475 Shares 4686 views

pralka „Vestel”: specyfikacje techniczne i opinie

Kto powiedział, że kobiety źle się dogadać z techniką? To kłamstwo! W Rosji, na nowej technologii z firmy Vestel, który oferuje nowoczesne i wysokiej jakości pralki. Firma produkuje kilka serii niezbędnych instrumentów, które są tak kochanych przez panie. Na przykład, pralka „Vestel” – model AWM 1034 S – jest w stanie zrobić wszystko, aby ułatwić pracę gospodyni. Posiada różnorodne programy. Zapewniają one płukanie, mycie tkanek miękkich, oszczędność energii, pranie szybkie, i inne niezbędne funkcje.


„Vestel” – firma, która przynosi ze sobą kilka największych producentów sprzętu gospodarstwa domowego. Jest to jeden z liderów na rynku światowym. Posiada dużą liczbę oddziałów w największych krajach Europy i Azji. W 2003 roku działalność firmy rozszerzona na terytorium Rosji. A trzy lata później okazało się pierwszą fabrykę, która zaczęła być produkowana różnorodne produkty.

Podkładki „Vestel”

Aby wybrać opcję budżetu pralkę, należy zwrócić uwagę na model „Vestel”. Firma stale rozszerza swoje granice. A teraz dotarłem i Federacji Rosyjskiej. Dlaczego nie zwracają wystarczającej uwagi do niego? pralka „Vestel” obecnie sprzedawane w niemal wszystkich sklepach, więc kupić to nie będzie trudne. Po tym wszystkim, dla klientów krajowych stanowiły około 18 modeli. Muszą być doskonała, a podobne funkcje.

Jeśli mówimy o podobnych czynników, to trzeba powiedzieć o ładowanej od przodu prania. A także te same wymiary. – 85h60 zobaczyć inny jest głębokość studzienki. Jest albo 42 cm (wąskie opcji) lub 37 (bardzo wąski). Najnowsze modele mają maksymalną masę nie większą niż 3,5 kg, podczas gdy drugi – 5 i 6 kg. Woda jest zużywana w jednym zamachem od 39 do 47 litrów. Istnieją różnice w konstrukcji. Na nich zostaną omówione poniżej. Głównym kolor we wszystkich modelach – biały.

Inteligentne Washer – AWM 1034S

Podobnie jak w innych pralek „Vestel”, którego pozytywne opinie, model ten posiada wiele ciekawych funkcji. Na przykład, jest on chroniony przed obecnymi przepięciami. Pomaga to w przypadku przepięć do ochrony urządzenia przed spalaniem okablowania. A ponieważ w tym życiu zdarza się często, kwestia środków bezpieczeństwa wystarczająco istotne. Szczególnie przydatna jest funkcja, która reguluje ilość wody dostarczanej, a także równoważenia ciężaru prania. pralka „Vestel” posiada wbudowany system, który zmienia prędkość wirowania. Pomaga to rzeczy nie są uszkodzone i nie marszczyć. Producent zadbał o funkcjonalność i otglazhivaniya płukania.

Maksymalna waga, która może być załadowana do pralki, – 3,5 kg. Dla małej rodziny będzie to za mało. Ponadto, istnieje kilka trybów, które zawierają prania wełny, syntetyków i bawełny. Zautomatyzowane zarządzanie – które mogą pochwalić się tym pralki. „Vestel” nie tylko zwraca uwagę na konstrukcję swoich produktów, ale również starannie monitorować technologie wykorzystywane. Dlatego urządzenie jest urządzeniem klasy A.

BWM – Bora

Co masz pomysł, jeśli spojrzeć na skrót? Oczywiście, pamiętam niemieckiego samochodu. Ale w tym przypadku nie chodzi o niego, ale bezpretensjonalny seria z firmy „Vestel”. Obejmuje ona cztery piękne modele. Pojawienie się serii posiada minimalistyczny notatki, do pewnego stopnia, to jest zbyt trywialne. Raz staje się jasne, że ta technika opcji budżetowych odciąć wiele funkcji. Wyświetlacz nie znajduje się w żadnej z nich.

Ale mówiąc o programach, które są wbudowane w system, po prostu musi zostać wyjaśnione – są 23. Wszyscy zapewniają różne rodzaje piorących, tak się boję, że wszystko zostanie uszkodzony przez niewłaściwą procesu, to nie jest konieczne. Ponadto, tutaj jest funkcja dla wyrobów wełnianych mycia rąk. „Vestel” – pralka, która zaspokoi nawet najbardziej rygorystyczne kochankę. W Bora modele serii nie posiadają timer, który dużo rozstrój odbiorców, którzy lubią myć w nocy, aby oszczędzać energię. Nie można regulować temperaturę woli. Dlatego istnieje tak wiele programów, które mają ich wiązanie ° od reżimu.

BWM 3260

Jest małym kącie, który ma głębokość 37 cm Maksymalna waga prania. – 3,5 kg. Opcja dość prosta. Nie ma możliwości, aby wybrać prędkość wirowania. On jest przywiązany do każdego programu osobno. Pralnia System namaczania też tu nie ma. Bęben obraca się w temperaturze około 600 obrotów na minutę przez 1 minutę. Spin Class – E. Jednak to nie będzie problem dla tych, którzy nie gardzą wysuszyć rzeczy na ulicy. Zwłaszcza ta maszyna jest odpowiednia dla tych, którzy mieszkają na wsi lub w ich własnym domu.

Jeden z najlepszych niuansów, które w pełni usprawiedliwia „wypychania” z pralki jest jej koszt. Jeśli spróbujesz, można kupić sprzęt za 6 th. Rubli. Zawsze można dowiedzieć się więcej o cechach takiego urządzenia, takich jak pralki „Vestel”. Instrukcje są zawsze dostępne w zestawie. Zawiera niezbędne informacje.

WMO

Jest to druga seria „Vestel”. Jest to raczej modyfikacja wcześniej opisanym zakresie pralek. Dowodem na to jest podobieństw zewnętrznych i technicznych. W sumie są cztery wąskie opcje. Nie jest zainstalowany drugi uchwyt, który reguluje prędkość obrotową bębna. Jest to dodatkowa funkcja płukania. Będzie to przydatne w przypadku, gdy duża ilość zanieczyszczeń (i, odpowiednio, i wlać do przegrody na proszek) intensywnego zmywania został wybrany. Mycie naprawa maszyn „Vestel” ta seria będzie tańsza niż pierwsza.

Główną różnicą od spisu z arystokratycznej nazwą BMW – obecność wyświetlacza z ekranem LED. Wyświetla pozostały czas, klucz od drzwi i zamek, regulację temperatury, błędy w awarii i usterek, a także etapy mycia. Jest też zegar, który został zaprojektowany, aby wstrzymać. Czas jej trwania – od 1:00 do 23. Kolejna różnica od Bora że brakującej funkcji prasowania, po czym rzeczy ledwie nieładzie.

Pralka "Vestel-840"

Model ten jest stale chwaląc kupujących w swoich opiniach. Należy zauważyć, że jest małych rozmiarów, podobnie jak wszystkich pralek firmy. Ma pojemny luk. Maszyny cichy, posiada funkcję szybkiego prania, który wciela się w życie w ciągu 30 minut. Możliwe jest namoczyć pranie. Gdy pole niebieski i dobre ustawienie maszyna nie jest skakanie na podłodze. Wśród braków kupujący zwrócić uwagę na brak sygnału dźwiękowego i wyświetlacz.