532 Shares 9665 views

Najbardziej miły i mądry pies – Nowa Fundlandia

Nowa Fundlandia – bardzo znana rasa psa. Ten uzyskany przez kanadyjskiego rybaków rasy jest często określany jako nurek, który nie jest całkiem poprawne. Nurek – rodzaj Nowej Funlandii, który jest domem dla ZSRR. Rasa ta charakteryzuje się doskonałym zrównoważonym charakterze, który jest odpowiedni dla rodzin z małymi dziećmi.


Opis gatunków

Warto zauważyć, że jest to bardzo mocny i duży pies. Nowa Fundlandia ma grube, lekko falowane płaszcz i podkładu, między palcami on ma ucho. pomieszczenia dla zwierząt powinny być muskularne o silnych nogach. Kolor – czarny lub brązowy, czasem z białymi wstawkami na piersiach i nogach. Waga zwierząt może osiągnąć 68 kg, wysokość – 71 cm długość życia – ok. 8-10 lat.

Pies Newfoundland mogą być trzymane w mieszkaniu, ale na pewno trzeba dobre ćwiczenie.

charakter

Zwierzę – wszystko jest dobroć, opiekuńczy i ciekawość. W tej rasy skupiliśmy wszystkie najbardziej pozytywne cechy, które mogą mieć tylko psa. Nowa Fundlandia dogaduje się dobrze z innymi zwierzętami, więc to doświadczenie, że będzie ścigać kotów lub innych psów, nie jest to konieczne. Taki dobroduszny zwierzę nie jest w stanie skrzywdzić żadnej żywej istoty, dzięki czemu można utrzymać rodziny Nowej Funlandii, który nawet mieć dziecko. Ten długowłosy gigant, bardzo przywiązany do wszystkich członków rodziny i zaczyna czuć się bardzo samotny, jeśli ktoś stracił życie.

Nie nadaje się przedstawiciel tej rasy i chronić, jak on nie potrafi szczekać. Chociaż nawet bez zastraszania głosem straszyć nikogo, mało kto odważy się przyjść do giganta jak Funlandii. Pies jest bardzo wrażliwy na krytykę i podniesionych głosów, więc nie ma ostre metody treningowe podczas pracy z nim są niedopuszczalne. Podczas szkolenia te zwierzęta uzyskując łatwo, lubią się bawić. Często, próbując zadowolić właściciela, pies próbuje odgadnąć, czego oczekuje się od niego, zanim usłyszysz polecenie.

Nowa Fundlandia rasa psa ma jedną cechę – te olbrzymy nie są obojętni wobec procedur wodnych. Widząc żadnej wody na horyzoncie, psy natychmiast biec do kąpieli. Jeśli nie chcesz wychodzić z mokrą zwierzęcia, należy rozważyć tę chwilę, zbierając na przykład przy nabrzeżu.

Inną słabością pet – uwielbia podróżować. Wycieczka do jakiejkolwiek formy transportu większość zwierząt nie jest przyjemność, ale w Nowej Funlandii jest gotowy do podróży ze swoim ulubionym przyjmującego nawet cały świat.

pielęgnacja

W odniesieniu do opieki nad psem, największe wyzwania będzie płaszcz. Te zwierzęta przelał prawie przez cały rok, i aby uniknąć splątania grube włosy, ty czesać czworonożnego przyjaciela 4 razy w tygodniu za pomocą szczotki z włosia sztywnych. Szczególnie kłopotliwe Funlandii jest wiosną i jesienią, ponieważ w tym czasie całkowicie rozładowany podkładową.

Nie ma potrzeby, aby wykąpać psa często, pomimo faktu, że woda jest bardzo lubił tego psa. Newfoundland ma płaszcz z naturalnych substancji, które pozwala na prawie zwierząt brudna i mokra. Do pielęgnacji psa zaleca się używać suchego szamponu.

Nowa Fundlandia skłonność do otyłości. Aby zapobiec osadzaniu się dodatkowych kilogramów, wymaga długotrwałego wysiłku. Ponadto, psy tej rasy nie jest zbyt skłonny do aktywnego trybu życia. W towarzystwie osoby są zadowoleni iść na spacer, ale same w sobie nie są zbyt chętnie pojedynek.

Wielu właścicieli powiedzieć, że to zwierzę jest często ślinić. Jednak wadą wydaje się najbardziej nieistotne w porównaniu z wielu zalet posiadanych przez psa. Nowa Fundlandia – to naprawdę jest wspaniałe jeden dla wszystkich członków rodziny. Przerwanie wybór na tej rasy, pewni, na pewno nie pożałujesz.