191 Shares 7954 views

Jak obrócić bieg na prędkościomierza elektronicznego samemu

Według statystyk, każdy samochód w roku rolkach wokół 17.000 kilometrów. Ponadto, na rynku wtórnym, duża liczba samochodów używanych z szybkością około 50 000 km pięcioletnich. W takich przypadkach potencjalni nabywcy nie pomyślał o swoim szczęściu, że nabędzie konia żelaza z takich wskaźników przebiegu. Ale w rzeczywistości, połowa właścicieli samochodów mogą zadawać pytania dotyczące sposobu ukręcić biegać na prędkościomierzu elektronicznej. A wielu po prostu zrobił to przed sprzedażą.


Jak to działa?

Sam nazywa licznik kilometrów licznik kilometrów. On zamontowany miernik prędkości panel. Urządzenie ma elektroniczny sprzęt prędkościomierz, liny, rolki, tak jak w mechanicznego poprzednika. Często wał wyjściowy jest wyposażony CAT optyczny lub magnetyczny czujnik (rzadko można zamontować na kole), szybkość montażu. Następnie dane są przekazywane do elektronicznego urządzenia sterującego, a stamtąd do wyświetlacza. Informacja o przebiegu można przechowywać dodatkowo w kilku bloków pamięci, jako nowego flagowego BMW, Audi, Toyota. Jak obrócić bieg na prędkościomierza elektronicznego z punktu przechowywania kopii zapasowych? Modele te są dość skomplikowane w wartościach odwijania są 7-8 przechowywanie swoich ostatnich punktów danych.

Jak ustawić żądane wartości przebieg?

W pojazdach należących do kategorii cenowej o budżet, odznacz elektroniczny panel metr tarczy i podłączony do wyjścia do diagnozy. Drugi koniec kabla podłączyć do komputera z systemem wcześniejszego oprogramowania. Po, że będzie w stanie przynieść nowe metryki ścieżki. I identyfikacji takich interwencji jest bardzo trudne, ale jeśli właściciel niechlujstwa odkręcić górną i lewy panel uszkodzenia mechaniczne. W tym przypadku wartości skręcania jest prawdopodobne, ale właściciel może ogłosić diagnozy lub w celu zastąpienia elementów oświetleniowych.

Gdy kilka bloków pamięci, ten proces nieco skomplikowane, ale nie dramatycznie. Jak obrócić bieg na prędkościomierza elektronicznego w obecności 6-8 zapasowych punktów informacyjnych? To musi być podłączony do komputera samochodu i za pomocą specjalnego oprogramowania do pracy z wszystkich jednostek – nie można przegapić. W przeciwnym razie istnieje możliwość wcześniejszej realizacji wyświetlany. W rzadkich przypadkach, w celu ponownego ściegu wyłącznika zapłonu lub lutowania nowy układ w jednostce sterującej.

Jak obrócić bieg na prędkościomierza elektronicznego siebie? Potrzebuje wsparcia technicznego i dobrej znajomości systemów elektronicznych. Na specjalistycznych usług to manipulacja nie zajmuje dużo czasu (do 2 godzin).

Są tam samochody, w których niemożliwe jest zwijają?

W tej chwili nie ma samochodów, które nie pozwalają na dostosowanie ilości przejechanych kilometrów. Producenci nie mają powodów do podjęcia sprawy ściśle, wydawania pieniędzy. Życzenia nabywców używanych samochodów nie dbają o nich. Ponieważ przy zakupie należy być ostrożnym i oczekiwać szczęścia i uczciwy sprzedawca.

Jaki jest koszt takich prac?

Curl świadectwo z przedstawicieli sektora publicznego pojazdów będzie kosztować od 1000 do 1500 rubli. Prędkościomierzy nowości obcy samochód będzie kosztować 3000-4000 rubli. Cena może się różnić w zależności od kreatora wiedzy i osobistych wyobrażeń.

Jak określić wartość nawijania kilometrów?

Definicja interwencji ma niskie szanse, ale kierowcy powinni wiedzieć, jak wyglądają elementy wewnętrzne dla danego biegu. Kierowcy i pasażera z przodu można przeforsował też uchwyty są zużyte i zostaną zużyte, które nie są porównywalne z zapowiadanych odczyty przebiegu. Ale właściciele mogą być nieco poprawione salon. pokrycie siedzenia i wymiana długopisy – nie jest zbyt kosztowna procedura. Samo rozpoznanie komputera będzie miał żadnego wpływu. W większości przypadków, przejście pracowników usług przyklejony tag z wartością pokonywany drodze do właścicieli pojazdów świadomych czasu kolejnej wymiany oleju. Na rozbieżności liczby kilometrów na etykiecie i na wyświetlaczu właściciela zostanie złapany na skręcanie. Upewnij się również, aby poprosić o inspekcji serwisowych książka. Jeśli tak nie jest, to istnieje duże prawdopodobieństwo zakłóceń.

Zdajemy sobie sprawę, trochę o kwestii jak skręcać biegać na prędkościomierza elektronicznego, wyjaśnić sytuację i stał się znany ogólnych pojęć. Wybierając używany samochód większą uwagę należy zwrócić na jego stan, kierowcy to inna technologia monitora.

Wartości korekcji Rosyjskiej „Gazela”

W zależności od rodzaju zawodu, kierowcy mogą podróżować samochodów produkowanych w kraju. Bardzo podwozie dla wagonu towarowego – jest „Gazela”. Są też już instalacji magnetetyczna wartość przekazywana sposób. Jak obrócić bieg na elektronicznym prędkościomierzem ( „Gazel Biznesu” diesel)? Musi także być podłączony do instalacji elektrycznej i za pomocą specjalnego programu do wykazują pożądaną wydajność komputera. Połączenie odbywa się poprzez port diagnostyczny. Po sparowaniu program pokaże się na ekranie aktualną wartość, można wprowadzić wymagane. Jeśli chodzi o oszustwo, to może być wykonane przez programistę.

Twist elektroniczny prędkościomierz, aby uruchomić VAZ2114

Tutaj można ustawić kilka opcji połączeń urządzeń elektronicznych od 2001 roku:

  • Panel AP (produkuje Vladimir roślina "Avtopribor", wyposażonego w PIC12C519 mikrochip). Odnotowano przypadki awarii układu. Powodem jest to wada wytwarzania. Ponowna instalacja i Flash programista może wdrożyć oprogramowanie-5. Koszt korekt w warsztatach – 1100 rubli.
  • Elektroniczny system Shetmasch. Za pracę z nią usług poprosił 1.600 rubli.
  • VDO typu urządzeniem elektronicznym. Kreator poprosi o dziełach 1500 rubli.

Za naruszenie pracy własnymi rękami wymaga znajomości elektroniki i urządzeń powiązanych (komputer z zainstalowanym oprogramowaniem). Łączy się z elektroniką samochodu zostały zmanipulowane z kilometrów indeksu. Jak obrócić bieg na prędkościomierza elektronicznego? Riazań mieć wystarczającą obsługę i elektronikę do wykonywania takich operacji. Tutaj można również zakupić z pomocą techniczną, jeśli chcesz zrobić wszystko własnymi rękami.

Oto kilka ogólnych pojęć i kolejność działań. Oczywiste jest, nie każdy miłośnik sztuki zrozumie. Potrzebujemy trochę czasu, aby nauczyć się podstaw elektroniki. Dla tych, którzy są zaniepokojeni kwestii jak warkocz prędkościomierz i przebieg samochodów, ze względu na działanie sprzętu i demontażu połączenia.

Jak podłączyć

Kolejność wykonywania połączenia:

  1. Odkręcić i zdjąć tylną pokrywę deski rozdzielczej.
  2. Zapewnić niezawodne mocowanie przewodów łączących do punktów kontaktowych.
  3. Aby nawiązać połączenie, kabel zasilania i włącz go. Po tym należy wykazać wartość bieżącą.
  4. Wykonaj operację do podłączenia zasilacza do złącza LPT komputera.
  5. Inicjowanie rozpoczęcia programu.
  6. Naciskając klawisz „F6” zostanie odczytana odczyty przebiegu „F7” – można podawać do żądanej wartości. Następnie należy nacisnąć klawisz „Enter” i można zamknąć program.
  7. Przytrzymaj zasilanie i zebrać to wszystko z powrotem. Teraz, gdy pojazd jest uruchomiony na liczniku będą nowe wartości metę.

Powody skręcania prędkościomierzy

Liczba kilometrów samochód jest jednym z głównych kryteriów wyboru. Nasuwa się pytanie, jak warkocz prędkościomierz i dlaczego to zrobić. wszystko jasne, z pierwszej połowy. Ale o to, dlaczego? Wszystko polega na tym, że sprzedający po prostu chcą zarobić więcej pieniędzy na sprzedaży. Osoby biorące udział w sprzedaży samochodów, zobaczyć go jako dochodowy biznes. Za granicą, samochody robią lepiej i są dobre drogi, więc nie wizualnie określić wysoki przebieg. Sprzedawcy dostosować jego wartość dla klienta i pomóc dużo pieniędzy. Jest również często możliwa awaria kilometrów od systemu rachunków i nieprawidłowe wyświetlanie wartości. Powodem tego może być przerwa w zasilaniu z akumulatora. W takim przypadku, może być również konieczne, aby zmienić wartość przebiegu.