275 Shares 6906 views

Co jest pułapką dla pralki i jak ustawić

Nowoczesne urządzenia znacznie ułatwia życie ludzkie. Jest prawie całkowicie przejmuje to czy tamto zadanie, w pełni odpowiedzialny za wszystkie procesy jego realizacji. Na przykład, pralka na wysokości zadania, biorąc go w etapach, które są prowadzone bez udziału i kontroli przez osobę. Jeśli technika ta jest powszechna i tak ułatwia pracę, dlatego często można natknąć się na pytanie, jak ustawić pralkę pod zlewem?

Fakt, że ta technika, łącząc wiele procesów wymaga podłączenia do różnych komunikatów, w tym przypadku, te połączenia muszą być wykonane trzy.

Najpierw trzeba kupić syfon do pralki i wysokiej jakości przedłużacz. Następnie urządzenie musi być zainstalowane w miejscu jego rzekomego pobytu. W tym przypadku wskazane jest, aby był blisko do wody i osadów ściekowych. Następnie za pomocą przedłużacza, podłączyć prąd. To musi być zrobione tak, że przewody nie kolidują ze swobodnego przemieszczania się.

Następnie trzeba wykonać połączenie pralka odpływ do kanalizacji. W tym celu, urządzenie posiada specjalny wąż z tektury falistej, które muszą być dołączone do kanalizacji. Konieczne jest, aby robić wszystko zgodnie z zasadami wylotów kanalizacyjnych instalacji z organizacją zaworu hydraulicznego. Dlatego najlepiej jest użyć specjalnego pułapkę na pralkę.

Urządzenie to jest kanalizacja kolana, który jest zainstalowany na odpływu w zlewie. Jednocześnie posiada specjalny otwór do przewodu łączącego pralki. Ta pułapka jest bardzo podobny do tego, który jest używany do montażu wanny, ale zamiast węża do przepełnienia go zabezpieczyć.

Dokonując takiej instalacji jest bardzo ważne, aby zachować pewną wysokość węża odpływowego. On nie musi wznieść się ponad samego urządzenia lub zakrętu. To znacznie przeciążenia pompy wody urządzenia, które będzie prowadzić do uszkodzenia. Warto również zauważyć, to fakt, że syfon do pralki ma również wąż falista, która rozciąga się od kolana do odpływu kanalizacyjnego. Nie powinno zginać i wznieść się ponad jego otwarcia w syfon. Po dokonaniu takiego montażu należy sprawdzić wszystkie połączenia wytrzymałości i szczelności. Wystarczy wlać wiadro wody w zlewie.

Gdy zainstalowany jest pułapką dla pralki, należy wziąć pod bieżącą wodą. W tym celu konieczne jest odkręcenie się nakrętki, wraz z wężem z zimnej wody. W jego miejsce, przywiązują szczególną tee, który z jednej strony łączy się z samą nakrętkę z wężem (zostanie ona przeniesiona do kranu w umywalce), a z drugiej strony jest dołączony specjalny wodę pralki. Podczas tej operacji nie można użyć taśmy uszczelniającej lub konopie, ponieważ oba związki mają specjalne gumowe podkładki, które mogą być zastąpione nowymi.