236 Shares 2652 views

Szklenie balkonów – Jak nie wpaść na oszustw.

Bardzo często w naszych mieszkaniach są stare okna, z przestarzałej konstrukcji, ze słabo zamknięcie klatek, ze szczelinami ze wszystkich stron, z skrzypiące zawiasy i zatrzaski. W zimowych tych okien konieczne jest, aby zaizolować, aby zamknąć lukę, zmień uszczelki. Prędzej czy później, uznasz, że nadszedł czas, aby pozbyć się problemów i kupić nowiutki okna PCV, glazury i ogrzać balkon z najnowszych technologii. Dawno minęły czasy, gdy nowe okna są synonimem wysokich dochodach, tak że usługa „szklane balkony i loggie,” stał się jednym z najczęściej. Niestety, na rynku jest nie tylko firma z dużym doświadczeniem i wiarygodności, ale również ogromna liczba prywatnych właścicieli, którzy nie przeszkadza, aby którakolwiek z Umawiających lub zgodności gwarancyjnej. Jest bardzo ważne, aby nie wpaść w ich szpony. Bądź bardzo ostrożny. Przy wyborze firmy nie wynika skomplikowanych zasad:

Po pierwsze – to trzeba wybrać firmę, aby określić usługi, a nie spółkę znaleźć. Oszust – to mobilna osoba, która nie jest właścicielem biura oraz telefon stacjonarny. Jeśli stoisz w drzwiach młodego człowieka, który nazywa siebie przedstawiciela pewnej firmy, która nie jest jasne, gdzie nie ma strony internetowej i wymaga pełnej przedpłaty – duże prawdopodobieństwo, że jest to oszustwo. Pamiętaj, aby zapoznać się z dokumentami spółki, czytaj recenzje w Internecie. Odnoszą się tylko do tych firm, reputacji, które zostały zaznaczone.

Po drugie – balkon przeszklenia jest możliwe dopiero po zawarciu umowy. Pamiętaj, aby załączyć umowę w dwóch egzemplarzach wskazaniem wielkości, ilości i ceny zamówionych okien, jak również warunki produkcji, dostawie i montażu. Umowa powinna określać szczegóły firmy z podpisem i pieczęcią głowy. Wszystkie płatności muszą być wspierane przez wpływy i zleceń gotówkowych. Jeżeli zaliczka jest bardzo wysoka – odmówić, bardzo wysokie prawdopodobieństwo, a nie w nowym oknie, aby znaleźć piękny zestaw problemów. Usługa ta nie może być tanie, ponieważ jest to dość skomplikowane i wymaga pracy specjalistów. W związku z tym bardzo niskie koszty eksploatacji należy ostrzec.

Firma „Moskwa szklenie” istnieje na rynku przeszklenia balkonów od dłuższego czasu. Nasi pracownicy – specjaliści w swojej dziedzinie. Montujemy tylko profile jakości i starannie skontrolować je za wady przed instalacją. Nasi pracownicy będą przypomnieć, że najważniejsze dla nas – zadowolonych klientów, dlatego współpraca z nami jest łatwe i przyjemne.