429 Shares 6660 views

Jak wiatr wątku na płótnie: Szczegółowe instrukcje

Codzienność często powoduje osoby do przeprowadzania drobnych napraw, podczas których mają przed filmem. Może to być radiatorem, jak również instalacji kanalizacyjnej. Każdy dom, master musi nauczyć się korzystać z konopi, ponieważ jest przydatny do niego prędzej czy później. Rury z wodą może być wykonane z metalu, tworzywa sztucznego, metalu i tworzyw sztucznych lub z poliamidu, z których każdy gatunek adapterów materiały dostępne do przyłączenia do innych rur. O tych dokach zostaną omówione poniżej.

do rekordu

Dość często aptekach jest konieczne, aby rozwiązać kwestię jak nawijać nici lnianej z beczki. Jeśli chcesz się dobrze połączyć elementy wody i rury, wykonać pracę, zwany pakowania w wiązki. W razie konieczności spakovat dwie rury pod kątem prostym za pomocą sprzęgieł, które najlepiej na końcach nacięcie gwintu. Sprzęgło składa się z gwintem wewnętrznym, do cewki zewnętrznej. Twist im nie będzie wystarczające dla prawidłowego podłączenia należy przeprowadzić nitkę zabezpieczającą.

Opis len tow

Przed szpuli nici lnianej sprawie, powinien stać się bardziej zaznajomieni z tym, co jest len tow. Ten materiał włóknisty, który służy do uszczelnienia gwintu. Jest to produkt naturalny, to jest wykonany z podstawowego przetwarzania cienkie, jednorodne i długości włókien lnu. Zakres stosowania lnu wątku jest bardzo szeroki. W zależności od technologii wykonania, materiał jest taśma, sanitarny, budynek lub juty. W tym drugim przypadku mówimy o izolacji, która może zapewnić niezawodne uszczelnienie prawie jakichkolwiek połączeń. Do jego produkcji wykorzystywane są włókna pełni ochesannye które pochodzą bele. Materiał ten stosuje się do budowy po iniekcji, izolacji i r drewniane elementy osnowy. Jest rzeczą naturalną, że jest szczególnie doceniane przez osoby, które buduje domy drewniane. Jeśli budowa tow dostarczany jest w rolkach, nazywany jest zespołem. Materiał ten wykorzystywany jest również do uszczelniania spoin w domach z bali i układania wieńców. Jako plus Korzystanie z lnu do robót sanitarnych na rzecz jego kosztów. Materiał jest o wiele tańszy niż jakikolwiek inny. Jest spożywany ekonomicznie, włókna, choć cienkie, ale mają dużą wytrzymałość. Jeśli prawidłowo nawinięta, mogą być wykorzystywane do wszelkiego rodzaju pracy, w stosownych przypadkach, każde połączenie. Może to być rury ceramiczne i metalowe.

Dodatkowe korzyści

Przed nawijania nici z lnu, należy wiedzieć, że pęcznieje, absorbując wilgoć. To zwiększa szczelność ponieważ wycieku nie ma dróg. Trwałość mechaniczna materiału jest wystarczająco wysokie, to właśnie ta cecha umożliwia zatrzaśnięcie hydraulicznych, właściwości hermetyczne nie są tracone, związki mogą być klucz na zakręcie lub pół obrotu.

Wady korzystania z lnu

Jeśli myślisz o tym, jak nawijać nitkę na lnie, musi najpierw zapoznania się ze wszystkimi wadami tego materiału. Substancja na bazie organicznej, ale może rozpadać się pod wpływem powietrza i wilgoci. Mogą dostać się do środka podczas badań profilaktycznych. W tym wątku towarzyszy dodatkowego materiału, który jest w stanie zapobiec procesów gnicia. Może to być na bazie oleju farby, uszczelniacz, Litol lub smaru.

W niektórych przypadkach przed uzwojenia gwintu muszą być wytwarzane i jeżeli materiał złoża jest za gruba, może to spowodować uszkodzenie stawów, co jest szczególnie ważne dla mosiądzu lub brązu. Jeśli twarz Ci na pytanie, jak nawijanie nici na lnie, trzeba pamiętać, że opisane uszczelnienie wymaga kapitan znajomości przepisów dotyczących uzwojenia. Więcej materiałów w połączeniu z lnu można znacznie utrudnia demontaż dotyczy to silikon lub farby oleistej. Czasem te dodatki sprawiają, że proces instalacji jest niemożliwe. Nie nadaje się do lnu, których temperatura może osiągać poziom od 90 ° C W takich miejscach, materiał spawane i traci swoje właściwości uszczelniające. Jeśli pracujesz ze stali, jesteś zobowiązany do przestrzegania technologii nawijania. W przeciwnym razie, nić może być poddana korozji.

Winding len do nowego wątku

Przed jak nawinąć nić na pościel, jeżeli jest on nowy, konieczne jest, aby przygotować się na zmianę. Wielu producentów teraz produkują okucia, które już są na podsłuchu, ale ten ostatni ma wycięcie, które przeznaczone są do nawijania lnu. Faktem jest, że na gładki materiał wątek można zsunąć, idzie na manowce w belce, w wyniku złamania pieczęci. Włókna były w stanie złapać na cewkach musi być wycięcie. W razie potrzeby można zastosować ich Rozwiertak, piłę lub plik. Niektórzy artyści użyć klucza lub sanitarnej pasatizhi: wątek powinien objąć, a następnie zastosować łagodne szeryfy ciśnienia.

Najważniejsze w tej pracy – w celu uzyskania chropowatości na cewkach. Przed len nawinięte gwintu musi być oddzielona od całej nici pojedynczych oplotów. Ważne jest, aby uchwycić liczbę włókien że cewka nie była bardzo cienka, ale gruby i nie powinno być. Eksperci sugerują użycie grubości lnu która odpowiada dwóm lub jednym meczu. Jeśli nici są obecne grudki, powinny one zostać usunięte w małej kosmków.

Metodologia pracy

Nałożyć holowania można na własnej technologii, niektórzy eksperci przekręcił go w liny, ktoś w warkocze warkocz słaby, podczas gdy inni są umieszczane w formie rozpuszczonej wątku. Kolejność stosowania dodatkowego materiału, również może się różnić. W niektórych przypadkach możliwe jest, aby nasmarować gwint rany jego włókien, a następnie nałożyć kolejną warstwę. Czasami wstępnie impregnowanych włókien, a po przygotowaniu. Obie opcje są uważane za prawidłowe. Jeśli myślisz o tym, jak nawijać nitkę na pościel – zgodnie lub przeciwnie do ruchu wskazówek zegara – można słuchać zaleceń ekspertów, niektóre z nich nawija nici wzdłuż nici, inne działają inaczej. W tym przypadku, koniec nici należy przyciąć palcem poza cewkami, pierwsza kolej powinna tworząc krzyż, będzie to naprawić materiał. Nie zostawiać luk, trzeba położyć jeden obrót do drugiego. Jeśli nawiązać połączenie, nadmiar materiału zostaną wypchnięte z oprawy, to prawda, jeśli pracujesz z żelazną rurą a tuleją stalową. Połączenia z mosiądzu, co jest ważne dla tych, które są produkowane przy użyciu nowoczesnych technologii, pęknięcie z presją.

zalecenia ekspertów

Nawinięta wokół lnu należy stosować do pasty higieniczna lub dowolnym innym materiałem uszczelniającym, znamienny tym, że ruch powinien być obrotowy. Prace powinny się najbardziej dokładne. Drugi koniec należy trzymać się bliżej krawędzi gwintu, a przed dokręceniem należy sprawdzić, czy otwór jest wypełniony materiałem uszczelniającym rury nie było. Teraz wiesz jak nawinąć nić na pościel, prace te zdjęciu widać w artykule. Jednak z nich nie będzie w stanie zrozumieć, jakie elementy trzeba dokręcać z umiarkowaną siłą. Jeżeli nakrętka jest łatwe, byłoby umieścić trochę bielizny. Uzwojenie byłoby, gdyby materiał nie wyjdzie, a wokół stawu powierzchnie pozostają czyste. Nie zaleca się ciągnięcia organiczne związki gazów ze względu na fakt, że pod wpływem gazu, to jest silikonowego, który stosuje się ewentualnie zniszczone. Tutaj najbardziej odpowiednie wykorzystanie FUM-taśmy.

Winding wyrobów lnianych EKOPLASTIK

Jeśli myślisz o tym, jak nawijać nitkę na płótno przez wątek, można korzystać z technologii, która jest stosowana w przypadku prac nad produktem EKOPLASTIK. Materiał ten, jak mosiądz może wybuchnąć. Najważniejsze z tym – nie przesadzaj. Przed rozpoczęciem prac, oba muszą być podłączone do złączki, aby policzyć liczbę obrotów. Len jest nawinięta równomiernie, powierzchnia jest nasmarowana z dodatkowymi materiałami, dopiero można podłączyć okucia. Jeśli zliczono jałowym 5-biegowa, po zwinięciu taśmy najlepiej jest zrobić około 4,5 zakręty, z wytrzymać do końca nie jest to konieczne. W tym przypadku zaleca się stosować pastę do wymienić uszczelkę opakowania.

wniosek

Dość często mistrzów krajowych zastanawiać jak len na wiatr gwintów rurowych. W tym przypadku, związek może być usuwana, badane nici. Na cewki trzeba chodzić na krawędzi noża lub szydło, metoda ta będzie pozbyć się nagromadzonych zanieczyszczeń. Szczotkowanego metalu taśmy przed nawijania cewek muszą być czyszczone, aż pojawi się połysk.