509 Shares 8230 views

Podkreślamy oryginalność: jak zmienić ekran powitalny podczas uruchamiania systemu Windows 7

Spójrzmy, jak zmienić ekran powitalny podczas ładowania systemu Windows 7, ponieważ wielu użytkowników w pewnym momencie jest zmęczony standardowym otoczeniem podczas włączania komputera.


Jakie są opcje?

Zamiast tradycyjnego obrazu w oknie powitalnym może być dowolny dowolny obraz. I jest kilka odpowiedzi na pytanie "jak zmienić ekran powitalny podczas uruchamiania systemu Windows 7".

Jeśli chodzi o sam system operacyjny, nie istnieją żadne standardowe narzędzia do takiej operacji, więc najpierw spróbujemy metody związanej z programami specjalnymi.

Jak zmienić ekran powitalny podczas ładowania systemu Windows 7 za pomocą przełącznika tła?

Program "Background Changer" można łatwo znaleźć w Internecie. Informuje o zmianie obrazu podczas uruchamiania systemu Windows, ponieważ został utworzony właśnie dla tego. Więc pobierz i zainstaluj określone oprogramowanie. W tym procesie wybierz "Zgadzam się" i naciśnij przycisk "Dalej". W następnym kroku kliknij element "Przeglądaj" i wybierz lokalizację, w której program ma zostać zainstalowany.

Ponadto w tym samym oknie wybierz przycisk "Tylko ja", jeśli komputer jest używany tylko przez Ciebie. Gdy system łączy się z innymi użytkownikami i potrzebujemy ich do zmiany ekranu powitalnego okna "Witamy", włącz ikonę "Wszyscy". Naciśnij kolejno dwa razy przycisk "Dalej", a następnie wybierz "Tak". Po zakończeniu instalacji zamknij okno programu, kliknij przycisk "Zamknij".

Po instalacji

Gratulacje, program jest zainstalowany! Przejście do folderu z programem (adres podany podczas instalacji). Uruchom narzędzie, klikając dwukrotnie lewym przyciskiem myszy w pliku "win7loganbackgraundchanger.exe". Zanim pojawi się główne okno programu, w górnej części zdjęcia domyślnie wyświetlane będą zdjęcia oferowane w systemie operacyjnym.

Jeśli nie chcesz instalować tych wygaszaczy, możesz użyć własnego obrazu. W tym celu kliknij "Wybierz" w wyświetlonym oknie, określ ścieżkę do żądanego obrazu, a następnie kliknij przycisk "Zastosuj". Od teraz, gdy następnym razem, gdy komputer zostanie ponownie uruchomiony, nudne tło okna startowego zostanie zastąpione Twoim ulubionym obrazem.

Bądź ostrożny, ponieważ ta wersja programu nie działa z obrazami znajdującymi się w katalogu głównym – aplikacja nie widzi. Aby uniknąć problemów, obraz, który chcesz zastosować jako tło dla okna "Powitanie", powinien być umieszczony w osobnym folderze (nazwa katalogu w tym przypadku nie ma znaczenia).

Jak zmienić wygaszacz ekranu systemu Windows 7 bez programów innych firm?

Proponowana wersja jest bardziej skomplikowana niż powyższa, ale nie musi instalować dodatkowych programów, będąc całkowicie bezpieczna. Metoda działa tylko z widżami 7.

Przejdź do rejestru. W menu Start wpisz polecenie regedit i naciśnij klawisz Enter. Następnie przejdź do następującego katalogu: LogonUI Background. Jeśli plik "Tło" nie istnieje, utwórz 32-bitowe DWORD.

Przejdź pod adres: " System32 oobe", a następnie utwórz tam folder "info", w nim – inny folder o nazwie "backgrounds". Pobierz następującą ścieżkę: info backgrounds. Obraz, który chcesz, zmniejszyć do 250 KB i zmień jego nazwę na backgrounddefault, a następnie umieść go w folderze "backgrounds". Prawidłowe rozszerzenie obrazu jest wyłącznie jpg. To była odpowiedź na pytanie: "Jak mogę zmienić ekran powitalny podczas uruchamiania systemu Windows 7?"

Konieczne jest ostrzeganie użytkowników przed różnego rodzaju aplikacjami innych firm, ponieważ takie "dekoratorzy" – doskonały sprężyny dla wirusów i trojanów.

Sprawdź źródła. Ponadto w niektórych przypadkach oszustów można rozpowszechniać bezpłatne programy rejestracji systemu w płatnych prawach, co wymaga wysłania wiadomości do krótkiego numeru, a tym samym utraty pieniędzy. Spróbuj spędzić wszystkie transformacje za pomocą systemu. Jeśli więc zastanawiasz się, jak zmieniać obraz podczas uruchamiania systemu Windows 7, możesz bezpiecznie odpowiedzieć: "To bardzo proste!"