763 Shares 7543 views

Jak zachowywać się w łóżku z mężczyzną. 10 wskazówek dla pierwszego doświadczenia seksualnego dziewczynki

W życiu każdej młodej dziewczyny, prędzej czy później przychodzi bardzo szczególny i ważny moment, kiedy zdecydowała się spędzić noc z ukochanym mężczyzną po raz pierwszy. Jest oczywiste, że jest to bardzo ważny krok, czyli bliżej wybiera nie tylko fizycznie, ale również psychicznie. I całkiem naturalnie, jakby martwi. Po tym wszystkim, w większości przypadków, że dziewczyna nie wie, jak zachowywać się w łóżku z młodym mężczyzną.


Teoria pozostaje teorią, ale gdy przychodzi do praktyki, niezdarny działania mogą zepsuć pierwsze wrażenie jest nie tylko jej, ale również partnerem. Oto kilka wskazówek dla „początkujących”, które pomogą zrobić pierwszy doświadczenie delikatny, namiętny i niezapomniane.

  1. Nigdy dokładnie zastanowić się nad scenariuszem, bo w zasadzie wszystko jedno, wszystko okaże się w szybkich instynktów. Romantyczne impulsy rzadko nadają się do wstępnej analizy, więc nie staraj się przestrzegać pewnych zasad wymyślonych. Być naturalne i zaufać własnemu instynktowi.
  2. Nie powinien być nadmierny ucisk, gdy ręce swojego partnera zacznie zdejmują ubrania. Uwierz mi, jeśli już zaczął relacji, mężczyzna jest zdecydowanie postawił sobie, że dziewczyna odpowiada jego gustom.
  3. Nie wiem, jak zachowywać się w łóżku z mężczyzną? Wtedy po prostu odwzajemnić jego działania. Nie ma potrzeby, aby wymyślić coś specjalnego. Wystarczy do wzajemnych pocałunki i uściski przetargowych, głaszcząc. Można również uruchomić rozpinać mu koszulę, delikatnie dotykając ręce do eksponuje męski tors. Czy jest coś bardziej przyjemne i ekscytujące niż ciało ukochanej jeden facet?
  4. Pozwól mu pieścić Cię bez przeszkód. Nie trzeba się kurczowo ściskać kolana lub pokrycie klatki piersiowej. Sex – nie jest to jakiś horror i przyjemności, która jest celem partnera. Kocha cię i twoje ciało chce być jak najbliżej, aby doprowadzić swoją dziewczynę naprawdę nieziemską przyjemność. Więc nie wstydź się, zaufaj ręce.
  5. W żadnym wypadku nie milczeć o dyskomfort, jeśli młody człowiek jeszcze nie wie dokładnie, jak się zachować. W łóżku z dziewczyną mógłby być po raz pierwszy, ale po prostu boi się do tego przyznać. Delikatnie zabrać rękę podczas pieszczot nie rozkoszował i wysłać do siebie z powrotem do miejsca, gdzie chcesz się czuć w dotyku. W każdym razie, to nie jest konieczne, aby cierpieć i milczeć, jeśli Twój partner działania nie przynoszą przyjemność albo nawet dostarczyć nieprzyjemnych doznań.
  6. Nie bój się zrobić jakąś pomyłkę. Najlepiej, człowiek musi być świadomy faktu, że doświadczenie seksualne jest dla ciebie nowa, i wziąć pod uwagę fakt, że nie może wiedzieć, jak zachowywać się w łóżku z facetem. W każdym razie on zrozumie, jeśli kobieta nie będzie szczególny zapał i będzie trochę pasywny. Po tym wszystkim, że dziewczyna jest wciąż tak wiele do być znany.
  7. Nie ładuj się z ideą, jak zachowywać się w łóżku. Nadmierne napięcie będzie miało negatywny wpływ na postrzeganie, nawet jeśli twój partner będzie oszałamiający przystojny mężczyzna z dużym doświadczeniem. Słuchaj powszechne, ale skutecznych porad. Po prostu odpocząć i dobrze się bawić.
  8. Podjąć właściwą postawę do pierwszej penetracji był jak bezbolesne, jak to możliwe. W tym celu wskazane jest, aby umieścić pod tyłek czymś miękkim nieznacznie podnieść go (na przykład, mała poduszka), nogi zgięte w kolanach, lekko rozpuszcza się w dłoni i dociskany do klatki piersiowej.
  9. W żadnym wypadku nie panikuj jeśli pierwsze doświadczenie będzie bolesne. Tak wrodzona natura, że była to dziewczyna na pierwszy seks powoduje niedogodności. Jeśli ból staje się nie do zniesienia tylko, poproś partnera, aby poczekać trochę dłużej, więc można odpocząć.
  10. Wreszcie, nie waha się przypominać człowieka antykoncepcji. Pytanie, jak zachowywać się w łóżku, jest nie tylko prawidłowo poświęcić ukochanej osoby, ale także w swoim wzajemnego bezpieczeństwa. Pamiętaj, że nie jest to wskazanie rozwiązłość. Jeśli człowiek nie chce korzystać z ochrony, nie idź w ślad swoich argumentów. Po tym wszystkim, w końcu, ciąża spadają głównie na barki kobiet.