446 Shares 7913 views

Dlaczego nie uruchomić komputer?

Prędzej czy później, każdy użytkownik ma problem, gdy komputer nie uruchamia się. W tym przypadku może być wiele powodów. Konieczne jest, aby zwracać szczególną uwagę na wszystkie objawy tej wspólnej „choroba”, który pozwoli na prawidłową diagnozę. Ale wszystko po kolei.


Jeśli urządzenie zacznie działać od razu, nie było znaków znajomy napis na czarnym tle, ale system operacyjny jest w pełni załadowany nie stało, to powinno być to proces eliminacji, aby określić jeden z następujących problemów.

Najprostsza sytuacja, która jest bardzo popularna i jest powodem, dlaczego komputer nie chce się uruchomić – odszedł kabel klawiatury od gniazda jednostki systemowej. Aby rozwiązać ten problem, należy wyłączyć zasilanie do komputera, sprawdź i prawidłowo podłącz kabel klawiatury do jednostki systemowej, a następnie ponownie uruchomić urządzenie. Jeśli powodem był przypadek, system Windows uruchomi się pomyślnie. – Jeśli nie, przejdź do następnego kroku.

Nie uruchomić komputer jeszcze, ponieważ istnieje prawdopodobieństwo wystąpienia różnych problemów sprzętowych w twardych i SSD laptopów. Charakterystyczną cechą tej usterki zostaną pojawił się na ekranie w języku angielskim. Jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces, aby zrobić bez remontu odpowiedniego elementu, aw najgorszym przypadku może być konieczne, aby przywrócić dane osobowe.

Następnym powodem, że często nie można uruchomić komputera – jest to aktywność różnych wirusów lub niektórych awarii systemów operacyjnych systemu. W tych i innych przypadkach uszkodzony na poziomie oprogramowania Windows. To musi być traktowane przez rozbiórki starego i zainstalowanie nowego systemu operacyjnego.

Dość często, komputer nie chce się uruchomić także dlatego, aplikacja blokuje wirus ten proces. W takim przypadku należy ponownie zainstalować system.

Jeśli zostało ustawione ustawienia załadować możliwość uruchamiania z dysku flash lub dysku CD-ROM, należy usunąć cały dysku flash i uruchom ponownie komputer. Jeśli jest to przypadek – do pobrania jest prawidłowo wykonane.

Jest też, choć niska, prawdopodobieństwo, że rozpoczęła zniszczenie dysku twardego. Może to nastąpić po jednostce systemowej lub uszkodzenia mechaniczne spowodowane jego upadku. Jeśli tak, to pilnie szukać pomocy wykwalifikowanych specjalistów do rdzenia. W przeciwnym razie istnieje ryzyko utraty wszystkich informacji.

Wreszcie, należy rozważyć inny problem. Zdarza się, że nowo podłączone urządzenie, z jakichkolwiek przyczyn, nie dać komputer do rozruchu. W związku z tym, należy odłączyć wszystko oprócz manipulatora i klawiatury. następnie ponownie uruchomić. Jeśli urządzenie jest uruchamiany – poszukaj przyczyny dodatkowego wyposażenia.

Są też inne objawy, gdy komputer nie uruchamia się. Czarny ekran – to znak, że nie ma siły. W tym przypadku należy sprawdzić integralność przewodu zasilającego i wydajność urządzenia. Jeśli nie powód – skontaktować się z warsztatem.