150 Shares 1852 views

Elos-depilacja – co to jest? Opis procedury, przeciwwskazaniach i opinie

10 sesje w odstępie od 6 do 8 tygodni, trochę cierpliwości – i będzie pozbyć się niechcianych włosów. Ten slogan reklamowy jest idealny do procedury zwanej Elos-depilacji. Co to jest ten trend, o którym tak wiele zostało napisane? Załóżmy zbadać.

Fakt czy fikcja

Niestety, liczba entuzjastyczne recenzje nie są znacznie wyższe niż liczba ujemna. I na próżno, bo Elos, depilacja, być może – jeden jedyny realny sposób pożegnać się niepożądanej roślinności. Jednak obecność negatywnych komentarzy stawia skuteczność procedury kwestionowana. Po przeanalizowaniu wspólnych problemów, eksperci postanowili ostrzec pacjentów o kłopoty.

Mit 1: ELOS-depilacja można zrobić znacznie taniej.

Ostatnio, wiele ofert promocyjnych, kiwa nam procedury z 10% a nawet 50% zniżki. Ale zanim przeprowadziliśmy na ten temat, trzeba wiedzieć, co rozwija się cena. Po pierwsze, koszt urządzenia, a po drugie, wynagrodzenia profesjonalnych i kosztów operacyjnych. Sekret budżetowa ukryte wewnątrz głowy. Jego żywotność jest ograniczona przez liczbę ognisk. Producent pojazdu dla Elos-depilacji daje dokładne wskazówki, że zasób należy zmienić końcówkę dyszy. Pokusa, aby przedłużyć jego dzieło wielkie. Dysza, nadmiar, nie różni się od nowa, jedyną różnicą jest to, że nie może zapewnić usuwanie włosów. Oznacza to, że lampa błyskowa jest podobny do pustego strzału – najbardziej hałasu, przynajmniej rezultatu.

Mit 2: Procedura jest bezbolesny.

Niestety, nie jest to przypadek. Dla wysokich oczekiwań powinno być dużo rozczarowań. W porównaniu z energii elektrycznej, laser lub Fotoepilacja jest mniej bolesne. Przed zabiegiem skóra pacjenta będzie przetwarzać niekoniecznie oznacza znieczulenie aplikacji. Jest uważany za najbardziej bolesne Elos-depilacja bikini i głęboki obszar nad górną wargą jest dość tolerancyjny rąk, ud i podudzia.

Mit 3. nieskuteczność, jak włosy wciąż rośnie.

Pierwotną przyczyną tej sytuacji jest wykorzystanie starego dyszę, która już wcześniej wspomniano. Po drugie – źle lub niewłaściwie wybranych parametrów specjalisty. Zasadniczo, rośnie tylko te włosy, które w trakcie postępowania są „uśpione”. Ponadto, powodem może być zmiany hormonalne.

Elos-depilacja: co to jest?

Więc jest to procedura, która opiera się na skutki jednorazowych o częstotliwości radiowej i energii świetlnej. Dziś jest to najbardziej zaawansowana, bezpieczna i skuteczna metoda usuwania nadmiaru roślinności.

W walce o idealne ciało gładkie potrwać kilka rodzajów energii: elektryczne, optyczne i laserowe. Podsumowując, wpływ jest znacznie większy niż w wyniku oddzielnie:

 • Energia lasera – jak oczach, ona znajdzie pęcherzyka w dystrybucji ciepła przez włosa i niszczy go;
 • elektryczny dokładny wpływ niszczy go.

Wynikiem jest zasadą: leczony obszar znieczulenia skierowane prądu o wysokiej energii i światło impulsem niszczy pęcherzyków i zatrzymuje dalszy wzrost włosów.

W oparciu o powyższe, nazwa IPL może być interpretowany w sposób następujący:

E – elektroliza;

L – depilacja laserowa;

O – depilacji lub energii optycznej;

C – Synergy (tłumaczone z greckiego słowa „razem”).

Jak jest Elos-depilacji?

Pierwszym krokiem jest napisanie do lekarza-dermatocosmetologist. Proste przygotowanie procedury rozpoczyna się po pełnym przekonaniem w przypadku braku przeciwwskazań:

 • do powstrzymania się od wizyty w solarium i opalania przez 1-2 tygodni;
 • kilka dni przed sesją planowane jest golenie obszarów depilacji ciała.

W zasadzie tych zaleceń nie jest obowiązkowe, ale gdy są one przedmiotem skuteczności procedury będą znacznie wyższe.

Czas trwania leczenia średnio o 30 minut, ale indywidualnego czasu, ponieważ zależy od wybranej witrynie. Pacjent jest umieszczona na specjalnym krześle i zawsze nosi ciemne okulary, aby chronić oczy. Przed rozpoczęciem skórę posmarowaną krem z przejrzystej fakturze, a następnie za pomocą specjalnego urządzenia jest poddawany silnym, ale krótkich błysków światła.

Jak wspomniano powyżej, procedura nie jest całkowicie bezbolesny, ale, sądząc po komentarzach, tolerancyjny. Pacjenci w porównaniu z doznaniami mrowienie lub „gorących szczypie” – wszystko zależy od indywidualnych cech próg bólu i skórę. W końcu w porcjach krem zmiękczający skórę jest stosowany lub specjalnego sprayu.

Konkretna liczba sesji przepisanych przez lekarza-dermatologa. Typowo, wartość ta wynosi mniej niż 10 wizyt.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji skóry po zabiegu

W ciągu pierwszych kilku dni, to wymaga szczególnie starannej opieki, i więcej. W niektórych przypadkach będzie musiał leczyć skórę „Panthenol” lub inny podobny środek gojenia ran. Aby uniknąć tych negatywnych skutków, pożądane jest, aby powstrzymać się od jakiegokolwiek masażu, pocieranie, kąpieli okienek, sauny oraz inne procedury związane z gorącą wodą.

W ciągu 7 dni po depilacji IPL, nie jest konieczne stosowanie toniki i płyny na bazie alkoholu, a także różnego rodzaju peelingi i złuszcza. Aby uniknąć przebarwienia, eksperci zalecają, aby dać 2 tygodnie przed słońcem, a przed wyjściem (w gorącym sezonie) stosowane do leczonego obszaru ochrony przeciwsłonecznej.

Męska Elos-depilacja: co to jest? Nowy trend lub znakiem seksualności?

Wykonaj procedury czy nie, każdy decyduje się na własną rękę. Jeśli z jakiegoś obecności roślinności na ciele – znak odwagi i brutalności, dla innych – brak zdolności do pełni wykazać swoje ciało i zawyżone teleturnieju mięśnie. Ten ostatni, na ogół, skierowaną do Elos-depilacji.

Jednak silniejsza płeć przyciąga nie tylko estetykę. Według nich, podrażnienia po goleniu – dla nich znajomą sytuację. I aby tego uniknąć, trzeba uciekać się do nowoczesnych metod.

Cokolwiek to było, w ciągu ostatnich kilku lat, wymagania dotyczące wyglądu mężczyzn znacznie się zmieniły. Teraz silniejsza płeć – to nie tylko tworzyć piękne małpy. Dbają o siebie, ich skóra jest ogolony i zadbane, a większe przyciąga wygląd niż uczuciem wrogości.

Elos-depilacja: przeciwwskazania do procedury

Temat do lekarza optymalnego parametru przegrzaniem podrażnienia skóry jest zminimalizowane. Jednakże istnieją przeciwwskazania do zabiegu:

 • ciąża;
 • rak;
 • ciężką postacią choroby narządów wewnętrznych i cukrzyca;
 • osłabiony układ odpornościowy;
 • blizny keloidowej;
 • stosowanie leków zmniejszających krzepliwość krwi;
 • indywidualna nietolerancja lub alergia na słońce lub promieni świetlnych;
 • zapalenie skóry;
 • obecność wkładki wewnątrzmacicznej, szpilki metalu w ustach, środki pobudzające funkcjonowania serca.

Niektóre salony w celu uniknięcia negatywnych konsekwencji Elos-depilacji usuwania włosów z przodu obszaru pach, gruczoły sutkowe i głębokie bikini trzeba zrobić USG lub przedstawić pozwolenie od endokrynologa i mammologisty.

Ile ELOS-depilacji?

Cena zabiegu waha się w zależności od liczby sesji, leczonego obszaru, klinice lub stanu przedziału pasażerskiego. Generalnie, metoda ta – najdroższa metoda usuwania włosów, ponieważ jest to wciąż nowy i trzeba „bić” koszty drogiego sprzętu.

Średnie ceny mieszkań w Moskwie:

 • obrąbka – 3 500 rubli;
 • głębokie i konwencjonalny bikini – od 5000 do 8000 rubli;
 • nogi, – od 12 000 do 16 000 rubli;
 • Shin – 9000 rubli.

Jak długo procedury?

Natychmiastowe wyniki nie dają żadnej nowoczesnej metody usuwania włosów, w tym Elos-depilacji. Co to znaczy? Włosy na ciele znajdują się w różnych stadiach rozwoju:

 • aktywny;
 • przejściowego;
 • pasywny.

W pierwszej sesji Depilacja aktywnych pęcherzyki są zniszczone włosy. W kolejnych procedurach tych, które były w fazie lub biernych przejściowych.

Przegląd sugeruje inną liczbę procedur. Średnio jest to od 6 do 8, w odstępach 4-7 tygodni. Jednak niektóre trwało tylko 4 sesje.

Na różnych częściach stosunku pasywnym i aktywnym włosy nie jest tym samym podmiocie. Na przykład, jeżeli powierzchnia aktywnej fazie wzrostu 65%, a 20% wszystkich nóg.

Czy istnieje niebezpieczeństwo?

Średnica systemy laserowe spot jest zbyt mała, tak, aby uzyskać je na włosy, od lekarza trzeba większą ostrożność. Podobna sytuacja ma miejsce z electroepilation jako master dla efektu trzeba dostać dokładnie do pęcherzyka. ELOS jest pozbawiony tych wszystkich niedociągnięć: końcówki urządzenia są dość duże. Wystarczy przymocować dyszę do skóry i gapić się tam włosy obecności nie ma sensu.

Taka technologia nie tylko chroni chłodzenie skóry, ale również kontroluje natężenie prądu, w oparciu o próg bólu klienta.

Najczęściej zadawane pytania

Są skutki uboczne są możliwe?

Niestety, tak. Po zabiegu może być obrzęk lub zaczerwienienie. Jednak to wszystko idzie przez 3 godziny, maksymalnie dwa dni.

Czy ślady pozostają?

Wszystko zależy od indywidualnych cech skóry. W rzadkich przypadkach, pęcherze, blizny.

W jakim wieku można zrobić Elos-depilację?

Od 14 lat. W tym przypadku trzeba mieć pisemną zgodę rodziców na przeprowadzenie procedury.

opinie

Dokonywanie monitorowanie rzeczywistych uwag na temat procedury, można wyciągnąć następujące wnioski:

 1. Wiele kobiet ma włosy wypadły, a re-wzrost był lekki i bez życia. Jednak po 10 zabiegów wzrost zatrzymał się całkowicie.
 2. Koncepcja reklama „na zawsze” – z szacunkiem. Pomimo obietnic od tych, którzy nie depilacja laserowa i IPL-hair naprawdę przestał rosnąć po kilku latach ich wzrost został wznowiony. I to wszystko w tak zwanych „mieszków śpiących”. W związku z tym, przejście szybkość usuwania włosów, w zależności od indywidualnych cech, procedura będzie musiał być powtarzany w określonych odstępach czasu.
 3. Ból występuje w wielu kobiet, zwłaszcza gdy sprawy Elos-depilacja bikini i pod pachami jako obszar skóry wrażliwej tam.
 4. W opinii większości, nawet po 7-8 zabiegów minęło nie wydaje się znaczący wpływ. Pomimo straty, ilość włosów nie jest coraz mniejszy.
 5. Wszelkie salon Elos-depilacja milczy o tym, że laser nie jest taki sam efekt na różnych rodzajów włosów. Na przykład, szary i światła w porównaniu z ciemności usunięte znacznie gorzej. Podobny efekt odnosi się do skóry. Idealne połączenie, aby uzyskać pożądany efekt – lekką skórę i ciemne włosy, to znaczy im więcej melaniny w nich, tym lepiej.
 6. Cena Elos-depilacja jest naprawdę wysoki. Więc przed wyjazdem do pierwszego zabiegu, należy obliczyć koszt od 10 sesji. Oczywiście, można użyć kupon, ale to tylko zniżka jednorazowa i 7-9 dla pozostałych wizyt będzie musiał zapłacić pełną cenę.

Pomimo zalet i wad, w ogóle, procedura jest skuteczna i jest obecnie najlepszym i najbardziej skuteczne.