774 Shares 2403 views

10 Windows Mobile: data wydania w Rosji, test, opinie. Jak zainstalować Windows 10 Mobile?

W tym artykule omówimy Windows 10 Mobile oznaczają datę premiery w Rosji, możemy zrobić mały przegląd, omówimy niektóre z opinii, i dowiedzieć się , jak zainstalować system Windows 10 na telefonie.


Termin oficjalnego wydania systemu

System stworzony spore zamieszanie jeszcze przed jego uruchomieniem, a następnie, w końcu, firma Microsoft w wystąpieniach publicznych w Nowym Jorku, ogłosił formalne okres występowania 10 Windows Mobile. Data premiery – koniec lipca 2015 r. Stwierdzono także, że system operacyjny będzie dostępne nie tylko drogie smartfony, ale także urządzenia low-end, które spełniają jego wymagania.

Co było pierwsze?

Firma Microsoft powiedział, że główne opcje dla Windows 10 Mobile (data premiery odbyły się w 2015) były pierwotnie inna. Wersja ta została zaplanowana, aby wydobyć wczesną wiosną 2015 roku, jednak ze względów technicznych, termin został przesunięty. Ten system operacyjny będzie mógł korzystać z telefonu komórkowego, który ma kartę pamięci 8 GB i urządzeń, na których modyfikacja OS zostało zainstalowane wcześniej pod nazwą Phone 8.1 Lumia Denim.

Nieco wcześniej, Microsoft dostarczył informację na swojej stronie internetowej, o której smartfonów będą mogli znaleźć 10 Windows Mobile w pierwszej kolejności. Będzie to urządzenie Lumia: 430, 435, 532, 535, 540, 640, 640 XL, 735, 830, 930. Nie wiadomo, z jakiego powodu w tej liście nie są określone tablet telefon Lumia 1520, ale program w systemie Windows 10 Insider Podgląd jest napisane że może on uczestniczyć w fazie testów beta.

Przegląd interfejsu

Wśród nowych funkcji Windows Mobile 10 jest konieczne, aby skoncentrować się na innych niż rozmiar poprzednich wersji „na żywo” płytki w systemie menu. Dokonano zmian i klawiatura, a raczej początek głos, pliki administrator, asystent Cortana i aplikacja „Aparat”, „Mapy”, Outlook i Office. Internet Explorer okres minął, a teraz głównym przeglądarka jest Microsoft Edge. Altered wiele skomplikowanych inwestycji.

Są tu i komunikaty dialogowe. można odpowiedzieć poprzez powiadomienia. Nawiasem mówiąc, „Centrum powiadomień” jest podłączony do komputera z systemem Windows 10 i innych mechanizmów na podstawie tego systemu operacyjnego, jeśli są one przypisane do tego samego konta Microsoft.

aplikacje

Szczególną uwagę zwrócono na aplikacjach, tak wieloaspektowy oprogramowanie dla wszelkiego rodzaju urządzeń z Windows. Ta innowacja jest naturalnie doprowadziło do dwóch wyników pochodzących z tego: Kolejność indukowanego w Sklepie Windows Store, a tam Continuum cechą, która przyczynia się do pracy na komputerze. Podłącz urządzenie za pomocą kabla USB, a następnie monitor wyświetla funkcjonalność telefonu i wszystkich jej zastosowań.

Mniej ważne jest to, że system może wygrać w najbliższej przyszłości sporą popularność wśród stabilności aplikacji. Visual Studio wykonuje kod utworzony dla Java i Android, a także Simbion. Możemy powiedzieć, za pomocą narzędzi Microsoft łatwe do niemal przenieść kod w Windows 10 Mobile bez grodzi. Ścienne Visual Studio można zrobić samemu, łącznik będzie musiał dbać tylko o funkcjonalność i ograniczenie zużycia energii, a także w przypadku tradycyjnych aplikacji nie trzeba nawet myśleć – to będzie działać.

Nie wiesz jak zainstalować Windows 10 Mobile? Cel ten zostanie opisany później. W międzyczasie, wspominamy tych, którzy nie wiedzą, że system operacyjny został już dostępne dla wielu smartfonów.

W ten sposób system operacyjny Windows Mobile 10, data wydania w Rosji, która odbyła się 29 lipca 2015, jest jednym z nowych OS na świecie. Teraz pomówmy więcej o ocenie systemu.

opinie

10 omawianie Windows Mobile, których przegląd przedstawiono w tym artykule, eksperci Stało się jasne, że ludzie myślą, że system operacyjny do dobrej przyszłości. Na tym etapie, w zależności od tego samego użytkownika, system wciąż nie jest doskonały. Niestety, Windows 10 Mobile, rewizja, która wykazała, że system jest nadal „łysy” nie całkiem jeszcze zakończone. W tej chwili deweloperzy stopniowo poprawiać błędy, ale mimo to nadal wymaga OS godnego poprawę, choć ma swoje zalety.

Korzyści

Tak więc system Windows Mobile 10 opinii ma zarówno pozytywne jak i negatywne. „Centrum powiadomień” była główną pozytywną cechą dostarczane przez system operacyjny. On sprawia, dostępną listę zaawansowanych zastawek, usuwanie niektórych wpisów, pozwala na nie odpowiedzieć. Zakłada się, że byłoby to dobre rozwiązanie do Windows Phone 8.1.

Również z zalet należą:

 • Pierwszy wyświetlacz. Odkryty tabeli rodzaj pracy oraz listę aplikacji należy się pochwała, bo to był taki wygląd systemu Windows 8.1. Można by pomyśleć, że jest to niewielka zmiana, ale to tylko na pierwszy rzut oka.
 • Joyce na klawiaturze. Bardzo interesujący kursor wymiana.
 • Przesyłanie wielu aplikacji jednocześnie w „Rynku”.
 • Najnowsze aplikacje systemowe. Należy zauważyć, że nie wpływa to na wszystkie aplikacje. Ta zaleta jest na granicy obu nowych funkcji i błędów. Są to najnowsze wnioski o „Office” skrzynki pocztowej i chislenniki, odtwarzacz, maszyny dodając zegar, a także ulepszoną przeglądarkę.

Najnowsze aplikacje wiadomości i kontakty nie czerpać korzyści.

braki

 • Problem wyboru skali: odnosi się do nieuzasadnionego zawijania tekstu w sklepie, zbyt dużych lub zbyt małych elementów interfejsu. Wygląda nieatrakcyjne. Jest nadzieja, że to był tylko błąd, ale nie nieudanej aplikacji „chip”.
 • Błąd w powiadomieniach „kurtynę”. Możemy powiedzieć tym obiekcie obejmują zarzutu, ale co jeśli naprawdę bardzo rzuca się w oczy jest częściowo niezrozumiałe znaki, gdy zejście „w ciemno”, które następnie znikają. Jeśli odbywa się to w celu wykazania, że one tam są, to dlaczego „rozwinąć” przycisk?
 • Błąd klawiatura – jest to prawdopodobnie najbardziej irytujący błąd w systemie. Jeśli tekst jest wpisywany ręcznie, zamiast konkretnych liter może wyjść na inne elementy. Autokorekta często działa nieprawidłowo, w wyniku czego coraz słowo z dużej litery w środku zdania. Bezpośrednio do klawiatury ma niewielki rozmiar (znacznie mniejszy niż 8.1).
 • aplikacje działające w tle nie działają prawidłowo. Wszystko tutaj jest bardzo złe dla users- „manekiny”. Gdy aplikacja jest ustawienie tła wykonane nieprawidłowo, nie mogą dzwonić hronofor (serwis) po włączeniu oszczędzania energii. Innymi słowy, jeśli wyłączyć aplikacje zadanie w tle, niektóre z nich wyśle push-wiadomości.
 • Wielozadaniowość. W tym menu (w porównaniu do 8.1) aplikacji są zamknięte zbyt długo. W połączeniu z brakiem „Zamknij wszystkie” komenda jest trochę smutny. Po otwarciu tego menu, automatyczne obracanie ekranu staje się niedostępny.
 • Błąd blokowania ekranu. Po odblokowaniu czujnik nie może się zapalić lub zapalają się od razu, data i czas pojawiają się również z opóźnieniem.
 • Nie ma wejście głos.
 • Nie ma możliwość pracy z dwoma kartami SIM.

Tak, a teraz o tym, jak zainstalować Windows 10 Mobile?

instalacja

Musimy ostrzec, że instalacja systemu trwa bardzo długo. Ale to wszystko nie jest tak straszne jak się wydaje na pierwszy rzut oka.

Instalacja Windows Mobile 10 jest produkowany w następujący sposób:

 1. Aby zacząć, to upewnij się, że smartfon i komputer mają tę samą wersję systemu operacyjnego.
 2. Następnie trzeba zarejestrować w oknach badań ewaluacyjnych programu – jest ona dostępna dla wszystkich. Wejdź na stronę i kliknij „Rozpocznij”.
 3. Zgadzamy się z zasadami Traktatu, my wciśnięciu „Wyślij”.
 4. Tu jest gotowy, naciśnij „Telefon”.
 5. Strona pobierania Windows Mobile Insider Podgląd przedsiębiorstwo Microsoft po raz kolejny przypomina nam, że niedoświadczony użytkownik może zakończyć eksperymenty źle na jego telefon z ekranem dotykowym. Jeżeli jesteś zadowolony ze wszystkiego, sprawdź, czy dany model jest smartphone z listy odpowiednich urządzeń.
 6. Następny zainstalować system Windows Insider aplikację.
 7. Pobierz go z witryny sieci Web firmy Microsoft, albo bezpośrednio ze Sklepu Windows, wpisując w polu wyszukiwania systemu Windows Insider.
 8. Przez pobieranie zostanie zakończone, aplikacja Hit „Get montaż.”
 9. Cenne Szybko Pliki przyjdzie „łysy”. Jak tylko wybór Insider Powolne aplikacji przyjdzie już dość rozwinięte.
 10. Następnie należy poświadczyć, że jesteś odpowiedzialny za działania produkowanych i Microsoft nie ponosi żadnej odpowiedzialności. Ponadto, zgodnie z warunkami wspomniano, że twoje działania mogą spowodować uszkodzenie telefonu i utratę gwarancji. Ale nie martw się, na stronie internetowej systemu Windows Insider posiada wszystkie informacje niezbędne do naprawy urządzenia, ale aby zrozumieć go bez instrukcji trudnym.
 11. Zgadzając, aplikacja może się wydostać, poszukaj przycisku „Aktualizuj” w ustawieniach telefonu. Wybierz „Check for Updates” w tym przypadku może być nieoczekiwane wyzwanie – kontrola nie rozpocznie się z powodu błędu 80072f8f że idzie, jeśli czas i datę swojej asynchroniczne smartphone z czasem okręgowego.
  Jeżeli telefon wskazuje właściwy czas, a ty, na przykład, są ustawione na ustawieniach fabrycznych, ponieważ może to być telefon jest aktywowany w innym obszarze, który domyślnie oznaczałoby domu.
  Trudności te powinny przygotować się psychicznie. Czasami istnieje wiele odpowiedzi nie na każde pytanie. W celu uniknięcia uzyskania trudności, to lepiej, aby rzucić instalację do fabryki przed ustawieniem 10 Windows Mobile będą wykonywane.
 12. Urządzenie znajdzie ekstremalną wersję poprawek, załadować go i polecam wziąć. Zgadzam się, czekać na zakończeniu pobierania.
 13. Teraz masz 10 Windows Mobile na smartfonie.

podsumować

Jak stwierdzono, Windows 10 Mobile, data wydania w Rosji, która odbyła się 29 lipca 2015, jest już dostępna do instalacji na wielu smartfonów. Podczas gdy ona jest w fazie testów, więc pobierając ją, pamiętam.