180 Shares 5955 views

Dostępne na intymne: co ananizm

Przyjemność seksualna nie jest tak dawno temu wyszedł z szyjki „zakazane” i stał się wolnym społeczeństwie domena postsowieckich. Chociaż bardziej i teraz pojęcie „moralności”, „opinia moralne” i Kościół są sprzeczne z realizacji prawa człowieka do zaspokojenia swoich naturalnych potrzeb. A co powiedzieć na przykład o wydarzeniach z pięćdziesiąt lat temu! Szczególnie ambiwalentny następnie do masturbacji.


Termin i historia

Co jest ananizm teraz wie każdy nastolatek, choć bez użycia terminu w aktywnym głosem. Ten masturbacja, seksualne samozadowolenie przez podrażnienie narządów płciowych. Można to zrobić obiema rękami i specjalne przedmioty, takie jak seks zabawek lub imitacji. Masturbacja mężczyzna może kiedykolwiek w pełni doprowadzić się do orgazmu, albo bliżej do tego. Często wykorzystują masturbację jako część seksu grać pary heteroseksualne lub homoseksualne.

Na pytanie, co jest ananizm i jaki jest jej wpływ na organizm człowieka, lekarze nie wrócić. Debata o jego zagrożeniach i korzyściach nie przestają tego dnia. Większość opinii były negatywne. moralności publicznej, a także Kościół potępił masturbację. Masturbacja uznana niezwykle szkodliwe, haniebne zjawiska, przyczyną różnych zaburzeń psychicznych, a nawet impotencję w przyszłości. W związku z tym, co ananizm nastolatki dowiedział się od siebie, ponieważ mają do czynienia z około 10 lat później. Zwykle występuje w okresie dojrzewania, gdy korpus znajduje się w trakcie aktywnego działania hormonu. Nie jest w stanie zaspokoić rosnące pragnienie w jakikolwiek inny sposób, chłopców i dziewcząt uczestniczących w samozadowoleniu. Taka okazja, aby wyzerować napięcie seksualne przez współczesnej medycyny rozpoznawane nie tylko możliwe, ale konieczne i pozytywne. Niezrozumienie co masturbacja jest i jaka jest jego rola w rozwoju biologicznym organizmu, może prowadzić do nerwicy, depresji, kompleksów niższości, braku seksualnej. Samozadowolenie – doskonale naturalny przejaw aktywności hormonalnej, zdrowe pod względem fizjologii i psychologii.

klasyfikacja

Innym dystynkcja na pytanie, co ananizm. Masturbacja w medycynie jest podzielony na kilka kategorii – według płci i wieku. To ananizm dzieci, młodzieży, nieletnich i dorosłych. Dzieci często jest przypadkowa, nieprzytomny. Świadomie, w szczególności, w celu uzyskania przyjemności rozpocząć samoudovletvoryaetsya chłopców i dziewcząt jest dojrzewania. To daje im szansę poznać swoje ciało, zrozumieć ich potrzeby i sposoby ich zaspokojenia. Zatem masturbacja staje się częścią edukacji seksualnej i edukacji seksualnej. Oczywiście, z dzieckiem, pożądane jest, aby prowadzić rozmowę na tak wrażliwym temacie przestrzegać zasad higieny, więc odruchowo podniósł nie myśleć o żadnych infekcji. W odniesieniu do płci, to jest izolowana ananizm kobiet i mężczyzn. Dorośli, którzy praktykują to często za mało. Dzieje się tak, jeśli mężczyźni i kobiety nie mają stałych partnerów seksualnych lub w celu dywersyfikacji ich seksualne odczucia.

minusy

Tak, dla wszystkich jego positivity masturbacji może czasami przynieść poważne szkody. Dokładniej, nie sam, ale nadużywanie samozadowolenia. Różne polerowana ból, podrażnienie skóry do niezdolności do normalnego współżycia seksualnego – to skutki nadmiaru seksualnego. We wszystkich rzeczach, w tym masturbację, powinny być miarą.