261 Shares 2577 views

Kefir Mask – zdumiewający środek przeciw starzeniu

Kefir – uniwersalny, wysoce skuteczny produkt kosmetyczny może być stosowany w pielęgnacji włosów, paznokci i ciała. Popularny produkt mleczny tonizuje skórę, oczyszcza i wybiela go. Kefir Maska jest łatwe do przygotowania w domu. Warto zauważyć, że jest to tanie i dostępne środki. Istnieje wiele opcji maski kefir, ale każdy z nich jest skuteczna tylko pod pewnymi warunkami. Prawidłowo dobrane kefir maseczka będzie rozwiązać wiele problemów skóry. Zobaczmy, jak produkt mleczny zamienia się cudownym remedium na pielęgnacji skóry.


Część produktów kwasu mlekowego etanolu wykazuje antyseptyczne, blokuje rozwój procesów zapalnych w naskórku. Aminokwasy nawilżają i odżywiają, dezynfekuje kwasu mlekowego i wybielacze, tłuszcz mleczny zmiękcza i odżywia skórę. W tłuszczach i rozpuszczalne w wodzie witaminy (retinol, tokoferol, tiaminę, ryboflawinę, kwas pantotenowy, wykazują właściwości regeneracyjne przyczynia się do odmłodzenia skóry. Środowisko kwaśne wspomaga odnowę skóry podziału martwicze komórki nabłonkowe. Aby maseczki kefir były bardziej wydajne, trzeba pamiętać podstawową zasadę: należy stosować tylko środki na oczyszczoną skórę.

Najskuteczniejszym maska kefir

Maska owsiane odpowiedni do normalnych typów skóry. Do jego przygotowania potrzebne są trzy łyżki jogurtu i jedną łyżkę płatków owsianych. Następnie powstały homogenat rozplanowany na serwetce i umieścić na twarzy. Około pół godziny kefir maska twarzowa jest usuwana z waty i wzmacniający.

Następujące składniki stosuje się do tłustych typów skóry: rumianek szałwia, jogurt i mąkę ryżową. Wszystkie są dokładnie mieszane i stosowane na skórę twarzy i szyi.

Dla tłustej rodzaju skóry, można także skorzystać z następującej receptury: dwie łyżki jogurtu, dodać dużą łyżkę startego ogórka i posiekaną pietruszką. Składniki te wykazują efekt wybielania.

Nawiasem mówiąc, kefir maska twarzowa jest skuteczny do usuwania piegi. Z jego pomocą nawet rozjaśnić ciemne plamy.

Innym sposobem: Take 1 łyżka. Łyżeczkę drożdże piekarskie i wymieszać z jogurtem, dodając jedną łyżeczkę soku z limonki (kwas cytrynowy może być zastąpiony) i kilka kropli 3% roztworu nadtlenku wodoru. Otrzymaną mieszaninę roztarto aż do pojawienia się spieniony. Jednorodna mieszanina jest nakładana na powierzchnie przez 10-15 minut, usunięto tkaniny nasączonej szałwi bulionu lub rumianek.

Maska kefir z jajkiem pomaga opalenizny. Do jego przygotowania, weź dwie łyżki zimnej kefir i wymieszać je z białka jaja (dla tłustej rodzaju skóry) lub żółtka (dla skóry suchej). Następnie dodać jedną łyżeczkę suszonych kwiatów rumianku. Powyższy maska jest korzystne nie tylko dla skóry, ale także dla innych części ciała.

Za pomocą maski kefir pomoże skórze blask z młodości. Przy minimalnych nakładach środków uzyskać maksymalny efekt. Wybór należy do Ciebie.