507 Shares 8867 views

Odpływy prysznicowe: cechy różnych systemów

Wiele już opuszczony uciążliwym kąpieli na rzecz nowoczesnych prysznice. Reszta bardziej zastanawiać nad tym etapie. Chociaż Zalety tego rozwiązania są oczywiste: w małym pomieszczeniu natychmiast uwalniane masę wolnej przestrzeni.

Niektórzy nadal przystanki od znalezienia Frakcja wątpliwości praktyczność i niezawodność konstrukcji. Potem nie chce się rumienić przed sąsiadami, gdy nagle z wody z wycieków prysznicowych więc na dół.

Wątpliwości są absolutnie bezpodstawne. Odpływy prysznicowe zapewniają bezawaryjną przekierowanie ścieków. Konieczne jest jedynie, aby wybrać najbardziej odpowiednią wersję swoich potrzeb. Akcesoria dostarczane z innych urządzeń. I są również objęte gwarancją. I oczywiście, trzeba będzie początkowo właściwy porady ekspertów.

Jakie są śliwki? Natryskowe palety (wysoka lub niska) charakteryzuje się przez stosowanie syfonu. I choć jest to teraz bardziej skłonni zaoferować gidroboksom bez listwy, wielu nadal lubią klasyczny model. W istocie, obecność w gospodarstwie domowym, takich jak skromna kąpieli wielkości czasami użyteczna.

Palety są zazwyczaj wyposażone w specjalny system „i odpływem przelewowym.” Dla tego typu prysznicem to bardzo ważny szczegół, ponieważ zabezpiecza przed nadmiernym przepełnienia zbiorników wodnych. Jeśli dolna wody nie może poradzić sobie, to proces przechodzi przez górny otwór. komunikacja opieki obejmuje prace wymagane czyszczenie syfonu.

Jeśli nie pasuje do projektowania zderzaków, następnie zwracać uwagę na model, w którym woda jest odprowadzana bezpośrednio do podłogi. Te śliwki prysznicowe nazywane są mosty. Rury kanalizacyjne, rynny i inne elementy systemu są ukryte pod podłogą. Te ostatnie mają jednak nieco unieść. Lepiej połączyć instalację o łącznej remontu lokalu. Na szczycie wszystkich niezbędnych „wypychania” zablokowanych płytek, powodując w łazience wygląda zaskakująco przestronny.

Jeśli są odrzucane przez innych prysznice śliwy na rzecz drabinie, a następnie w tym samym czasie rozwiązać problem wilgoci i zapachu w pomieszczeniu. Woda natychmiast wysłany bezpośrednio do kanalizacji bez zastaivayas w głębokiej patelni. W związku z tym, bardziej niż jakikolwiek pleśni na ścianach, bez rdzy i pleśni.

Urządzenie może być zamontowane w dowolnym wybranym obszarze (kropkowane), lub zajmuje cały obszar pomieszczenia. Aby zwiększyć wydajność, konstrukcja jest uzupełniona syfonów że pompowana na minutę do 70 litrów wody. Dlatego nie musisz obawiać powodzi po prysznic. Opróżnianie odbywa się szybko i sprawnie. Ale oryginalna konstrukcja kraty drenażu nadaje wnętrzu uroku.

Oczyścić pułapka nie jest skomplikowana. Podłoga przetrzeć szmatką. Kratowe, które są usuwane włosy i przemywa. W razie potrzeby, czyste i syfonu, a rura łącząca.

Kupno i instalacja gidrokabinku pamiętać, że jakość uszczelek, rur, syfonów zależy trwałość i niezawodność konstrukcji. Nie skąpić na sprzęt.