256 Shares 8321 views

Co jeśli pływak prędkość biegu jałowego?

Maszyna zatrzymuje zamykającej pierwszy raz, głuchy, prędkość często pływać na biegu jałowym – problem znany większości kierowców, prawda? Na początku wiele paniki, ale po obejrzeniu, że samochód nadal jeździ, uspokój się i decydują się zostawić rzeczy takimi, jakimi są. W rzeczywistości, a nawet jeśli jest to na marne, gdy pływak prędkość biegu jałowego, brak poczucia paniki – bo nic złego się nie stało, wypadek, lub nawet nieco poważne problemy, sytuacja ta nie jest zagrożona. Ale bezczynność nie jest: nawet jeśli pominiemy przeciwnego melteshenie obrotomierz przed oczami dziennych i wielokrotnych prób, aby uruchomić samochód, nie możemy zapominać, że kiedy pęd pływak zakłócony regulacji systemu elektroenergetycznego. Może to prowadzić do zwiększenia zużycia paliwa pojazdu.

Dlatego też, jeśli szybkość pływania, problem ten należy rozwiązać w możliwie najkrótszym czasie. Można to zrobić zarówno w salonie, jak iw domu. Oczywiście, staram się robić wszystko na własną rękę powinien być tylko w przypadku pełnego zaufania do własnych umiejętności.

Ale zanim prowadzić samochód do serwisu lub spróbować zrobić coś na własną rękę, pożądane jest, aby zorientować się, możliwych przyczyn przerwania biegu jałowym czujnik.

Jednym z najbardziej oczywistych i łatwo ustalony z powodu częściowo rozładowanego akumulatora. W obecności tego problemu okazuje, z reguły zaczynają pływać po dodatkowych odbiorników energii: podkładki, piece lub radiowych.

Innym bardzo popularnym powodem – zawór powietrza przechodzą kanister. Także rur przepustnicy może być zablokowany.

Ponadto, awaria czujnika biegu jałowym może spowodować awarię czujnika lub okablowania. Oraz potrzeba wymienić świece zapłonowe może powodować skoki wskazań obrotomierza.

Nawiasem mówiąc, istnieją specjalne urządzenia w dzisiejszym świecie, które pomogą Ci określić, co jest, dlaczego to jest zmienna prędkość obrotową silnika. Z ich pomocą można szybko określić, jaki element jest uszkodzony, a następnie – do naprawy lub wymienić.

Tak więc, z teorii wszystko jest jasne, ale mimo to samochód jest nadal biegu jałowym pływać. Co możemy zrobić w praktyce?

Po pierwsze, powinniśmy starać się dopasować śrubę regulacji. Trzeba zacisnąć, blokując w ten sposób dostęp „nadmiaru” tlenu. Uruchomić silnik, sprawdzić wyniki. Jeśli nic się nie dzieje po zabiegu, można spróbować przyciąć rurę gumową. Do tej czynności potrzebne są dwie osoby – jedna do zaciśnięcia rury szczypce, z drugiej – do monitorowania zmian. Jeżeli po zaciśnięcie rury jałowego wyrównać, usunąć zakleszczony rurę z rurą i określić powietrze pochodzi od końca rury.

Następnie należy znaleźć urządzenia na którym znajduje się rura, z której wchodzi nadmiar powietrza. Wskazane jest, aby znaleźć przyczynę powietrza przechodzi ten instrument i starają się go rozwiązać.

Jeśli wszystkie rury są obcinane, ale żadne zmiany nie zostały zaobserwowane, można spróbować usunąć kanał powietrzny znajdujący się bezpośrednio przed przepustnicą. Zdejmowanie to może być widoczne, że w rurze, która znajduje się przed przepustnica znajduje się otwór. Jego potrzeba podłączyć palcem i poprosić asystenta, aby uruchomić samochód. Jeśli istnieje licznik w samochodzie, prawdopodobnie silnik nie zostanie uruchomiony. Ale jeśli uruchomieniu silnika i obroty nie pływać, trzeba spróbować wprowadzić do zatykania otworu narzędzie do gaźników czyszczenia , wyłączyć silnik, dolać więcej narzędzi i jakiś czas, aby uruchomić silnik. Jeśli po tym nadal pływać prędkości obrotowej biegu jałowego, a następnie blok przepustnicy musi być zmieniony.

Ponadto, wyniki mogą dostarczać czyszczenia zawór odpowietrzania skrzyni korbowej lub powrót do pozycji wyjściowej śrub serwomotor.

Cóż, jeśli próbować naprawić samochód nie daje rezultatów, trzeba iść do serwisu – nie jest powodem do przerwania biegu jałowym jest wyeliminowane.