769 Shares 3109 views

Samiec alfa lub alfach: kto to jest?

Wszelkiego rodzaju ludzkiego Manipulation Program świadomość spacery szybkim krokiem po całej planecie, a coraz to nowe terminy pojawiają się w codziennym użyciu. Bitard, fobia społeczna, alfach … nie wiem wszystkiego, co jest neurolingwistyczne programowanie (NLP) lub pik-up, ale słowa i koncepcje tych systemów psychologicznych na ustach.

Samiec alfa – nowoczesny wzór do naśladowania

Jednym z popularnych pytań brzmi: „Alfach – kto to jest?” W rzeczywistości oznacza to słowo, czy jest to fikcyjna określenie, czy ma on podstawy naukowe?

Alfach (lub samiec alfa) – słowo, które ma przyjść do nas z biologii i życia świata zwierzęcego. Wszystkie zwierzęta płci męskiej (samce), które współistnieją w opakowaniach nie są równe. One-animals „mężczyźni” superior siła, agresja lub nasilenie pierwotnych i wtórnych cech płciowych podobnych. Zwierzęta, najbardziej agresywne i wielokrotnie udowadniając swoje siły i umiejętności zawodników i innych członków stada, naukowcy zwani mężczyźni alfa.

Alfabetu greckiego jest bardzo aktywnie wykorzystywane przez badaczy w celu przypisania tytułów. Jego pierwsza litera – alfa (α), ponieważ jest ona wybrana do wyznaczenia „najbardziej najbardziej” męski. Zwierzęta alfacham gorszy, ale wciąż lepszy od innych zwierząt wzdłuż mocy lub innych znaków, zwanych samców beta (beta). I tak dalej. Istnieją nawet członkowie znak (co) omega – to jest większość bramek u zwierzęcia opakowanie, kruchej, chorowity, która odnosi się do najbardziej mdły jedzenie, i nie jest prawdopodobne, aby przypadają samic.

Samce alfa w królestwie zwierząt

Jak można żyć – alfa, beta i innych mężczyzn? Alfach – kto to jest? Stała liderem i przywódcą? Lub przejście z „kasty” do innej? Przede wszystkim warto zauważyć, że, oczywiście, największe korzyści są mężczyźni alfa. Jest to rodzaj liderów, którzy określają kierunek paczki. Dostają najsmaczniejsze jedzenie, ponieważ sami zdecydować, co mają. Ponadto mężczyźni alfa wybrać swoje „panie”, aby kontynuować wyścig. Jednak, aby posortować je sami nie muszą – kobieta alfachey siebie biorąc pod uwagę jak najlepsze ojców dla ich przyszłego potomstwa.

Jakie są wady życia w takich właśnie przedstawiciele silniejszej płci, nawet w świecie zwierząt? Nietrudno się domyślić, że inne zwierzęta (trochę mniej silne, dorasta męski) znak na miejscu lidera. Dlatego od czasu do czasu alfach udział w śmiertelnych walk o przestrzeń z samców beta.

Tu leży odpowiedź na pytanie, czy jest możliwe, aby stać się beta-samiec alfa. Jest to możliwe, jeśli okaże alfachu beta i pakować swoją wyższość w tym meczu. Co do losów omega-męskich, to jest do pozazdroszczenia. Oni nigdy nie przenieść się do pierwszej kategorii, a jest ono nierozerwalnie związane biodegradacji. Z niektórych jest to strona Plus – zwierzęta te nie uczestniczą w pojedynkach i może prowadzić spokojne życie, mierzony. Ale u zwierząt innych kosztowności, jeden z głównych czynników instynkty – to instynkt rozmnażania. Kobiety mają prawo do wyboru i nie chcą obcować ze zwierzętami niedołężne lub słabych – znowu, to jest wrodzona natura.

Dlaczego niektóre zwierzęta rodzą alfa, podczas gdy inni są zmuszeni uzupełniać istnienia omega? Alfach – kto to jest? Urodził się być liderem lub szczęściarzem, który otrzymał ten zaszczyt? Nie całkiem prawda słowo „urodzony”, ale raczej są te lub inne w trakcie życia. Wszystkie młode rodzą się w zasadzie takie same, z wyjątkiem niewielkiej liczby osób, które są ranne po urodzeniu. Ale dalszy rozwój młodego jeden pochodzi z różnych schematów. Niektórzy – aktywne i ciekawskie, wszyscy włożyli swój ciekawy nos, wystarczy znaleźć jedzenie i jeść prawidłowo. To jest – potencjalne mężczyźni alfa. Dzieci trochę mniej aktywne, ale to samo niespokojny i znęcających może stać się beta. Omega może urodzić się całkowicie zdrowe, ale tracić żywotność podczas dojrzewania. Inna opcja: małe zwierzę nie otrzymuje wystarczającej ilości żywności i słabnie i niedopracowane. No to do walki o najlepsze miejsce w słońcu?

A my nie?

Nie przypominają relacji ludzkiego społeczeństwa? Nawet bez techniki pick-up zawsze były i nie są rozpoznawane (lub rozpoznawane) liderów, znęcających macho. Co współczesny człowiek-alfach? Zdjęcia pokazują nam pompowana szkliwione krasavchikov otoczony kobietami i drogich samochodów. Wiele osób uważa, że dlatego, że wygląda prawdziwy zdobywca kobiecych serc. Jednak ten wzór nie jest wskazaniem, że osoba za to alfach: zdjęcia niemiłosiernie zniekształcać rzeczywistość. W ludzkim świecie, gdzie nie ma prawdziwej walki o władzę, moc dawno zeszły na drugi plan, a nawet dalekiego zasięgu. Znacznie ważniejsze są pieniądze, to jest możliwe, by nabyć znaczenie w społeczeństwie.

Alfach ludzi na świecie

Nowoczesny miejski alfach – kto to jest? To jest człowiek z tymi samymi objawami, który charakteryzuje się przez samca alfa w świecie zwierząt. To jest to samo jedzenie, pozazdroszczenia i szanowany miejsce w „opakowaniu” najpiękniejszej „żeński”, który właśnie polowanie na jego uwagi. Który pasuje do tego opisu? Z pewnością nie jest sportowcem i sportowcem, lecz biznesmen, polityk, oligarcha … potężny mężczyzna, choć nie pod względem siły fizycznej. Społeczeństwo ludzkie jest outplayed prawom ewolucji i natury, a najsłabszy słaby omega możemy działać jako alfacha prawnej. Więc pytanie „co robi alfach we współczesnym społeczeństwie” nie ma odpowiedzi logiczne i nie podlega prawu przetrwania najsilniejszych.