukcji, konsekwencje mogą być tragiczne. Jeśli masz alergie, a następnie przed użyciem kremu na twarz, nałóż niewielką ilość na fałdu łokcia: tak sprawdzić reakcję skóry i zrozumieć, niebezpieczne krem dla Ciebie lub nie. Dbać o skórę na twarzy, jeśli zarabiają oparzeń lub zapalenia, należy pamiętać, aby ukryć to nie takie proste.

Przed użyciem kremu, należy zdawać sobie sprawę z jej składu. Ze wszystkimi jego zaletami krem do depilacji nie jest panaceum. To nie wpływa na mieszki włosowe, wzrost włosów spowalnia nieco, ale po czterech lub pięciu dni trzeba będzie ponownie przejąć depilacji kremem. Ponadto konieczne jest, aby wziąć pod uwagę nieprzyjemny zapach, nie każda kobieta jest w stanie go znieść.

Eveline i Veet – najbardziej znani producenci kremów do twarzy depilacji. najnowsze produkty firmy najbardziej skutecznie działa na całym świecie. Podczas używania kremów ta firma praktycznie wyklucza możliwość wystąpienia reakcji alergicznej. Veet kremy zawierają część olejków eterycznych, one nawilżają skórę, więc po depilacji nie będzie w opłakanym stanie. Oleje są również w stanie spowolnić wzrost włosów.

Mimo unikalnych zalet kremów do depilacji, jest najlepszym rozwiązaniem, jeśli chcesz zaoszczędzić czas i pieniądze.

Depilacji twarzy – gadżet elektryczny, który nie byłby w domu

Krem do depilacji jest znacznie gorszy od elektrycznego depilacji twarzy. C stosując ostatni uszkodzonego cebulki włosa: oznacza to, że ilość włosów i zmniejsza się blado i cienkie. Jest to urządzenie jest dość drogie: cena może osiągnąć nawet do 15 tysięcy rubli, więc trzeba pomyśleć dwa razy przed wyborem depilatory. „Brown” i „Phillips” – to najbardziej popularne marki.

Niektóre depilatory nawet w wodzie może być stosowany, co znacznie zmniejsza dyskomfort. Nowoczesne instrumenty są podświetlane, pozwoli Ci obserwować nawet najmniejszych włosków. Zestaw może zawierać kilka wskazówek, które pomogą Ci usunąć zbędne owłosienie z każdej części ciała. Jedną z wad elektrycznym depilatory jest nieuniknione podrażnienie skóry, więc kupić krem chłodzący nie będzie zbędne.

Drogie, ale zabawa jest skuteczna

Depilacja laserowa – najskuteczniejsza metoda usuwania włosów. Nie depilatory „Brown” czy „Philips” nie może być porównywana z usuwania owłosienia za pomocą lasera. To usuwanie włosów naprawdę pomaga pozbyć się z nich na zawsze, ale rzeczy nie są tak różowo, jak mogłoby się wydawać.

Ten rodzaj depilacji jest przeciwwskazany u osób z chorobami skóry, cukrzycy i raka, i, co dziwne, ludzi z tatuażami. Procedura ta powinna być wykonywana wyłącznie przez wykwalifikowany personel, w przeciwnym razie można dostać oparzenia skóry. Aby depilacja laserowa jest skuteczne, konieczne jest, aby dokładnie przygotować. Na przykład, nie należy opalać się na dwa tygodnie przed depilacją i dwa tygodnie po niej. W dniu depilacji na skórze nie jest zalecany do stosowania kosmetyków, a miłośnicy pływania w basenie powinna powstrzymać się od treningu. Podczas jednej sesji depilacji nie jest możliwe , aby pozbyć się włosów na stałe, trzeba odwiedzić kilka sesji, i lepiej jest przeprowadzać regularne depilacji laserowej raz w roku. Jedną z głównych wad depilacji laserowej jest jej koszt: cena jednej sesji waha się od 2000 do 20000 rubli. Najbardziej popularne depilacja jest obszarem powyżej obszaru wargi, pach i bikini.

Skąpiec płaci dwa razy

Czasami jest to naprawdę warto wydać pieniądze, ale kupić urządzenie, które może znacznie ułatwić życie. Laser domowej depilacji – dobra inwestycja w swoim pięknem.

Pomimo faktu, że ceny będą przerazić (taki depilator może kosztować bardzo wysokiej jakości telefon), to jest dokładnie to miejsce w przypadku, gdy nie jest zbędny zacząć oszczędzać na sen. Nie bądź skąpy, ponieważ w obu przypadkach można zarobić problemów zdrowotnych i wydać dużo więcej pieniędzy na odbudowę skóry.

Mini depilacji twarzy: zmieści się w każdej torebce

Co zrobić, jeśli pilnie wyjechać? Jeśli trzeba spędzić kilka dni w pociągu, i konieczność wniesienia tylko to, co trzeba, nie krępuj się zabrać ją ze depilacji, ale nie jest normalne, a jego wersja mini.

To pasuje do zwykłego ołówka lub makijażu, dzięki czemu jest bardzo wygodna w użyciu na drodze. Jednym z nich jest depilatory sprężynę i depilacji.

Jest to mała sprężyna z gumową końcówką. Więc depilatory bardzo łatwy w użyciu, ale uczucie to jest dość bolesne. Jednakże, jeśli podróż trzeba wybierać pomiędzy funkcjonalnością i komfortem, bezpiecznie wybrać komfort!

Przedmiotem że każdy ma

Idź na maszynie do szycia. Zobacz szpulkę nici? Więc, to jest twój nowy depilacji!

Nie spiesz się zastanawiać. Teraz ta metoda usuwania owłosienia z twarzy bardzo popularne. On jest bardzo powszechne w kaukaskich kobiet. Jego zaletą jest to, że nie trzeba wydawać pieniędzy, bo nie jest wątek dla każdej osoby w domu (dobrze, jeśli jest, oczywiście, nie mieszka w jaskini). Należy jednak być przyzwyczajony, zanim dojdziesz do usuwania włosów z wątku. W internecie można znaleźć wiele filmów instruktażowych, więc wszystko, co można zrobić, to znaleźć każdy szpulkę nici i rozpocząć procedurę usuwania włosów.

Wystarczy przejść do kuchni

Shugaring – jedną z najbardziej popularnych sposobów usuwania nadmiaru roślinności z całego organizmu. Ta tajemnica jest przekazywana do nas z uroków starożytnego Egiptu i Persji, więc shugaring można uznać tradycyjnego sposobu depilacji. Pasta cukrowa nie jest tak łatwe do przyrządzenia za pierwszym razem, ale jeśli się uda, to możesz zapomnieć o włosach przez najbliższe trzy tygodnie.

Nie zapomnij, że możesz zalogować się na shugaring praktycznie każdy salon kosmetyczny, więc nawet jeśli nie dostać w domu, zawsze możesz przyjść do cukru depilacji z profesjonalnym. Pamiętaj, że jest to raczej sztywny efekt na skórze! Balsam pomogą uczynić ten proces mniej bolesne. Pamiętaj, że pasta cukrowa jest usuwany przed porost włosów!

Jak nie mylić z wyboru?

W rzeczywistości, można spędzić niekończące się ilości czasu w Internecie, wybierając odpowiednią depilacji twarzy. Opinie mogą być bardzo różne, więc należy pamiętać, że kwestia ta jest bardzo delikatny i intymny: co było jednym absolutnie nie może przejść innego. Większość dziewcząt przełącz shugaring jako mniej bolesnym sposobem na pozbycie się włosów. Jak dla depilatory elektryczne płci pochodzą prawie do tego samego wniosku: to jest strasznie bolesne, i nie każdy może go tolerować. Wiele dziewcząt powiedzieć wygląd wrastające włosy po użyciu depilatory. Laserowe usuwanie włosów zatwierdza Zdecydowana większość kobiet, ale nie wszystkie z nich może sobie pozwolić.

Obecnie istnieją dziesiątki sposobów, aby usunąć zbędne owłosienie, więc każda dziewczyna znajdzie idealny sposób dla siebie. Nie skąpić na zdrowie, jeśli nie zwróciły się do środków budżetowych, nie skąpić i udać się do salonu. Nadmiar zarost – nie jest przyczyną cierpień i doświadczeń. Pamiętaj, że wszystko jest w twoich rękach, by stać się pewny siebie jest o wiele łatwiejsze niż myślisz, warto tylko trochę wysiłku!