719 Shares 7441 views

Sen nie jest radością: alternatywną interpretacją, jak wygląda turd

Prawdopodobnie każdy z nas zna najczęstsze wyjaśnienie tego, o czym marzę gówno. Oczywiście, aby zarobić zyski! Pamiętasz, jak zwykle mówisz o pieniądzach? Zgadza się, nie pachną! Ale w naszym artykule rozbijemy istniejący widok na kawałki i całkowicie zabijemy niepotrzebne stereotypy! Jak? Teraz dowiedz się!

Interpretacja ogólna

Odchody człowieka i zwierząt, widziane przez nas we śnie, prawie zawsze zysku i zysku. Jeśli ślepo podążasz za tym, to w każdym razie nie musisz wysiłku, a wszystko opiera się na banalnym szczęściu. Ale nie wszystko jest tak proste, przyjaciele! Istnieje wiele alternatywnych interpretacji tego, co gówno marzy o! Chodzi o nich, porozmawiamy dzisiaj!

Jaki jest marz o poopie. Interpretacja alternatywna

Sonnik Miller

Gustav Miller, w swoich późniejszych interpretacjach "marnych" marzeń, nalega, abyśmy poważnie potraktowali ten gówno. "Nie wypisz odchodów dla zysku z pieniędzy!" "Panowie!" Mówi naukowiec. Faktem jest, że w rzeczywistości może to oznaczać twoją przebarwioną reputację, możesz być oszukany lub znieważony przez honor. Jeśli we śnie marnujesz się w gówno – nauczysz się strasznego tajemnicy, którą odejdziesz od siebie. Jednak wszystkie ukryte rzeczy stają się oczywiste …

Sonny Longue

Jak myślisz, dlaczego marzysz o gówno, na które przypadkowo się poślizgniesz? To, moi przyjaciele, są ostrzeżeniem! Pilnie potrzebujesz zmienić swoje poglądy i zasady życia. W przeciwnym razie nie można uniknąć wielkich strat! Jeśli wyrzucisz się z toalety lub do pit-strzeż się! Spało to wielu psychologów (a także Miller) nazywane zespołem stajni Augean: możesz zostać okradziony za porządek, pozostaniesz w ubóstwie i ubóstwie.

Księga Miłości Meneghetti

W tej książce snów znajduje się alternatywna interpretacja tego, o czym marzy gówno. Odchody kota – małe oszustwa finansowe od wrogów, gówno psów – na spotkanie z byłymi kolegami z klasy, które zakończą się wielkim skandalem! Jeśli jest to odchody ptaków, wówczas odwiedzą Cię krewni, którzy będą musieli spędzić sporo pieniędzy. Jeśli we śnie widać gówno rozrzucone po rogach, rozmazane na ścianach, a następnie nie przynoszą z Tobą dużych pieniędzy w najbliższych dniach, a także nie grajcie pod żadnym pretekstem. Możesz pozostać w stanie bankructwa.

Książka o rodzinie

Strzałki Poo w naszych snach przypominają pewne problemy osobiste, na przykład w sferze intymnej. Własne gówno jest symbolem oszczerstwa, utraty i kłopotów. Marzenia, w których starasz się wyblakły, ale brudne w swoim gówno, powiedz, że wkrótce ciemna strona twojego życia stanie się publiczna, przynosząc znaczne straty moralne i całkowicie oszołomienie Twojej reputacji. Jeśli marzysz o tym, jak tarujesz drugą osobę (a nie dziecko!), Wkrótce weźmiesz udział w niepewnej sytuacji, z której nie będzie łatwo wyjść. Jeśli odczuwasz ostry zapach odchodów – pomyśl o tym, ponieważ w rzeczywistości parzenie jest ogromnego skandalu przeciwko tobie.