442 Shares 2593 views

Jak całować – instrukcje użytkowania

Zbliżenie z ukochaną osobą! Ekscytujący moment, kiedy ogarnia dreszcz przyjemności ciała, które nigdy nie zostanie zapomniane. Ale pierwszy pocałunek może się nie powieść, jeśli są przytłoczeni z podniecenia i strachu.


Jak pocałować, jeśli jest to pierwszy raz?

Kwestia ta jest przedmiotem zainteresowania wielu miłośników, którzy nie mieli takiego doświadczenia. Ale to jest łatwe do opanowania, a nawet całkiem proste. Musimy stworzyć romantyczną atmosferę. Chcesz, aby Twój pierwszy pocałunek niezapomniany do końca życia. Ostatnie rzędy siedzeń, piękno parku czy kolacja przy świecach atmosfera sprawia, romantyczna, w której nie zapomnę mojego pierwszego pocałunku.

Nie jest konieczne, że pierwszy pocałunek był nagły. Lepiej jest, gdy obie zostaną przygotowane. Są ludzie, którzy lubią eksperymentować i chętnie nagłego pocałunku, ale nie trzeba podjąć ryzyko i dokonać takich nagłych niespodzianek.

Głównym błędem – jest ucisk i napięcie. Kiss – to sposób na dobrą zabawę i dostarczyć ją do partnera. Musisz być wyzwolony, a kiss – delikatne, miękkie i przyjemne.

Oddycha. Nie dać przyjemność swojej ukochanej z pocałunkiem po wypiciu alkoholu, dymu lub po zjedzeniu cebuli, oprócz nie można zrobić jak najlepsze wrażenie.

Umiejętność porozumiewania się pocałunkiem. W przerwach między pocałunkami mówić słodkie słowa partnera abalone.

Jak się całować z językiem.

Dużą rolę w pieszczotach miłośników grał namiętnie całować, gdy zdarza się prysznic spotkanie. Najważniejsze z tym pocałunkiem podane pełne emocji i pasji. Pierwsze dotyka wargi powinny być miękkie, a następnie poddania ich wyobraźnię. Wydać języka z podniebieniem swojego partnera, ssać na wardze. Usta kochanków łączą się i są wchłaniane przez skórę partnera.

Instrukcje, jak się całować faceta.

Każda kobieta martwi się o tym, jak się całować faceta, więc szybko topi się i trwale zapamiętać ten pocałunek. Jeśli nie chcesz, by pocałować faceta, ale po prostu chcą zadowolić go, że pocałunek nigdy nie będzie szczera i pasjonująca, ile potrzeba. To nie pomoże nawet ponownie przeczytać mnóstwo literatury na temat „Jak całować namiętnie.” Jeśli jesteś zakochany i chce połączyć się z ukochanym w pocałunku, to masz namiętny, prawdziwe i piękne. Ważne jest, aby wybrać odpowiedni moment, we właściwym czasie i we właściwym miejscu. Ale, jeśli jesteś miłośnikiem eksperymentując, można sprawić niespodziankę ulubionym, pocałować, ale istnieje również potrzeba, aby spojrzeć na sytuację. Gdzie jest Twój ulubiony, opowiada jakąś ciekawą historię, i trzeba „zamknąć” pocałunek może on postrzegać jako brak szacunku i nie docenić dar swój.

Jak całować dziewczyny.

Twoja dziewczyna nie jest bardzo przyjemne, gdy „vorvotes” w ustach. Nie ma potrzeby się spieszyć, inaczej będzie myśleć, że trzeba tylko kontakt fizyczny. Spojrzeć jej w oczy, wziąć za uchwyt i delikatnie dotykać wargi. Byłoby bardzo romantyczny, jeśli wziąć twarz dziewczyny w dłoniach. Dotknij go przez chwilę, spaść i być cicho, odejdź. Tak więc zostawić małą sprawę, że wykorzysta Kobieta czeka na następne spotkanie i następnego pocałunku.

Rodzaje pocałunków i ich historii.

Próbując zrozumieć historię pocałunków nawet Platon sam. Jego myśli są następujące: w dawnych czasach człowiek był jak balon, który miał dwie głowy, dwie pary rąk i nóg, ale to był arogancki i Zeus bardzo zły i dzieli go na dwie połówki. To jest tylko poprzez pocałunek 2 dusze są zjednoczone.
Autor Nie znaleziono pocałunki. Pocałunek nie wymyślił, ale istnieje tak wiele rodzajów pocałunków – miłości, pasji, oferty, itp Zawsze być uczciwym wobec siebie i ze swoim partnerem, a twój pocałunek będzie niezapomniany i szczery.