166 Shares 6791 views

Skutecznym sposobem, aby utrzymać młodość i piękno – kąpiel Kleopatry

W dawnych czasach, wiele kobiet różniła się niesamowite piękno i urok, ale jest najbardziej znany egipski nabyte diva Cleopatra, a należy zauważyć, zasłużenie. Jego narodziny datuje się na 69-go roku pne. Jak dobrze wiadomo, że jest magnetycznie działające na mężczyzn, uderzając je swoim pięknem. Wielu naukowców wciąż wierzy, że jego niezwykły wygląd zawdzięcza nie tylko czynnik dziedziczności, ale także mały sekret o nazwie „Kąpiel Kleopatry”. Rzeczywiście, jej skóra była zawsze tym stan idealny dzięki specjalnej opieki.

Kąpiel Kleopatry: pozytywny wpływ

Ta pani była faraonem, a więc mógł sobie pozwolić na wdrożenie jakiegokolwiek kaprys. Cleopatra lubi rozkoszować się w wannie wypełnionej mlekiem wielbłąda. Dziś, kąpiele mleczne są drogie usługi dobry salony urody i ośrodków spa. Nie jest tajemnicą, że regularne spożywanie tego napoju korzystny wpływ na stan zdrowia kobiet. Jednak niewielu ludzi myśli, że składniki odżywcze i mikroelementy zawarte w tym pomocy produktów do odmłodzenia skóry i kiedy są stosowane zewnętrznie. W naturalnych produkt mleczny zawiera beta-kwasów, a mianowicie usuwają rogowej, martwe cząsteczki skóry. pokazano kąpiel Kleopatry i dziewczęta z zaczerwienienie lub wysypka. Po tym zabiegu skóra jest zmiękczona, staje się gładka i aksamitna ton.

Cleopatra Wanna: Wybierz mleka

Jeśli chcesz osiągnąć wymierne rezultaty, będzie musiał biegać w poszukiwaniu odpowiedniego produktu. Właściciele tłuszczowych typu skóry należy zakupić mleko bez odpowiednich związków organicznych. Tak, że mieszanina nie był tak skoncentrowany, zaleca się, aby dodać wywary z ziół, takich jak rumianek, szałwia, mięta, limonka, kory dębu lub rozmarynu. Kąpiel Kleopatry mleko jest przydatna nie tylko dla ciała, ale także włosy, nadaje im połysk i jedwabistość, z witaminami, wypełnia pustkę, która zwiększa elastyczność. We współczesnej interpretacji jako główny składnik można stosować mleko kozie, owsa i ryżu nawet. Jeśli nie masz czasu, aby woda zabiegi, używany jest „suchy” wanna. Wystarczy ruszt ciała grubą jogurt i po płukaniu podczas gdy w ciepłej wodzie. Wytwarzanie standardowej kąpieli Kleopatry obejmuje dodanie mleka i innych składników w gorącej wodzie. Co więcej, można eksperymentować, za każdym razem wybierając nowe dodatki. Szczególnie popularne są olejki zapachowe, miód, napojów kawy (w niewielkich ilościach), Ekstrakt waniliowy. W celu maksymalizacji skórę która pochłonęła kompozycję witaminy, zaleca się, aby sól morska peeling ciała.

Kąpiel cleopatra odchudzania

Ostatnio, coraz więcej osób mówi, że procedura ta może zmniejszyć ciężar. I to jest jego podstawą. Aby dopasować dane wykorzystywane kąpiel z serwatki. Zaledwie dwa litry produktu. Serum można gotować samemu, kupić na rynku lub korzystać z opcji w postaci proszku. Kąpiele te są różne efekt tonik, pozwalają zyskać siłę i wigor po ciężkim tygodniu pracy. Substancje czynne w surowicy zwiększają przepływ krwi w skórze, w ten sposób przyspiesza spalanie tłuszczu. Oczywiście, można drastycznie zmniejszyć figurę dzięki tylko jednej kąpieli, będzie musiał dokonać pewnego wysiłku. Zauważalne efekty mogą być uzyskane jedynie poprzez zintegrowane podejście do problemu. Oznacza to, że w tym samym czasie trzeba dostosować dietę, dając pierwszeństwo naturalnych produktów do wyeliminowania smażonych potraw z więcej soli i przypraw. Nie zapomnij, aby pić co najmniej 1,5 litra wody i okresowe czyszczenie jelita.