170 Shares 6983 views

Dmitry Svetlov: wspaniały pisarz science fiction

Svetlov Dmitry – nowoczesny pisarz science fiction, który stał się szeroko znany dzięki swojemu talentowi. Jego książki są w stanie przeprowadzić każdą książkę w uniwersum fantazji, która jest tak pięknie opisanych przez autora.

Dmitry Svetlov: biografia pisarza

Dymitr urodził się na Białorusi w Mińsku w dniu 10 lutego 1948 r. Jego ojciec miał honorowy tytuł oficera podczas wojny służył na froncie. Ze względów rodzinnych Svetlov miał w 1963 roku przenieść się do Estonii, w Tallinie. Jakiś czas później, Dmitry Svetlov został powołany do służby wojskowej w Tallinie sił morskich. Lat w armii spowodował pisarz tylko pozytywne emocje, i postanowił kontynuować karierę w Tallinie Shipping Company. Równolegle do Dmitrija Swietłowa wchodzi LVIMU Makarow. W 1981 roku Dmitri absolwentem Wydziału Zarządzania.

W 2001 roku pisarz postanowił przenieść się do kulturalnej stolicy Rosji – Petersburgu. Po odejściu na emeryturę w 2009 roku Dmitrij Svetlov zainteresował się literaturą i zaczął rozwijać talent jako pisarz.

Pisarz Dmitrij Svetlov: niepowtarzalny, zapierający dech w piersiach

Niesamowite światy, zabawa, przygoda twisted działki – tak można scharakteryzować historie, które tworzą lżejsze. Dmitry wszystkie książki pisał z duszą. Na rozwój wydarzeń pokazuje, jak bogatą wyobraźnię pisarza. W nim arsenał pisarza wiele historii, ale są dwie serie książek, które najbardziej wyraźnie wyróżniają się od reszty – to „Admiral” i „Norman”.

Seria książek „Admiral”: Sergei niesamowita przygoda

Svetlov Dmitriy Nikołajewicz stworzył cykl składa się z pięciu części.

Pierwsza książka nazywa się „Kapitan-Dowódca”. To opowieść o niesamowitych wydarzeniach, które nastąpiły z oficer marynarki. Budząc się pewnego ranka odkrywa, że bohater pojawił się w Rosji w XVIII wieku. Rzeczywistość, widzi przed nim, bardzo różni się od tej, na której mówiono Radziecki nauczyciel historii. Jakie przygody czekają na bohatera?

Druga część serii – „Skok do sławy.” Po okresie panowania Katarzyny Wielkiej, główny bohater był w stanie znaleźć swój dom. Jego wiedza pomogła mu zdobyć tytuł i tytuł. Nie zatrzymując się tam, bohater nadal wspinać – dostępną wiedzę na jego mocy, aby pomóc w rozwoju przemysłu stalowego i stoczniowego. Bohater jedzie do niesamowitej walce z Imperium Osmańskim …

Trzecia książka nazwano „Flaga nad oceanem.” Głównym bohaterem jest zbliżenie się do organizatorów przewrotu pałacowego w czasach panowania Katarzyny. To on przekonał organizatorów o potrzebie nowych reform, które pociąga za sobą utworzenie Senatu. Jest z tym zaczyna się historia państwa jako monarchii konstytucyjnej …

Czwarta część nazwano „pierwszym wśród równych”. W tej książce, historia nagle zmienia – główny bohater przypadkowo zamienia się na stacji kosmicznej. Był tak chętny do powrotu do swojej rodzinnej planecie, która przypadkowo ożywia wymarłego humanoidalne rasy, zagrażając wszystko, co ma teraz …

Piąta i ostatnia część została nazwana „The Battle of galaktyki.” Podobnie jak w poprzedniej części, fabuła toczy się w przestrzeni kosmicznej. Już wrócił na Ziemię, widzi, że planeta dom jest w bardzo różnym czasie – wszystkie ludzkie życie jest bezpośrednio połączony z kosmosu. Czy główny bohater będzie w stanie znaleźć w domu ponownie?

Seria książek „Norman”: książka z faktami historycznymi

Seria składa się z czterech części, z których pierwsza była „Miś Zamek”. Wydarzenia rozwijają się w Rosji, XIV wieku. Endless War, wydzielenie się ziemi między książętami – w niejasnej atmosferze czasu bohater … Dla niego głównym celem staje się przetrwanie. Ale w jakiś sposób – niech to pozostanie tajemnicą dla Ciebie!

Druga część nazywa się „prawo do orzekania”. Fabuła rozgrywa się w tej samej epoki, ale tym razem bohaterem nie jest łatwym celem – on znalazł się na tronie. Jakie przygody i wydarzenia czekają na bohatera?

Trzecia książka była „prawo miecza”. Przed oczami czytelnika Europie XIV wieku, podczas narodzin królestw i tajnych rozkazów. Po tym jak zwolniono Złotej Ordy i zachodniej miasta Litwy, postanowił uciec do centralnej części Europy. Ale czy on może być zbawiony?

Czwarta książka – "The Black Prince". Rosjanie zawsze miał wielu wrogów. Główny bohater, stając Karelski książę musi chronić swoich obywateli przed atakami złoczyńców. Czy on zapisać cały Słowian na zewnątrz? To wszystko zależy od odwagi i siły księcia …