424 Shares 3014 views

Przychodzi do uaktualnienia do systemu Windows 10 – radować się czy płakać?

Ostatnio niektórzy użytkownicy systemów operacyjnych zaczęły narzekać, że nie mają do uaktualnienia do systemu Windows 10. W rzeczywistości, to jest bardzo wątpliwe skargi. Dość często ludzie starają się radzić sobie z aktualizacji systemu operacyjnego, ale nie je pobrać. Spróbujmy zrozumieć, czy nie denerwować, jeśli nie wykonują aktualizacje Windows 10. Konieczne jest również, aby zrozumieć, co zrobić, jeśli zdecydujesz się zrobić „odświeżyć” sami.

Korzyści lub szkody

Ale po pierwsze, starać się zrozumieć czy trzeba naprawdę denerwować jeśli aktualizacje nie przychodzą do systemu operacyjnego. Nie jest tajemnicą, że „Microsoft” jest teraz „windose 10” wiele problemów i niedociągnięć. Tak często ludzie próbują na wszelkie sposoby, aby wyłączyć aktualizacje i wiadomości z propozycją uaktualnienia.

Tak więc, można powiedzieć, że jest wart bardzo zadowolony, nie ma doniesień z „Center Update”. Dlaczego? Jeśli nie przyjść do uaktualnienia do systemu Windows 10, nie ryzykujemy ostatecznie opuścił bez systemu operacyjnego, do którego są przyzwyczajeni. Więc jeśli korzystanie z innowacji „Microsoft” nie jest planowany przez spółkę, to najlepiej, aby nie panikować i się uspokoić. W razie potrzeby, zawsze można pobrać pakiet aktualizacji dla systemu Windows 10 z World Wide Web, a następnie ręcznie wykonać wszelkie manipulacje.

Gdy pojawiają się problemy

Teraz warto zastanowić się – i dlaczego aktualizacje nie idą? Przyczyną tego zjawiska może być cokolwiek. Najmniejsza awaria systemu do poważnych problemów z systemem operacyjnym. Ale użytkownicy często zwracają uwagę na niektóre dość proste i nie jest szczególnie niebezpieczna powody, które nie przychodzą do uaktualnienia do systemu Windows 10.

Należą do starej wersji systemu, na przykład. Więc windose właściciele «starszych» siedem „nie może skorzystać z automatycznej aktualizacji. Wcale nie, w żadnym wypadku. Wszyscy prodelyvat ręcznie samodzielnie.

Innym powodem – awaria systemu. To poprawione bardzo szybko i łatwo. Ale później w tej sprawie.

Ponadto, jeśli komputer jest uruchomiony pirackich wersji oprogramowania, można tylko mieć nadzieję, że sama zmiana nie pojawia. Niektóre wersje „kolekcjonerów”, często po prostu wyłączyć tę funkcję. Dla „Piratów” jest bardzo wygodne. Nie mam więcej czasu, aby zastanowić się, jak zaradzić tej sytuacji.

Jeśli jesteś na systemie operacyjnym w których nie ma zastrzeżeń, wówczas nadzieję na automatyczna aktualizacja nie jest konieczna. To jest możliwe. Jak to jest w przypadku późniejszych wersjach „windose”: w celu naprawienia sytuacji nie działa.

Co robić

Ale co, jeśli nie są do uaktualnienia do systemu Windows 10? Scenariusz, w prawdzie, tylko kilka. Jeśli tego rodzaju zachowanie było spowodowane przez awarię lub błąd w systemie operacyjnym, to wystarczy, aby ponownie uruchomić „Centrum Update”. Nie pomogło? Następnie własnym sprawdzić wszystkich aktualizacji, należy pobrać i zainstalować je za pomocą usługi. Problem zostanie rozwiązany.

Ponadto doświadczenie pokazuje, że czasem, jeśli nie są do uaktualnienia do systemu Windows 10, należy zaktualizować sterowniki na komputerze. Pomaga, ale rzadko. Często po prostu wystarczy trochę popracować z „Upgrade Center”.

W przypadku pirackich kopii „windose” lepiej nie eksperymentować. Zostawić wszystko tak jak jest. A jeśli trzeba uaktualnić, trzeba kupić licencjonowaną kopię systemu operacyjnego. Lub pobrać sobie „piratów” systemu Windows 10.

Zrób to sam

Jednakże, jeśli nie chcesz dużo, można spędzić cały proces ręcznie zmagać z automatycznych aktualizacji systemu operacyjnego. To jest ta metoda jest stosowana, gdy komputer Legacy „windose”.

Co jest potrzebne? Aby pobrać z oficjalnej strony, „Microsoft” specjalne aktualizacje pakietów się na komputerze, należy zainstalować aplikację „Kreation Mediów funkcji”, a następnie użyć go do przeprowadzenia całego procesu. Lub utworzyć dysk instalacyjny. Czasem trzeba zakupić licencjonowaną kopię „windose 10” bezpośrednio w sklepie. To wszystko. Jak widać, nie jest to tak trudne do naprawy sytuacji, jeśli wiesz, gdzie zacząć.