767 Shares 3583 views

Pojemność dla duszy – kryteria wyboru

Lato … Nadszedł czas, aby zostawić … W tym czasie wszyscy ogrodnicy szukać jak najwięcej czasu spędzać na świeżym powietrzu, w wyniku zlecenia witryny wakacje. Każda willa jest kompletna bez letnim prysznicem. I rzeczywiście, po męczącej ogrodnictwo działa tylko można zapisać w temperaturze 30 stopni Celsjusza, lato rezydenta natryskiem, gdzie można nie tylko orzeźwiający ale również zmyć cały brud i kurz. Oraz w celu zapewnienia, że woda dostarczana bez żadnych problemów, należy wybrać odpowiedni pojemnik dla duszy, jak my dzisiaj mówić.

Funkcja zbiornik prysznic

Pojemnikiem na duszę – to jest chyba najważniejszym i niezbędnym elementem, bez którego żaden koszt, nikt poza prysznicem. Oczywiście, można to zrobić bez niego, wyciągając wąż z zamarzniętej wody z kranu. Ale takie urządzenie tak jak prawdziwy ekstremum. Zbiornik wody posiada dwie funkcje: magazynowanie i ogrzewanie płynu ze względu na wysokie temperatury słońca i bezpośredniego zaopatrzenia w wyniku siły ciężkości przez specjalne urządzenie (przy czym te pojemniki są umieszczone tak wysoko, jak to możliwe). Przy doborze szczegółów będzie zależeć od tego, jak szybko podgrzać wodę i czy to będzie ciepło. Idąc do sklepu, wielu ogrodników Ciekawe ile lat potrwa i czy nie pęknie, jeśli wlać wodę do niego. Charakterystyka kontenery bezpośrednio zależne od materiału, z którego są wykonane, jak również same warunki pracy. Zobaczmy, co należy zwracać uwagę przy wyborze części.

Kryteria wyboru. koszt

Przy wyborze nie spadnie natychmiast drogich pojemników, ale nie nadmierne mieszkają na tanich rozwiązaniach. Koszt tego urządzenia zależy od sposobu i jakości produkcji. Polityka cenowa, zgodne z zasadą „środek siedem razy, pokroić raz.”

Zbiorniki dla duszy – metoda budowy

wersje plastikowe mają podobną metodę produkcji, jak również zbiorniki na wodę pitną. Do tej pory producenci wytwarzają dwa rodzaje produktów: besshvovye (na zasadzie formowania rotacyjnego) i szew (czyli zdolność kleju). Pierwsza zasada yavlyapetsya bardziej niezawodne i trwałe niż drugi, ponieważ nie ma ryzyka zbiornika wklejania produkt w szwach.

temperatura

Kolejna cecha – temperatura, w której używany kontener dla duszy. Zbiorniki Besshvovye wytrzymują działanie w temperaturze minus czterdziestu do plus sześćdziesiąt stopni Celsjusza, podczas gdy zbiorniki jak klej może być używany w termometr wraz z pięciu do i trzydzieści stopni Celsjusza. Konkluzja jest własny – klej materiały nie trwają przez cały rok, ponieważ czasami w słońcu, a zbiornikiem można rozgrzać do 50 stopni ekspozycji na promienie ultrafioletowe. Ale w zimie to wyraźnie wskoczy na pół, ponieważ nie każdy region ma takie ciepłe zimy.

podsumować

Jak widać, stwierdziliśmy, że najlepszym pojemnikiem na duszę jest wykonany metodą formowania rotacyjnego (tj besshvovye projektu). Taki zbiornik doskonale wytrzymać duże wahania temperatury, a także szybko podgrzewa wodę. Dzięki tej zdolności po prostu nie mają żadnych problemów podczas operacji.