140 Shares 8406 views

Astrologiczna zgodność Leo i Strzelca: walka o temperamenty czy piękna miłość?

Od czasów starożytnych astrologowie czytelniczyli los człowieka poprzez jego zodiakalną konstelację. Szczególnie popularne było przewidywanie charakteru relacji międzyludzkich między dwoma ludźmi urodzonymi pod jednym z konstelacji zodiakalnych. W tym artykule jesteśmy zainteresowani dwoma znakami Zodiaka – Leo i Strzelca. Dowiedzmy się, co im przygotowała przygotowana przez nich miłość.

Astrologiczna zgodność Leo i Strzelec

Leo Mężczyzna + Kobieta Strzelecka

Taki sojusz jest bardzo odrażający i żywy. O nim można umieścić całe legendy. Ich małżeństwo jest bogate w różne wydarzenia: zazdrość, namiętna miłość, bitwa o temperamentach … Relacje z takimi partnerami będą bardzo nudne od samego początku. "Statek" swoich uczuć będzie trzymał się "na powierzchni" tylko dzięki wielu podobnym cechom ich postaci.

W przeciwieństwie do przewidywań wszystkich filozofów i gapiów, małżeństwo i domowa zgodność Leo i Strzelec będzie stanowić rozwiązanie harmonijne. Będą szczęśliwi. Jeśli jednak para chce utrzymywać takie relacje przez wiele lat, to na pewno muszą wziąć pod uwagę intuicję i mądrość podczas rozwiązywania pewnych problemów. Relacje między Leo i Strzelecem opierają się na autorytecie pierwszego i są poparte mądrością drugiego: mężczyzna Leo jest liderem, a kobieta Strzelecka jest nauczycielem potrzebnym takich tak znanych osobistości jak Lwy.

Kobieta-Lew + człowiek Strzelec

Zgodność astrologiczna Lew i Strzelców w tym przypadku może być uznana za idealną! Faktem jest, że obaj partnerzy pasują do siebie z wielu powodów, wśród których są wspólne życiowe zainteresowania i podobny temperament. Mężczyzna i kobieta w tym przypadku będą w stanie stworzyć bardzo silny, a nawet udany, tandem w tych lub tych hipostazach życia: biznes, kreatywność, nauka. Wszędzie one pójdą o krok naprzód od swoich konkurentów. Mądrości i siły duchowe nie posiadają tej pary! Będą oklaskiwani przez innych, będą równi, weźmie przykład z nich.

Miłość do Leo i Strzelca to ta, o której napisano wiele pięknych powieści, które uwielbiały wysokie relacje silnych i dumnych ludzi – takich jak kobieta Leo i człowiek Strzelec! Partnerzy zawsze dbają o swoje uczucia. Zrobią wszystko, aby ich relacje nie stały się nudne i rutynowe. Ci ludzie biorą udział w różnych przygodach, zmieniają miejsca zamieszkania, szukając kreatywności i tak dalej. Wszystko to dzieje się aż do "upadku" w "bieg" życia

Seksualna zgodność Leo i Strzelca jest piękna, ich relacje fizyczne są bogate i nasycone różnymi fantazjami. Łóżko będzie ich pojednaniem w tych lub innych kłótniach, skandalach, kłótniach. Życie seksualne obu partnerów jest gwarancją ich osobistego szczęścia rodzinnego. Nigdy nie dowiedzą się, czym jest "codzienne życie", dlaczego musisz zmienić się nawzajem i tak dalej.

Jedyną rzeczą, która może zrujnować małżeństwo między mężczyzną Strzelca a Lewą kobietą, jest brak jakiejkolwiek kreatywności i wyobraźni, przekształcając ideał w kompletną i bezsensowną rutynę. Dlatego partnerzy powinni wspólnie pracować nad opracowaniem wspólnych celów, do których jest tak miło iść razem – pod ręką!