404 Shares 2545 views

Jak wybrać książkę w języku francuskim dla początkujących?

Dojazd do badania jakiegokolwiek języka obcego, trzeba ustawić się na stałym słownictwa i szkolenia mowy, słuchu i umiejętności graficznych. Najlepiej, najlepiej zacząć uczyć się we wczesnym dzieciństwie, gdy absorpcja fundamentów leksykalnych i gramatycznych zdarza się tak, jakby sama. Psychologowie dzieciństwo jest uważany za okresy wrażliwe, że sprzyja postrzeganiu różnych informacji, w tym języków obcych. Ale jak być w sytuacji, w której, na przykład, francuski potrzebnych w dorosłym życiu, a także zdolności do nurkowania w środowisku językowym nie? Z pomocą podręczników i książek w języku francuskim dla początkujących.


Problemy francuskie propozycje

Mając do czynienia z charakterystyką zakończeń i koniugacji, wiele do czynienia z nielogiczny układ słów i zwrotów w obrębie całych zdań. Na przykład, niektóre przymiotniki są przed rzeczownikiem, a większość z nich są zdefiniowane przez następujące słowa. Pamiętaj, aby przenieść formułę zdania pytające, z permutacji, powtórzeń i intonacji – czasem niemożliwe. Bez użycia mowy w tych konstrukcjach, ryzyko studentów do pozostania w początkowym poziomie języka przez długi czas.

Wyjaśnienia wszystkich punktów spornych, przeszkolonych w zakresie korzystania z czasów, pytań i negatywów będzie tutorial na temat języka francuskiego dla początkujących. Książki i płyty CD są zwykle dostarczane, pomaga usunąć z błędów gramatycznych mowy, nauczyć się słyszeć najczęściej używane zwroty leżał niezbędną podstawę dla dalszych badań.

znaczenie czytania w studium języków

Wszystkie lingwiści i Poligloci dużo czytać. Dlaczego? Po pierwsze, czytanie pomaga zachować pamięć i ciągle powtarzać już nauczył się materiału. Po drugie, nie jest nowy wzbogacenie słownictwa i gramatyki. Trzecie czytanie nawet przystosowane książkę w języku francuskim dla początkujących, czuje rytm języka, to podnosi tempo i styl. W związku z tym, że zaczyna się mówić poprawnie, nie został wezwany przez tłumacza programu.

Słownictwo – ważny etap nauki

Więc jeśli celem nauki języków – posiadanie na dobrym poziomie, potrzeba fikcji. Początkowo będzie to książka w języku francuskim dla początkujących. Wielu nauczycieli szkół i uczelni powinni zacząć od prostych, a nawet zasiłku rodzinnego z krótkich zdań, jasnej fabuły i zabawnych zdjęć. Są to, na przykład, seria o dziecku Nicolas (Le petit Nicolas) René Goscinny i Jean-Jacques Semp. Ten wesoły i psotny chłopiec kochał całym świecie, a książki o jego przygodach zostały przetłumaczone na 37 języków. Innym rozwiązaniem byłoby opowiadania klasycznych i współczesnych autorów, w których nieznane słowa nie są bardzo liczne i przelicza komentarze.

Jakich słów i fraz można nauczyć się z książek w języku francuskim dla początkujących? Po pierwsze, najczęściej używane wyrazy pozdrowienia, pożegnania i podziękowania. Po drugie, nazwy wielu elementów, takich jak żywność, naczynia, ubrania, pogody i innych. W zależności od fabuły książki do czytania w języku francuskim początkowym będzie natknąć się na emocje notacji zawodów, opis terenu lub wygląd. Wszystko to jest bardzo przydatne dla rozwoju słownictwa i mogą być przydatne w każdej sytuacji.

adaptacja literacka

Oprócz opowiadania dla dzieci, można rozpocząć z tzw przystosowanych książkach – tych, których język jest celowo uproszczone lub zmieniony na poziomie czytelników. Fabuła i styl autora pozostaje taka sama. W wyniku dostosowań zwykle znikają przestarzałych słów i zwrotów, które są uproszczone gramatyki, styl staje się łatwiejsze i bardziej nowoczesne. W związku z powyższym, nawet w początkowym etapie masteringu francuskim może zapoznać się z twórczością Juliusza Verne'a, Aleksandra Dyuma, Fransuazy Sagan, Antuana de Saint-Exupery i innych.

Metoda autorskie czytanie ili Franka

Ilya Michajłowicz Frank, filolog rosyjski, który zna kilka języków, stworzył metodę, która pozwala czytać zagraniczne książki z pełnym zrozumieniem. Do tego celu przystosowane część oryginalnego tekstu po każdym zdaniu lub kompletnego myśli włożona tłumaczenia i wyjaśnienia. Poniższy akapit powtarza oryginalny tekst, ale bez wyjaśnienia. Czytanie książek w języku francuskim dla początkujących w ten sposób student uczy się dzielić propozycję w grupy, pauza, gdzie jest to konieczne, oraz podkreślenie słów kluczowych. Do szkolenia umiejętności powinny pracować z obu punktach jednocześnie.

Wskazówki dla efektywnego uczenia się

Dopiero zaczynają uczyć się języka, studenci często muszą szukać w słowniku. Aby nie stracić i nie zapomnij użyteczne słowo, można użyć programów z odstępem powtórzeń, takich jak Anki. Jeśli się go na pamięć kilku kart z fraz lub pojedynczych słów, program będzie je regularnie oferują powtarzam – do tego czasu, aż do ich nauczyć.

Przy zakupie lub pobierania należy zwrócić uwagę na znak „francuskiego dla początkujących”. Lista odcinków książki obejmuje książki dla dzieci, adaptacja literackiego, proste wiersze i opowiadania. Nie od razu podjąć poważną pracę. Co do zasady, literatura dla dzieci znajduje się wiele przydatnych codziennego słownictwa, które mogą być stosowane w każdej sytuacji.

Oprócz wersji drukowanej można znaleźć swoją wersję audio. Szkolenia zarówno czytania i słuchania doprowadzi do szybszego nabywania języka.