834 Shares 3942 views

Kompatybilność Taurus i Pisces

Związek Taurusa i Ryb uważany jest za jednego z najbardziej udanych. Są niezbędne dla siebie jako ziemia wodna i jako woda na ziemię. Ponieważ Ziemia jest zbiornikiem na zbiornik, tak silny, niezawodny Taurus staje się solidnym wsparciem dla Ryb. Z kolei romantyczni i wrażliwi Rybacy stają się dla przyziemnych oznak świeżej wody źródlanej, zdolnych do karmienia i życia nawet najgorszej ziemi.


Kompatybilność Taurus i Ryb nie jest zła, ale w doskonałych relacjach mogą wystąpić konflikty. W związku z tymi oznakami problemy pojawiają się na tle różnicy w ich postaci. Ryba duszy nie zawsze ma pragmatyczne podejście do życia Taurusa i może być podrażniona przez nadmierną emocjonalność Ryb. Zgodność Taurusa i Ryb jest odzwierciedleniem wzajemnego oddziaływania dwóch elementów: ziemi i wody. Ziemia może wyschnąć z powodu braku wody – dzieje się tak, gdy ryba staje się zamknięta i obojętna. I woda może uciec z wybrzeża bez wystarczającej uwagi i od boku Taurusa, a Ryba może po prostu odejść.

Zgodność Taurusa i Ryb może być bardzo obiecująca ze względu na harmonię, która panuje w łóżku tych oznak. Rozumieją się dobrze i starają się robić wszystko, aby partner był dobry. Ale ci, którzy są przyzwyczajeni do poświęcania się Ryby, często dają bardziej powściągliwy Taurus bardziej w kategoriach moralnych i fizycznych. Z kolei Taurus podziękował Ryb za ich oddanie wzajemnej wierności i wytrzymałości seksualnej.

Taurus kieruje Wenus, planeta odpowiedzialna za piękno i harmonię. Dlatego znalazł się pod hipnozą atrakcyjnych, kobiecych i dotykowych Ryb. Rybki są jednak różne, a niektóre z nich potrafią opanować ufający Taurus wokół palca. Taurus nie przyjmuje cudzołóstwa i kłamstw, więc jeśli odkryje się oszustwo, ryba prawdopodobnie nie pomoże jej pięknym oczom wypełnionym łzami, a ona nie ucieknie z wściekłości gorącego byka. Aby Taurus i Ryby odniosły sukces, oba te znaki powinny być wierne sobie nawzajem.

Ryby i Taurus to dwa objawy, które są przeciwwskazane przez długi czas razem. Ryba może po prostu się nudzić, a ona zacznie szukać sposobów na zabawę, co jest mało prawdopodobne, aby zadowolić Taurusa. Taurus szybko zaczyna tracić temperament, obserwując sposób, w jaki Ryba szuka możliwości wypływania. Aby te dwie rzeczy mogły być razem, często powinny się wyruszyć na różne imprezy, spotykać się z przyjaciółmi i mieć jakieś hobby.

Horoskop zgodności Pisces and Taurus wskazuje na pomyślny rozwój romantycznych relacji i wielką szansę na długie małżeństwo. Kiedy są dzieci w tej rodzinie, problemy wzrosną, ale oba te znaki mogą stać się wspaniałymi rodzicami. Ryby wychowują swoje dzieci, a Taurus, wręcz przeciwnie, będzie ścisłym, ale sprawiedliwym rodzicem.

Ta para czeka na spokojne i mierzone życie, zapewniając dobrą sytuację finansową. Ponieważ Ryby naprawdę nie chcą pracować, odpowiedzialność za budżet rodzinny leży całkowicie na ramionach solidnego i ugruntowanego Taurusa na ziemi. Dlatego lepiej, gdy w takim związku Ryba jest kobietą, a Taurus jest mężczyzną.

Najprawdopodobniej te dwa połączą się z bardzo przytulnym gniazdem, w którym będą czuć się komfortowo – zarówno Taurus, jak i Ryby kochają piękne rzeczy i komfort domowy. Będą podróżować razem do morza, cieszyć się zachodzącym słońcem, a wtedy Taurus i Ryby mogą stać się najszczęśliwszą parą na Ziemi.

Nie będą w stanie uniknąć sporów i konfliktów, ponieważ ich poglądy często nie są zbieżne, ale dzięki delikatności i zdolności Ryb do zgody w harmonii harmonii może przyjść ponownie. Lojalność, zgodność, wzajemne zaufanie obu partnerów są kluczem do bezchmurnego szczęścia tej wspaniałej pary.